• Super obchod,velice rychle vyrizeni

• Ochotny řidič,dekuji.

• Profesionální přístup.
    • Žádné.

• Spolehlivost, komunikace, ceny, rychlost dodání, kvalita zboží

Jednoznačně spokojenost. Obchod doporučuji.

Rychlost zaslání zboží, kvalita zboží

Skvělá komunikace, rychlé dodání. Doporučuji všem tento obchod

• Rychlost dodávky.

• Velice rychle dodani.

• Vše super

• rychlé objednání

není nic

• Při objednávce mi nebylo řečeno, že matrace nebude smotaná, ale rovná, což mě při dodání dost zaskočilo

Reakce obchodu eco-matrace.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Vážíme si každé recenze, která je pro nás vždy hnacím motorem pro zlepšování našich služeb. Je nám líto, že jste nevěděla v jakém stavu dodáváme matrace. Tuto informace uvádíme v popisu každé matrace. "Způsob balení matrace - v plném rozměru (nevakuovaná), ihned použitelná."
    Matrace nerolujeme, jelikož u vakuované matrace můžete dojít k deformace pokud matrace v takovém stavu zůstává déle než týden. Je to větší riziko reklamace. Taky vakuovanou matrace není možné používat hned jako naši.
    Mrzí nám, že jste nedostala informace o balení matrace. Za nastalou situaci se Vám velice omlouváme.
    Budeme však rádi, pokud nám do budoucna poskytnete šanci na nápravu. Opět zavítáte na naše stránky a opět Vám něco padne do oka.
    S pozdravem, tým eco-matrace.cz

• Rychlý servis
    • Matrace strašně tvrdá,bolí nás záda,tuhost H3,neumím si představit H4..chtěla bych matrací vrátit nebo vyměnit!

Reakce obchodu eco-matrace.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše doporučující hodnocení, kterého si velmi vážíme. Tuhost matrace je uřčena výrobcem podle materiálu, ze kterých je složena matrace. Taky je nutné brát v úvahu, že první pár noci člověk zvyká na novou matrace. Rozumíme jak je těžké vybrat matrace bez vyzkoušení. Proto nabízíme možnost zajit na naši prodejnu. Taky naše zkoušené konsultante rádi Vám pomůžou volit tu správnou, která bude pro Vás pohodlná.
    A nabízíme možnost vracení nebo výměny do 14 dnů od nákupu. Kolegyně Vás bude kontaktovat s návrhem řešení. Věříme, že nastalou situaci rychlostí blesku vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Krásný a slunečný den Vám za tým eco-matrace.cz

Krásně se na ni spinka

• Rychlé dodání po objednání

Velmi rychlé vyřízení objednávky a kvalitní zboží, doporučuji.

• Rychlost vyřízení, profesionální přístup

Doporučuji všem

Zboží dorazilo v pořádku a v určeném čase. Doporučuji.

Rychlost dodání, dobrá cena, matrace je OK.