• Matrace strasne zapachaji po chemicke latce po vytazeni z obalu. Uz je to tyden.

Viz shora text

Hezký den vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Vzniklá situace nás velmi mrzí. Pro výrobu používáme švýcarské lepidlo na vodní báze, které nemá pach. Možná se jedná o vaši individuální citlivost. Je potřeba dostatečným způsobem matraci provětrat a po několik dnech odér nového zboží zmizí.
    Budeme Vás telefonicky kontaktovat s návrhem řešení. Nabízíme Vám možnost vrácení matrace nebo výměny. Samozřejmě dopravu zajistíme.
    Věřím, že s návrhem budete spokojený a zůstanete naším věrným zákazníkem.
    Krásný pohodový den
    tým eco-matrace.cz

• Rychlý servis
    • Matrace strašně tvrdá,bolí nás záda,tuhost H3,neumím si představit H4..chtěla bych matrací vrátit nebo vyměnit!

Reakce obchodu eco-matrace.cz

Dobrý den, děkujeme Vám za Vaše doporučující hodnocení, kterého si velmi vážíme. Tuhost matrace je uřčena výrobcem podle materiálu, ze kterých je složena matrace. Taky je nutné brát v úvahu, že první pár noci člověk zvyká na novou matrace. Rozumíme jak je těžké vybrat matrace bez vyzkoušení. Proto nabízíme možnost zajit na naši prodejnu. Taky naše zkoušené konsultante rádi Vám pomůžou volit tu správnou, která bude pro Vás pohodlná.
    A nabízíme možnost vracení nebo výměny do 14 dnů od nákupu. Kolegyně Vás bude kontaktovat s návrhem řešení. Věříme, že nastalou situaci rychlostí blesku vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Krásný a slunečný den Vám za tým eco-matrace.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

• Obchod mi po zaplacení inzerovaný Zboží sdělil,že není na skladě

Reakce obchodu eco-matrace.cz

děkujeme Vám za čas, který jste věnovala napsáním Vašeho vyjádření na náš obchod. Je mi líto, že jsme pro Vás nedokázali zajistit povlečení které jste objednala a zaplatila kartou na webu.

Veškeré druhy matraci máme skladem, ihned k odesílaní. Býtový textil naskladňujeme podle potřeby.
    Dodavatel textilu nám prodloužil termín dodání z důvodu zvýšené předvánoční poptávky. Po zjištění této informace jsme Vás s omluvou telefonický kontaktovali a informovali Vás o nedostupnosti povlečení v tom provedení, které se Vám líbilo. Peníze jsme hned vrátili Vám na účet. Je nám líto a omlouváme se za pochybení z naše strany. Budeme však rádi, pokud nám do budoucna poskytnete šanci na nápravu. Opět zavítáte na naše stránky a opět Vám něco padne do oka.
    S pozdravem, tým eco-matrace.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Kurýrní služba WEDO ,opravdu něco šíleného .
    Komunikace hrozná a neochota .
    Tuto kurýrní službu opravdu již NIKDY!!!!!!

Reakce obchodu eco-matrace.cz

děkujeme Vám za hodnocení a zpětnou vazbu. Těší nás, že jste se zakoupenou matrace spokojená. A moc nám mrzí, že dopravní společnost WEDO selhala a dodání neproběhlo včas. Ve svátkovém období občas se to stává. Každopádně za nastalou situaci se Vám velice omlouváme. Ze své strany, vždy se snažíme pomoc zákazníkovi dohledat zásilku u dopravce. Případně umíme i urgovat doručení. Stačí jen se obrátit na nás a rádi pomůžeme. Ještě jednou se omlouváme za komplikace s dopravcem.

Věříme, že z dané situace jsme si vzali ponaučení pro podruhé a tato nepříjemnost se už nebude opakovat.
    S pozdravem, tým vase-matrace.cz

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Smazáno na žádost jejího autora.

Nevím, nakupovala jsem zde poprvé.

Reakce obchodu eco-matrace.cz

děkujeme za čas, který jste věnovala napsání této recenze. Vážíme si i negativního hodnocení.
    Je nám líto, že objednávka a dodání neproběhlo dle Vašich představ. Zboží jsme předali přepravci v den objednání, a podle záznamu dopravní společnosti vidím, že objednávka byla vám doručená v sobotu. Omlouvám se za komplikace a zpoždění o jeden den. Kolegyně Vás dnes se snažila kontaktovat s návrhem řešení této situace, bohužel se nepodařilo vám dovolat. Prosím zavolejte nám. Věříme, že nastalou situaci rychlostí blesku vyřešíme k Vaší spokojenosti.
    Přejeme krásný pohodový den, tým eco-matrace.cz.

• Už je to týden co mám zaplacené zboží, které mi stále nebylo doručeho.
    • Nevýhodou obchodu je dopravce WEDO.

