Objednáno 17.3., objednávka dosud (28.3.)nedorazila.

• vélká nabídka

Fungující eshop

dodávka proběhla v termínu ,zboží dle objednávky . produkt ještě nebyl zprovozněn,čekám na chladaře.

• ...no super, koukám jak blázen, tento sortiment a tuto cenu a dodání obratem, SKVĚLÉ !!!
    • no problemo

...jděte do toho!

dobrá komunikace, serióznost

• vyhodne ceny
    • osobne vyzvednuti v brne
  • Zboží na stránkách obchodu bylo uvedeno skladem. Za 14 dní nedorazilo. Na dotaz e-mailem, kde je problém, žádná reakce. Mobil zvednut po několika dnech volání. Zboží nemají, i když dle webu ho mají skladem. Objednali ho prý jinde, následující den se měli ozvat, kdy přesně zboží bude. Uplynulo několik dní a opět nic. Rozhodně nedoporučuji!!!

Moje zkusenost byla dobra, komunikace s obchodem bez problemu, pomerne rychla a prijemna. Nemohu tomuto obchodu nic vytknout. Byla jsem spokojena a nebala bych se u nich koupit neco znovu.

Rychlý a bezproblémový obchod,kvalitní zboží.Doporučuji.

Rychlé dodání, příjemná cena :)

• Slečna od pultíku byla velice milá a vstřícná (Myslím, že se jmenovala Aneta)
    • Není od uloženky

Slečna Aneta byla velice milá, i když nebyla od uloženky.

• Nízké ceny
    • platba kartou

Mé hodnocení zatím není úplné a konečné. Stalo se, že mi zboží bylo posláno brzy, ale vloudila se chybička. Dvě ze tří kouřových kolen byla větší než objednaná. Chyba zřejmě nebyla na straně obchodu, ale výrobce, protože výrobní štítky na dodaných větších kolenech patřili skutečně menším kolenům. Těm které jsem si objednal. Na omyl jsem obchod upozornil a už jsou na cestě jiná, snad správná. Takže jsem v očekávání.

• Schůdky nemají stejně dlouhé nohy a na mou okamžitou reklamaci
    nikdo nereaguje.

• platba převodem a přesto při odběru požadována další platba v hotovosti,kostrbatě reklamováno

• Delší doba
  • prima

• Absolutně vůbec nic. Prostě takové jednání jsem ještě za ty léta co nakupuji na internetu nezažil. Tato firma je tak akorát zralá na žalobu.
    • - poškozené zboží
    • - žádná komunikace pro reklamaci

Zboží, které jsem objednal v počtu 2 ks došlo pouze jako 1 ks a zabalené otřesným způsobem. Mimo to (šlo o plechy do trouby) aji ten jeden plech byl celý dokřivený jako by to byl zmetek - nebylo to způsobené dopravou. Z toho mi vyplývá, že to takhle poslali úmyslně. Škoda , že to mám k nim daleko, jinak bych ten plech omlátil o hlavu prvního člověka, který v této firmě působí a pokračoval bych až k vedení. Větší hajzlovinu jsem opravdu nezažil. Můžete volat, psát a stejmě se nikdo neozve. Psal jsem i z jiného mailu a na otázku, že se nemohu dovolat mi odepsali, že mají pokažený mobil a ať dám telefon na sebe, že se ozvou. Jak asi potom zjistili, že můj mobil již mají v evidenci tak už žádná odezva. Jsou to prostě podvodníci jako BRNO.

• Zboží bylo dodáno jiné, než jsem objednal, skládá se z nabíječky a modulu. Modul byl dodán jiný, ne na BP410E. Bylo mi navrženo zaslat celou dodávku zpět, sdělil jsem, že navrhuji vrátit jenom špatný modul a zaslat mi správný. Dosud jsem na návrh nedostal odpověď.

Zboží uváděné skladem, skladem není.