Do teď od 5.5.2018 se mi nikdo neozval. S pozdravem Miroslav

• vše ok

• nereaguje na reklamaci

+ Vše v pořádku

Před měsícem jsem si u ecmarket objednal zboží. Z obchodu mi přišlo pouze potvrzení přijetí objednávky a od té doby vůbec nekomunikuje. Neodpovídá ani na emaily ani nikdo nezvedá telefony. Asi už zbankrotovali.
    Nedoporučuji cokoliv objednávat a už vůbec ne platit předem!!!

• Zboží lze objednat ;-)
    • Zašlou vám informační email, že se " Vaše objednávka zpracovává" ;-)
    • Za tyto dva plusy je těch 10%
    • Nulová komunikace, můžete si 14dní "házet korunou", jestli vám zboží přijde, nebo ne :-D. V mém případě asi nee, protože už čekám 15dní na zboží, které bylo skladem.
    • Neberou telefon, neodepisují na emaily, kdyby nebyli tak daleko, dojela bych jim nakopat prdele.

Objednala jsem zboží před 15dny, poslala peníze převodem a za mých 600Kč jsem do dnešního dne dostala jen informační email "Vaše zboží se připravuje". Přitom u zboží měli uvedeno, že je skladem ;-).
    Telefon zasadně nezvedají ani zpětně nevolají. Na emaily neodpovídají, otázka je, zda je vůbec čtou.
    Teď už budu jenom usilovat o vrácení mých těžce vydělaných peněz.
    Jaký má smysl objednat u těchto šejdířů zboží o pár korun levněji, než u seriózního obchodníka, když pak 14dní strávíte volaním a psaním, kde že je to vaše zaplacené zboží....a stejně se nedovoláte a nic nedozvíte.

!!! Mám pro Vás všechny dobrou zprávu, povedlo se nám dohledat pana jednatele ecmarketu Romana Maršála, alias Ronny Marshall(na facebooku), bigboss

• Nízká cena
    • Na telefonním čísle nikdo není i když vyzvání 5 minut v kuse mimo obědový čas
    • Došel mě o 1ks tango rámečku navíc
    • Došla mi 1 špatná krycí maska ze 3 (misto 1 otvoru na FTP, byla se dvěma)
    • Delší doba dodání
    • Není jisté jestli je zboží skladem, i když je tak uvedeno

Dobrý.

• Super

• Slušné ceny a možnost zaparkovat u obchodu v Brně.
  • Do obdržení zásilky se nemám k čemu vyjadřovat.Děkuji

• Obchod nabízí možnost storna objednávky pokud nemá zboží v požadovaném množství.
    • Obchod neuvádí množství zboží které má skladem.

objednal jsem zboží které nebylo skladem v požadovaném množství. obchod mi umožnil objednávku zrušit, což hodnotím Kladně. Nedostatkem obchodu je však to že neuvádí skutečné množství zboží na skladě kdyby tomu tak bylo nemuselo by k tomu vůbec dojít

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

v dodavce chybela jedna soucastka,obratem vse vyresili k plné spokojenosti

Celkově spokojenost, doporučuji, jen nechápu, proč už se někdo do originálního obalu, kde byl uložen stěrač, dobýval přede mnou.

• Široký sortiment
    • Nejasná odběrová místa

• rychlost dodávky
    • dodáno zboží v jiné barvě než bylo zobrazeno v nabídce

bylo dodáno zboží v úplně jiné barvě než jaká byla zobrazena
    v internetové nabídce

• Osobni odber

• Cena produktu - o pár korun levnější než u konkurence, ale zpětně to za to asi nestálo
    • Doba dodání - objednal jsem v neděli (18.3) zboží které bylo skladem a dle stránek ( Ext. Sklad. Obvykle expedujeme následující pracovní den při objednávce do 12.00 hod). Potvrzovací e-mail (19.3) s tím že objednávku přijali. Zboží nakonec dorazilo ve středu 28.3. Šest dní po termínu sděleny "příjemnou" prodavačkou.
    • "příjemná" obsluha - když se několik dní nic nedělo a telefon nikdo nezvedal šel jsem se osobně zeptat jak to vypadá. Po nahlášení čísla objednávky mi paní sdělila že zboží není skladem. Když jsem ji sdělil že v době objednání i po něm mají pořád u produktu skladem mi nedokázala vysvětlit pořádně co se stalo. Asi jsem přišel v špatnou dobu a vyrušil ji od kouření před obchodem.
    • Komunikace s obchodem - marně jsem se pokoušel několikrát dovolat na jediné telefonní číslo uvedené na stránkách, rovněž se celou dobu nikdo neozval zpět.

Po zkušenosti s obsluhou, dobou dodání a komunikaci s obchodem už nikdy vic, za těch pár korun to fakt nestojí.

• sortiment
    • příznivá cena