Reakce obchodu eco-matrace.cz

děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Mrzí nás, že dodání neproběhlo včas. Objednávku jsme odeslali první pracovní den po zaplacení. Bohužel z kapacitních důvodu dopravní společnost Vám ji nedoručila včas. Urgovali jsme dopravce hned jakmile jsme dozvěděli o problému s dodáním. A podle záznamu dopravce dnes byla zásilka Vám úspěšně doručená.
    Mrzí nám, že dodání zboží trvalo několik dnů. Situaci již řeší naše obchodní oddělení, aby se situace již neopakovala.
    Věříme, že i v budoucnu opět zavítáte na naše stránky a opět Vám něco padne do oka.
    Krásný podzimní den Vám za tým eco-matrace.cz přeje Lucka

Pracuji u českých drah a nemohu se dohodnout na doručení s řidičem. A do ulozny je prý zásilka velka

Hezký den, vážená zákaznice,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Mrzí nás, že nejste spokojena s DODÁNÍM zboží. Vaší objednávku, kterou jste udělala v našem obchodě 21.6 odpoledne, jsme hned odeslali 22.6. Z naší strany jsem udělali vše pro Vaší spokojenost. Bohužel kurýr dopravní společností má rozepsaný harmonogram, podle kterého musí stihnout rozvézt zásilky a nemůže to ovlivnit. Změnu dne a času doručení můžete provést pouze zasláním emailu na Depo dopravní společností. Ze strany dopravní společnosti bylo nám sdíleno že termín doručení byl posunout na přání zákazníka. Snažily jsme Vás dnes kontaktovat několikrát s návrhem řešení ale bohužel marně.
    Omlouváme se za komplikace a prosím nás kontaktovat pro vyřešení nastalé situaci .

Krásný a slunečný den tým eco-matrace.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

na stránkách mají napsané skladem a pak je z toho skoro měsíc.objednano 7.3 a doposud zboží nepřišlo

Hezký den, vážená zákaznice,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Mrzí nás, že objednávka a dodání neproběhlo dle Vašich představ. Bohužel momentálně na trhu je dlouhodobý výpadek pěny. Na stránkách máme upozornění přesně na tuto pozice, že je to vyprodána a bude naskladněná během 2-3 týdne. Vždy ještě voláme a upozorňujeme zákaznice na čekací dobu.

Za nastalou situaci se Vám velice omlouváme. Kolegyně Vás ještě dnes bude kontaktovat s návrhem řešení.
    Věříme, že nastalou situaci rychlostí blesku vyřešíme k Vaší spokojenosti. ☺

Krásný a slunečný den tým eco-matrace.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Špatná komunikace,nezájem,neinformují.....V nabídce psáno skladem 3ks dodnes, po 3 dnech voláte co se děje a oni ji nemají a ani nedají vědět a to zaručují doručení do 48 hodin.Ta *editováno* co tam je,tak je absolutně neschopná .

Hezký den, vážený zákazníku,

děkujeme Vám za hodnocení našeho obchodu. Vážíme si každé recenze, která je pro nás vždy hnacím motorem pro zlepšování našich služeb.
    Mrzí nás, že objednávka a dodání neproběhlo dle Vašich představ. Bohužel momentálně na trhu je dlouhodobý výpadek pěny. Snažíme se expedovat každou objednávku co nejdříve, maximálně do 48 hodin. V případě pokud vím, že doba naskladnění víc než 1-2 dny vždy voláme upozorňujeme na to a nabízíme jinou matrace v stejné cenové relace. Naskladnění máme pravidelně několik krát v týdnu. Máme skladem přes 3000 matrací a vždy rádi pomůžeme s výběrem.
    Jste nechtěl čekat a trval na zrušení objednávku.

Je nám líto, že Vás takhle naštval přízvuk naši zaměstnankyně. Pracuje u nás zaměstnanci z různých zemi Češi, Slováci, Rusové a všichni mluví v několika jazycích.
    Věříme, že nastalou situaci rychlostí blesku vyřešíme k Vaší spokojenosti. ☺

Krásný den tým eco-matrace.cz

• při objednávce píšou skladem,ale není.

Dobrý den

děkujeme za váš názor a hodnocení, vážíme ho. Mrzí nás, že dodání zboží neproběhlo hned po objednání a musel jste počkat na matrace 5 dny. Bohužel, jsme museli dát přednost církvi a poslat 50 kusu těchto nejlevnějších matraci na charitu.
    O zpoždění s dodáním zboží jste byl upozorněn telefonický a nabídnuli jsme pro Vás jinou matrace v stejné cenové relace. Nabídku jste odmítl a byl jste ochoten počkat na naskladnění zboží.

Za nastalou situaci se Vám velice omlouváme.
    Pevné věříme, že nám to odpouštíte i v budoucnu opět zavítáte na naše stránky a opět Vám něco padne do oka.

Krásný pohodový den tým eco-matrace.cz

Špatný dopravce, jediný problém. Štěstí, že jsem neplatil předem.

Reakce obchodu eco-matrace.cz

mrzí nás, že objednávka a dodání neproběhlo dle Vašich představ. Bohužel o komplikace s dopravcem jsme vůbec nevěděli. Matrace jsme předali dopravce hned druhý den ráno a předpokládali jsme že objednávka už je doručená a všechno proběhlo v pořádku. Jakmile jste nás informoval o teto záležitosti jsme dohledali vaši objednávku u dopravce a urgovali.
    Za nastalou situaci se Vám velice omlouváme. Situaci již řešíme s vedením dopravní společnosti, aby se situace již neopakovala.
    Přeji Vám krásný den.
    Tým eco-matrace.cz