• Přehledné prostředí na webu, popis produktu, manuály.

• rychlé vyřízení objednávky

Vše bylo ok.Mohu vřele doporučit.Jsem velice spokojený.

Rychle bezproblémové dodsni

Vše na %

Rychlost a komunikace

• Dvakrát jsem si objednal v obchodu zboží, které přišlo včas a bez problémů. Při třetí objednávce jsem se přesvědčil, že můj dojem z kvality obchodu byl mylný. Takže výhodou je poznatek, že zdání někdy klame.

Nechci obchod hanět, protože má smysl jak pro zodpovědnost za dodávku, tak i pro humor. Objednal jsem si dostupný komplet solární sestavy, který měl být doručen dle inzerce k určitému datu. Z potvrzení objednávky jsem se ale dozvěděl, že jsem objednal více komponent, z nichž některé nejsou na skladě a že datum dodávky je pouze informativní. Na základě této skutečnosti jsem obchod informoval o zvláštní změně v objednávce a požádal jsem o dodání kompletu k pozdějšímu datu. Dle nové nabídky na netu byl dříve objednaný komplet opět bez problému dostupný, jen datum dodání se změnilo. Tak jsem požádal o dodání mého dříve objednaného kompletu právě k nově inzerovanému datu. V daném rozpětí data dodávky nepřišlo nic, tak jsem objednávku stornoval, neboť jsem měl vážný zájem o celý komplet a ne o tahání za nos.

• Solární čerpadlo hlásilo chybu, firma mi poslala náhradní.
    • Trochu delší komunikace než je obvyklé.

Automatické solární zavlažování Irrigatia Sol C12L je jednoduché a teď, když po 14 dnech konečně funguje, se mi to líbí tak, že uvažuju o koupi dalšího na opačný konec zahrady. Návod je bohužel jen anglický a dost mizerný (a to angličtina není ten problém!) Je třeba hledat na internetu. Toto zařízení obsahuje hadičku a 12 kapacích ventilů. Těm z vás, co používají metodu pokus-omyl, doporučuji rovnou si koupit další balení hadice. Neuvědomila jsem si, že dost velká část hadičky padne na úsek barel-čerpadlo.

Rychlé vyřízení objednávky, přesný popis výrobku, přehledné stránky e-shopu.

• Nepravdivé termíny doručení
    • Skladové zásoby uváděné na e-shopu neodpovídají skutečnosti
    • Nutnost urgovat neplnění termínů - neřeší sami
    • Helpdesk sděluje nepravdivé informace

S obchodem mám velmi negativní zkušenost - 29.4 jsem objednal 2 FV panely, označené skladem, zaplatil předem, v potvrzení termín dodání 7-9.5.2024. 10.5 jsem urgoval nedodání, bylo mi sděleno, že jeden z panelů z mé objednávky omylem prodali jinému zákazníkovi, druhý pro mě mají odložený a čekají na novou dodávku. Domluvena výměna za jiný typ FV panelu s tím, že zásilku odešlou obratem. 17.5 jsem znovu urgoval nedodání, bylo mi sděleno, že druhý z rezervovaných panelů prodali jinému zákazníkovi (zjevně úplný chaos ve skladu, kdy stejné kusy prodávají více zákazníkům) a nabídli dva jiné panely s odesláním ihned. Dnes je 22.5 panely stále nedorazily, na emailovou urgenci nereagují.

Výhodou je určitě rychlost dodání.

• Nakupoval jsem zde poprvé a vše bylo v pořádku.

Super obchod

Vše ok, rychle jednání doporučuji

Rychle - levně

• Rychlost a kvalita dopravy.

• Rychlost doručení

• Vše v pořádku, jak komunikace , tak i doručení ve stanoveném termínu.

Dobrý prodejce , dodání, komunikace. Výrobky provedené pečlivě, robustní ,odpovídající požadovanému. Dobře vše zabalené. Doporučuji.