• Krokoměr nefunkční.

Chtěl jsem krokoměr pro svojí vnučku ,přála si ho . Bohužel po přečtení návodu nefungoval . Zjistili jsme ,že baterie je špatná . Tento obchod nedoporučuji ,velké zklamání pro mne a mojí vnučku .

• Potvrzeno odeslání a druhý den oznámeno, že již neni na skladě.

• Na obchod není žádné telefonní číslo a to je rok 2024. Komunikace je nulová. Obloukem se tomuto obchodu vyhněte.

Raději si připlatím ...cca 200,- Kč v obchodě, kam se dá zavolat ,dojít a případné problémy řešit. Toto není obchod, ale jen překladiště bez zákaznického servisu. Nikam se nedovoláte a na mejl neodpovídají.

Obchod peníze obdržel okamžitě po objednávce. Pak nastala situace kdy mi bylo fakturou sděleno, že nedostanu zaplacený počet kusů zboží .Když jsem se dotázal co se děje bylo mi sděleno ,že nedostanu z objednaného zboží nic. Vrácené peníze jsem ještě neobdržel.

10 dní od platby mi zboží nebylo doručeno!!!

• Pomalé vyexpedování.
    • Zboží dodané jen částečně bez předchozího odsouhlasení.
    • Nulová komunikace.
    • Zboží byla dodána jen 1/2, poštovné plně naúčtováno.
    • Velká nespokojenost.

Na e-shopu to vypadá, že je zboží skladem, ale nakonec ho nemají. Potřebovala jsem boty dvoje, dorazily jedny, bez předchozího odsouhlasení zákazníkem. Kdybych to věděla, tak zboží objednám jinde. Teď budu muset zaplatit dvoje poštovné. Za mne velká nespokojenost a podraz na zákazníka. Zde již nikdy nenakoupím.

Ještě jsem zboží neobdržel a už po mě chcete hodnocení, no co napsat... Po šesti dnech od objednávky nebylo zboží předáno přepravci, nevím jak eshop funguje normálně, ale asi toho mají před svátkama hodně... Bohužel bez obdrženého zboží nemůžu hodnotit kladně... Jinak komunikace v pohodě, asi tři mejly, že se to připravuje už mezi tím přišly.

obchod mi jeden den objednávku potvrdil , že zboží mi přijde a další den mi bylo oznámeno, že mnou požadované zboží je vyprodané, což mi připadá jako nedostatečný přehled či práce některého z Vašich pradovníků. Proto byla objednávka stornována.

Ani po týdnu není zboží u mě, ani na cestě. :-(

• ani po sedmi dnech nemám objednané zboží

Doručené úplně jiné zboží než jsem objednal !!! Poslal jsem zpět, ale přišel jsem o poštovné 110kč. Obchod nekomunikuje !!!

-Už jsem se k hodnocení 2x vyjadřoval
    -Arogantní reakce na reklamaci

Objednala jsem si Airtrack pro dceru. Po nafouknutí se matrace samovolně vyfukuje. Bylo mi prodejcem sděleno, že to není důvod k reklamaci. Prodejci se nedá zavolat (!!!). Funguje pouze emailová komunikace, kde mi bylo sděleno, že můj problém není důvod k reklamaci. Po výměně x mailů (vždy elaborát, neboť se dost špatně vysvětluje mailem, kdy mám otočit kolečkem doprava nebo doleva na matraci, když chyběl i český návod k produktu) se stejným výsledkem jsem to vzdala. Matrace se stále vyfukuje a já jsem vyhodila peníze z okna. Zvažuji podání podnětu na ČOI.

• obchod nekomunikuje žádal jsem o výměnu zboží budu muset odstoupit od smlouvy

• Na zboží stále čekám. Je to už 8 dnů od objednání. Vše je zaplacené a zboží stále nemám. Ještě nebylo ani předáno přepravci. Takže pokud na zboží spěchate stejně jako každý normální člověk, rozhodně si v tomto obchodě nic neobjednavejte!

Rozbalené a poškozené zboží

Velmi špatná komunikace s obchodem, zboží ani po 3 měsících nedorazilo.

• chyby v uvedených popisech produktů
    • absence telefonu pro řešení problémů
    • arogantní přístup

Objednal jsem si 12ks oranžových rozlišovacích dresů. Přišlo mi 9ks oranžových a 3ks růžových. Na objednávce jsem měl opravdu 12ks oranžových dresů jen u 3ks jiné velikosti bylo uvedeno malým písmem, že se jedná o oranžové dresy ve variantě růžová. V e-shopu, mají jasno. Měl jsem si dát pozor. To, že to na eshopu májí pomotané, to jim nevadí. Nejhorší ovšem je neochota něco řešit a navíc absence telefonu. Takže hlavně pozor na problémy při nákupu, ty s vámi nikdo nebude adekvátně řešit.

• Na adrese není prodejna, ale sklad.
    • Zboží měli vedené jako skladem, na místě mi řekli, že ho nemají a neví kdy budou mít.
    • Nikde jsem nenašel telefon.

K zásilce je přiložen návod na sestavení rotopedu. Nejsem manuálně zručný, proto se mi zatím podařilo sestavit alespoň zakladní rám se šlapadly a řidítky, bez elektroniky a bez možnosti ovládat zatížení 1. - 8. stupeň. Ale největší překvapení pro mne bylo, že ačkoliv je rotoped nabízen do 100 kg, tak přiložené sedadlo s nástavcem je výškově použitelné tak pro 10-tileté dítě????? Nevím co s tím. Zatím se na váš rotoped pouze dívaám a přemýšlím co dál.....?