• ochota a rychlost odeslání

jsem velice spokojena a všem doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, jsme moc rádi, že jste byla s vyřízením objednávky spokojena. Budeme se těšit na případnou další virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• přehlednost
    • výborná komunikace

vřele doporučuji

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Jsme opravdu moc rádi, že jste u nás byli s vyřízením objednávky spokojeni!
    Váš eČloviček.cz

• Poměrně široký sortiment.
    • Jednoznačně zásilková služba. Kupoval jsem med a bohužel se rozbila láhev pastového, takže na první pohled nebylo nic znát. Balík ale musel spadnout z velké výšky na roh. I přes polystyren vevnitř došlo k rozbití lahve. Řidič si toho asi byl vědom, protože mě přesvědčoval, že v balíku nic nechrastí. Ze strany obchodu mi byla nabídnuta náhrada.

Velice dobrá komunikace a snaha věci řešit.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za recenzi našeho obchodu.
    Situace s rozbitým medem nás opravdu mrzí, problém se zásilkovou službou řešíme a velmi pravděpodobně dojde ke změně dopravce.
    Děkujeme za Vaši vstřícnost a pokud byste se rozmyslel a chtěl vše řešit, jsme Vám k dispozici na mailu [email protected].
    Za e-shop eČlovíček, Ludmila Kotalíková

• sortiment
    • Delsi doba mezi objednavkou a dorucenim

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za čas, který jste věnovali recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni. Co se týče dodacích lhůt, snažíme se je zkracovat. U některých druhů zboží je to obtížné, protože např. kosmetika se vyrábí čerstvá, aby se k zákazníkovi dostala v co největší kvalitě. Doufáme, že případné čekání se Vám spíše vyplatilo v podobě kvalitního a čerstvého zboží. Váš eČlovíček.cz

deset dní dodací doby u zboží deklarovaného jako dostupné skladem je poněkud anachronism

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za hodnocení a recenzi obchodu. Prověřila jsem Vaší objednávku a v době, kdy jste zboží objednávali, tak skladem nebylo. Zboží dostupné a skladem je označené zeleným nápisem SKLADEM u produktu.
    Při potvrzení objednávky (zaslané 10.4. v 17:18) jsme u produktů vyznačili datum naskladnění. Den po naskladnění jsme objednávku odeslali, přesně tak, jak bylo deklarováno v mailu.
    Předpokládané datum naskladnění vyznačujeme vždy u všech objednávek, pokud je zboží skladem je v sloupci "Dostupnost" uvedeno skladem, pokud není skladem, je tam datum. Děláme to proto, aby se zákazník mohl případně rozhodnout, zda zboží v takové lhůtě chce nebo nechce.
    Mrzí mě, že došlo k nedorozumění, systém osobního přístupu se snažíme udržovat tak, aby zákazník dostal co nejvíce informací při objednání.
    Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• přehlednost e-shopu
    • kvalifikované rady prodávajícího

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byla s nákupem u nás spokojená a že námi poskytnuté rady Vám posloužily.
    V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat. Váš eČlovíček

• Dobré zboží a cena.
    • zatím nevím.

Rychlý výběr, nákup, dodání.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za čas, který jste věnovali recenzi našeho obchodu. Jsme rádi, že jste byli spokojeni a doufáme v další virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

Nekomentuji obchod, ale konkrétní zboží. Postrádala jsem návod na etiketě nebo alespoň letáčku, kde by bylo vysvětleno, jak se produkt ředí, napsáno bylo jen "po rysku ředící lahvičku", jenže jsem netušila, že si ji také musím objednat. Poměr jsem potom tedy musela dohledat na internetu. