Objednal jsem solax wallbox evc 11kw. Dle eshop skladem. Po 2 dnech mi stručně oznámili že není dostupný a dodání za měsíc. Díky nechci.

• Uvadeji termin doruceni k zakaznikovi, ktery je nepravdivy
    • Nelze se dovolat na infolinku
    • Pokazde, kdyz volam, hovorim s nekym jinym, ktery o problemu nic nevi, protoze ho do systemu nikdo nezanesl…
    • Neduveryhodne jednani
    • Zaplatil jsem predem a nemam nic.

U produktu uvadi datum, kdy muze byt u vas, v tomto pripade to byly fotovoltaicke panely, ktere jsem mel obdrzet zacatkem brezna. Kdyz se nic nedelo, zavolal jsem, a sdelili mi, ze ty panely budou na sklade az koncem brezna. Pricemz na eshopu v tu dobu (meho telefonatu) bylo info: u zakaznika v polovine brezna. Pri dalsim hovoru mi sdelili, ze je budou mit drive, ale ze mi to potvrdi. Neozvali se, a kdyz na linku volam, tak je nedostupna kvuli vytizeni operatoru a pry se mi ozvou… Neozvali. Zaplatil jsem predem a vidim, ze to byla velka chyba. Nemam penize ani produkt… Firmu nedoporucuji. Ze by dalsi Malina?

Problém se spárováním objednávky s platbou, špatná fakturace ze strany ECOPRODUKT, měsíc trvající vyřízení objednávky

Obchod mi poslal zboží jiné , než které jsem si objednal.

• Ještě jsem nic nedostal. Slíbený termín nebyl dodržen

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Ďakujeme za recenziu. Objednávali ste tovar ktorý sme mali na externom sklade s predpokladaným termínom dodania do 1 týždňa. Bohužiaľ došlo ku komplikácií pri prevoze a predpokladaný termín sme nestihli. Následne po prijatí objednávky sme ju obratom odoslali ku Vám. Za oneskorenie sa ospravedlňujeme.

• Nefunkční

Nedoporučuji tento obchod. Na reklamaci nereagují, nelze se ničeho domoci.

• Radflek Úsporné radiátorové fólie RADFLEK - v balení 3ks.
    1. folie je složená překládáním do malého balíčku - už se nikdy nevyrovná.
    lépe by bylo v roličce, aby nebyla zmačkaná.
    2. lišta je nesmyslně nakrájená po 30 cm. Lepší by bylo, kdyby si každý mohl lištu zkrátit jak potřebuje.
    3. Nejdůležitější věc, která musí dodržena je, aby folie nebránila proudění vzduchu mezi zdí a radiátorem. Úplně nejhorší věc: podle návodu stočená folie v návinu po instalaci povolí a tím vyplní mezeru mezi zdí. Tím se zabrání proudění vzduchu mezi radiátorem a zdí.
    4. Musel jsem si vyrobit rozpěrky, které přitlačují folii ke zdi, aby nebránila proudění vzduchu.

PROSBA: Neprodávejte výrobek, který je drahý a nefunkční šmejd!!

• První objednávka přišla nekomlpetní. Nechtělo se mi s nikým dohadovat, kde se stala chyba,tak jsem si chybějící věci doobjednat. Je to asi čtrnáct dní a po zboží ani památky

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Ďakujeme za recenziu. Žiaľ pri expedícií došlo k chybe a nebolo Vám zaslané čidlo. Za túto chybu sa ospravedlňujeme a chýbajúce čidlo sme dodatočne zaslali ku Vám na naše náklady.

Slibují při objednání doručení do 48 hodin.
    6 dní čekám a nic. Ani zboží ani peníze ani omluva !!!

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu. Doručenie do 48h sa vzťahuje pre objednávky ktoré máme na našom hlavnom sklade v Prievidzi. Vo vašej objednávke sa nachádzal produkt Termík ktorý sme mali žiaľ na našom externom sklade. Pri tomto produkte bola uvedená doba dodania 22-24.11. a táto doba Vám bola po potvrdení objednávky opakovane zaslaná na e-mail.

