• Zdánlivě pohodlné a rychlé objednání zboží. Ale dodnes nedorazilo a od objednání je to už víc než 30 dní. Na e-mailovou komunikaci nereagují.
    • Nedodává objednané zboží, které bylo placené předem (alespoň v mém případě).
    • V současnosti taky zcela zmizely internetové stránky eshopu.

Můj názor je v současnosti samozřejmě ten nejhorší možný. Je to jako hodit peníze do kanálu. Tam bych alespoň nemusel čekat 30 dní, než mi dojde, že poštou žádný pásek k hodinkám nepřijde.

Na druhou stranu - v případě tohoto obchodu mám ještě zákonné způsoby, jak dosáhnout nápravy. Po těch nyní sáhnu a uvidím, co se bude dít.

• Spolehlivost

• Dobrá komunikace z prodejcem a nizká cena. Zboží bylo ve slevě.
    • Zatím žádný

Doporučují, prodej hodínek proběhl bez problému. Koupil jsem zboží jako dárek. Snad jen to, že jsem možno čekal, že za tu cenu se budou prodávat v lepším obalu.

• rychlost dodání

Rychlost, spolehlivost. Doporučuji.

• cenu a výběr
    • žádné nevím

• komunikace, cena a dostupnost zboží.

• Kvalitní zboží,nízká cena,kvalitní a lidský přístup k zákazníkovi,absolutní spokojenost.
    • Nechci psát do slabin-kurýrní služba PPL- hrůza,nezavolají,sms nenapíšou a zboží dají na jakési "depo" v Chomutově,aniž by ráčily dát do schránky papír,kde se zboží vůbec nalézá!
    • PPL-děs!!
    • Zlatá Česká pošta.

Zboží dorazilo druhý den po objednání.

• osobní přístup a vysvětlení, majitel poskytuje službu a nesnaží se jen "rejžovat peníze". Za přátelskou cenu mi nabídl i vyčistit a zkontrolovat hodinky jiné značky, které se zpožďují... Casio je dobrá a levná značka a např. moje hodinky za 1200kč s baterií na min. 5 let provozu, je fakt dost dobrý ..., výměna řemínku origo do 200kč...
    • Jen provozní doba kamenné pobočky,ale je to o dohodě a vždycky se dá zboží poslat poštou...

Když nemáš moc peněz nazbyt, jdi do Japonce a nešlápneš vedle, ať auto, tak hodinky. (měl jsem pár let Toyotu i Mazdu)

• široký sortiment, super jednání,
    • nevím

mohu vřele doporučit

jsem spokojený

• osobní odběr
    • osobní odběr ve velmi nevhodných prostorách

Vážený zákazníku,
    děkujeme velice za vaše výborné bodové hodnocení našeho obchodu. K uvedené výtce pouze poznamenáváme, že objednaný řemínek jste si vyzvedl v provozovně, kde sice probíhá výměna vitrín, ale v čistém prostředí jste si mohl sednout na křesílko a v klidu zboží převzít, takže označit tyto prostory jako nevhodné se nám nezdá jako zcela vhodné.

Hezké dny, vaše eHodinky.cz

• Sortiment, který se v hodinářstvích těžko shání - v mém případě náhradní řemínek pro Casio G-Shock.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše výborné hodnocení proběhlého nákupu. Dobrá nabídka, spolehlivost a rychlá expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority.
    Vaše eHodinky.cz

Siroky sortiment a velmi dobra komunikace. Rozhodne doporucuji.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše výborné hodnocení proběhlého nákupu. Dobrá nabídka, ryhlá a seriózní komunikace patří mezi naše hlavní priority.
    Vaše eHodinky.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaši recenzi. To, že se na vás nedostalo u výprodejového modelu, což jsme měli uvedeno a dozvěděl jste se to ihned po objednání, je nemilé, ale je to důvod pro tak odsuzující recenzi?
    Přejeme pěkné dny,
    vaše eHodinky.cz

• Velmi široký výběr, velmi rychlá dodávka objednaného zboží.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše skvělé hodnocení proběhlého nákupu. Široká nabídka, spolehlivost a rychlá expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority.
    Vaše eHodinky.cz

• Velky vyber, prehledny web, dobra komunikace nebyl zadny problem. Objednane zbozi bylo na produkt cca 20 let stary a stale v podpore a k dostani :)
    • Mozna bych zlepsil nejake popisky a moznosti filtrovani.

Mohu vrele doporucit, zadne problemy, vse sem dostal a maji velky vyber.

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše výborné hodnocení našeho obchodu a proběhlého nákupu. Velký výběr zboží, rychlá komunikace a expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority.
    Vaše eHodinky.cz

• extra nabídka hodinek, které nejsou všude dostupné

Vážený zákazníku,
    děkujeme za váš nákup a vaše výborné hodnocení našeho obchodu. Široká nabídka, serióznost a rychlá expediční lhůta patří mezi naše hlavní priority.