Zboží deklarované jako skladové dodnes nedodáno. Na e-mail nikdo nereaguje, tel. číslo nedostupné.

přehledný a rychlý

• Do dnešního dne na mou urgenci obchod nereagoval,ani se nikdo neohlásil.Zaplacení zboží bylo potvrzeno obchodem e-mailem.
    • Komunikace s obchodem žádná,nikdo na e-mail nereaguje do dnešního dne.

Vážení ,dne 24.7.2018 jsem objednal u vás nůžky na větve teleskopické GEKO 675-1025 mm za 293,-Kč,+doprava 59,-Kč celkem 352,Kč. Číslo objednávky 127469 .

Objednané zboží jsem ihned zaplatil převodem na váš ůčet,který jste sdělili v emailu potvrzení objednávky.
    Do dnešního dne jsem nedostal od vás žádnou odpověď.
    Vaše jednání považuji při nejmenším za velmi neseriozní a žádám vás o okamžitou nápravu.
    Doufám,že se nad vašim neseriozním jednáním zamyslíte a sjednáte okamžitou nápravu.
    Jinak bych byl nucen postupovat ráznějším způsobem.

Zboží bylo uváděno jako skladem, ale nebyla to pravda. Až po urgenci mi bylo sděleno, že zboží mi nemohou v době co potřebuji dodat.

• vůbec žádnou výhodu jsem neshledala
    • Nekomunikují

Nechápu, proč mi naběhlo hodnocení na nádobu na odpadky, kterou jsem si neobjednala. Ale na tom nezáleží. Objednala jsem si zboží 28.6.2018 a stále zboží nemám. Nereagují na email ani na telefon.! Absolutně nedoporučuji! A to objednávka v lednu 2016 byla bez problémů a tak jsem se s takovou radostí k obchodu vrátila a teď lituji!

• Nelze se absolutně dovolat, komunikace na bodu mrazu

• Doručování Českou poštou

• Nereaguje na email a telefon
    • Zřejmě jsem přišel o cca 1000Kč

Po objednání se nic nedělo. Po několika urgencích se mi slušně omluvili, že zboží není a bude nejdříve za 14 dní.

• zajímavý sortiment,rychlé dodání

vše bezchybné

Obchod absolutně nekomunikuje, nezvedají telefon. Ani po 3 tydnech zboží nedorazilo tak jsme objednavku zrušil.

• nikdo nezvedá telefon, na maily nikdo nereaguje, objednávky doteď nebyla vyřízena ani mi nebyla zaslána žádná informace

Nespolehlivý eshop, nekomunikuje.

• Cekam na svoju objednavku uz 8dni.nic.

• Zbozi za dobre ceny
    • Maji uvedenou dobu doruceni, ani po tydnu zbozi nebylo
    • Komunikace obchodu zadna - psal jsem e-mail na dotaz, reakce zadna, volal jsem nekolikrat na prodejnu nikdo nezvedal

• Neschopnost

• Dobrá cena, dobrá rychlost dodání

Zboží vyzvednuté osobně na prodejně bez dalšího poplatku.

Všechno šlapalo tak, jak má.

• zboží přišlo v pořádku, ale o 2 dny později, protože dopravce dostal neúplnou adresu od obchodu

Zboží jsem nedostala, nikdo nereagoval a nezvedal telefon. Nedpporucuji

• inzerované zboží skladem není, nefunguje tel. kontakt