• Zboží dorazilo zčásti nefunkční, eshop nekomunikuje. Celá zásilka obalena kvanty zbytečné plastové folie.

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté komplikácie a za nepríjemnosti s produktom. Aj keď je miera reklamovanosti takmer nulová, žiaľ stane sa, že sa do obehu dostane výrobok, ktorý nefunguje na 100%. Po Vašom kontaktovaní nám bol produkt vrátení a následne sme vám peniaze za objednávku vrátili späť na účet.

• byl dodán jiný produkt než uvedený na fotografii a popsaný v technickém listu

• Zatím nic
    • Nic mi nedorazilo

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Dobrý deň. Ďakujeme za recenziu. Bohužiaľ pri preprave z nášho externého skladu došlo ku oneskoreniu a objednávka Vám bola doručená s oneskorením 1 týždeň. Za oneskorenie sa ospravedlňujeme.

• Nevýhoda obchodu je,odpovídají pouze na otázku při reklamaci ale pidit se musíte dal sami

Venkovní svítidla, fungují jen do poloviny a druhá nesvítí nebo když pomáháte tak jen problikne. Zboží bych zde už nekoupila ani komunikace není tak jak má být.

Dobrý deň,

ďakujeme za vašu recenziu. Ohľadne vášho problému ste nás kontaktovali prostredníctvom e-mailu, kde vám kolega odpísal do dvoch pracovných dní, že sa zrejme jedná o závadu, navrhol reklamáciu a taktiež aj možnosť, že môžeme produkt od vás stiahnuť späť. Následne ste požadovali kód a potom ste nám poslali informáciu, že ste už balík poslali ku nám. Na čo už kolega nestihol reagovať.
    Vašu reklamáciu budeme riešiť čo v najkratšom čase a to k vašej spokojnosti. Výsledkom bude buď 100% funkčný odskúšaný nový produkt alebo dobropis.

Zároveň sa ospravedlňujeme za nepríjemnosti s produktom. Aj keď je miera reklamovanosti takmer nulová, žiaľ stane sa, že sa do obehu dostane výrobok, ktorý nefunguje na 100%.

S pozdravom
    Tím ECOPRODUKT

Nemožnost platit dobírkou vyšší částky, jako zde bylo dříve běžné.

• Na začátku velmi rychlá reakce na objednávku plus solidní doba dodání z SK.
    • Bohužel, zboží přišlo poškozené a vše vypadalo, že se problém v krátké době vyřeší. Nyní uplynuly cca tři týdny a žádná odpověď, popř. nějaká finanční kompenzace - bez reakce. Pouze vygenerované automatické odpovědi, že se někdo v dohledné době ozve atp.

Velmi špatná komunikace ( dlouhá odezva ) při řešení vzniklého problému s vadnou zásilkou.

I když jsem v minulosti odeníral a mám registraci na společnost plátce DPH tak mi poslední zakázku vyúčtovali s DPH bez možnosti opravy - vystavení správné faktury a případné vrácení DPH - odmítli vlastní chybu napravit-

Objednávka měla dorazit v úterý a ve čtvrtek ji ještě nemám.

solarni panel prisel v roztrhanem baliku bez jakekoliv dalsi ochrany

• není český návod

Přišlo jiné zboží!!!!!!!!a ještě napíšete jak jsem spokojen.

Reakce obchodu ecoprodukt.cz

Dobrý deň, vo vašom prípade žiaľ došlo k neštastnej zámene tovaru, na čo sme reagovali okamžite ako sme sa o tejto situácií dozvedeli. Ponúkli sme vám na výber možnosť buď ponechať si pôvodne drahšie panely a cenový rozdiel by sme vám dofaktúrovali alebo druhú možnosť, že panely bezplatne od vás zvezieme a doručíme tie, ktoré ste si objednali. Na naše počudovanie ste obe možnosti odmietli s tým, že si drahšie výkonnejšie panely jednoducho necháte za cenu lacnejších a neboli ste ani ochotný odovzdať nesprávny panel kuriérovi. Aj po niekoľko násobnom kontaktovaní nášho kolegu nie je táto situácia doteraz doriešená. Preto by sme radi apelovali na súčinnosť pri doriešení tohto problému