Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Jsem maximálně spokojena.

• Balení
    • Rychlost doručení
    • Lidskost přístupu
    • Drobný dárek

Reakce obchodu Eco Spirit

Dobrý den, díky moc za skvělou recenzi. Vážíme si toho.
    Jsme rádi, že jsme mohli být nápomocni. Jsme tu totiž hlavně pro vás, naše zákazníky.

• Rychlé bezproblémové dodání zboží

Reakce obchodu Eco Spirit

díky za vaše hodnocení. Snažíme se být v dodání zboží co nejrychlejší, protože víme, že je sice důležitá kvalita zboží, na kterou velmi dbáme, ale zároveň je pro zákazníky stále důležitější dostat zboží obratem. A tak zásilky odesíláme každý den.

• přehledný web
    • široký sortiment
    • pečlivě zabalené

Reakce obchodu Eco Spirit

Dobrý den, děkujeme moc za super hodnocení. Vážíme si toho.
    Snažíme se naši nabídku stále rozšiřovat, abyste vy, naši zákazníci měli velký výběr kvalitního zboží.

• Rychlé doručení
    • Krásné a jednoduché stránky

Reakce obchodu Eco Spirit

děkujeme moc, že jste si našla čas napsat vaše hodnocení a hlavně za to, že vyznívá pozitivně. Zboží odesíláme každý den a když se sejde správná konstalace, může u vás být i méně než za 24 hodin.
    Ať vám zboží dělá jen a jen radost.
    Váš Eco Spirit tým

• široká nabídka
    • rychlé vyřízení objednávky
    • výborná komunikace

Dobrý den, Milado,
    moc děkujeme za to, že jste si našla čas na naše hodnocení a jsme moc rádi, že jsme ve vašich očích obstáli. Každá takováto recenze náš hřeje na duši a dodává energii pro další práci a rozšiřování naší nabídky.
    Díky a věříme, že se k nám na www.ecospirit.cz na nákup opět vrátíte.
    Eco Spirit tým

Nakupovala jsem v obchodě poprvé a jsem se zbožím, informovaností i dopravou spokojená.

Reakce obchodu Eco Spirit

moc děkujeme za skvělé hodnocení.
    Našim zákazníkům nabízíme možnost pomoci, jak s dotazy, tak s výběrem zboží, po emailu i po telefonu. Jsme tu zkrátka pro vás a těší nás, že toto na našem obchodě oceňujete.
    Moc děkujeme
    Eco Spirit tým

Překvapila mě rychlost dodání na odběrové místo.

Reakce obchodu Eco Spirit

díky za vaše hodnocení, vážíme si toho. Umíme být rychlí jako vítr a víme, že pro vás, naše zákazníky, je důležité mít u sebe vaši objednávku co nejdříve. Zboží tak odesíláme každý den.
    Váš Eco Spirit tým

• Skvělá komunikace
    • Rychlé doručení
    • Kvalitní eco produkty

Mají úžasné skládací kelímky Stojo v různých barvách. Od té doby, co ho manžel používá, už jsem rozposlala mnoho odkazů, protože se spoustě lidem líbí. A voňavá dětská mýdla se zvířecími motivy jsou taky boží! Nejen pro děti.

Dobrý den, Dagmar,
    moc nás těší, když uděláme našim zákazníkům radost. Kelímky Stojo si naši zákazníci opravdu zamilovali. Vaše spokojenost i vaše hodnocení je pro nás důležitou zpětnou vazbou a známkou toho, že když se věci dělají s nasazením, jsou zákazníci spokojeni. Věříme, že s k nám při dalším nákupu opět vrátíte.

• Rychlé dodání ,skvělá komunikace. Dobrý výběr produktů

Reakce obchodu Eco Spirit

moc díky za krásné hodnocení. Vážíme si toho. Snažíme se naši nabídku neustále rozšiřovat a těšíme se, že i v letošním roce vám přineseme další novinky, které jdou ruku v ruce s přírodou.

• super ceny
    • dáreček k nákupu

Obchod můžu jen doporučit.

Dobrý den, Míšo,
    jsme moc rádi, že jste z nákupu u nás měla radost a že vás potěšil i drobný dárek, který přikládáme ke každé objednávce nad 500 Kč. Budeme rádi, když se k nám na nákup opět vrátíte.
    Eco Spirit tým

• Super komunikace, velký výběr, spolehlivé doručení

Doporučuji, všechno doručené zboží odpovídá popisu.

Dobrý den, Lenko,
    moc děkujeme za vaše super hodnocení.
    Snažíme se tu být pro vás, naše zákazníky, co nejvíce. Poradit a případné problémy co nejrychleji vyřešit je našim hlavním cílem. Důkazem toho, že se nám to snad daří, jsou vracející se zákazníci.
    Eco Spirit

Dobrý den, Dano,
    děkujeme za to, že jste si našla čas na naše zhodnocení a hřeje nás, že jste byla s našimi službami spokojená. Vážíme si toho.
    Váš Eco Spirit

• Super rychlé doručení i v předvánočním čase.
    • Zboží naprosto v pořádku.

Reakce obchodu Eco Spirit

moc děkujeme za pozitivní hodnocení a jsme moc rádi, že jsme si ve vašich očích vedli na jedničku. Budeme se těšit, že po pozitivní zkušenosti, náš obchod znovu navštívíte. Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat a tak věříme, že je stále z čeho vybírat.
    Váš Eco Spirit

• rychlé a spolehlivé dodání zboží

Reakce obchodu Eco Spirit

moc děkujeme, že jste si našli čas na naše hodnocení. Jsme rádi že i v čase předvánočním jsou u vás vaše objednávky rychle a spolehlivě.

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Eco Spirit

Dobrý den, moc děkujeme za pozitivní hodnocení. Zboží odesíláme každý všední den a tak bývá u vás, našich zákazníků, zpravidla hned druhý den po objednání.
    Eco Spirit tým

• dobrý výběr, netradiční sortiment

Reakce obchodu Eco Spirit

moc děkujeme, že jste si našli čas a vyjádřili vaši spokojenost s nákupem u nás. Vážíme si toho.
    Snažíme se pro vás hledat věci, které nenabízí všichni kolem, které jsou něčím jedinečné a zároveň jdou maximálně ruku v ruce s přírodou.
    Váš Eco Spirit

Všechno rychle v pořádku dorazilo. Objednám zas.

Reakce obchodu Eco Spirit

moc díky za vaše super hodnocení. Pokud se k nám zákazník vrací opakovaně, je to pro nás zadostiučiněním a ujištěním, že to co děláme, děláme poctivě a s nejlepším vědomím.

• Výborná komunikace, rychlost dodání

Reakce obchodu Eco Spirit

díky moc za vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že je s námi řeč :-)
    Jsme tu hlavně pro vás, naše zákazníky a zastáváme heslo, že náš zákazník je náš partner. A těm je potřeba snést i modré z nebe.
    Urban Master

Rychlé dodání, ekologické balení.

Dobrý den, Zuzano,
    moc děkujeme a jsme rádi, že jste byla spokojená. Co se balení týče, snažíme se tuto "přebytečnou" záležitost co nejvíce zjednodušit a v maximální možné míře využít již použitého balení. A jsme nadšení, že toto vy, naši zákazníci, oceňujete a jedeme na stejné vlně.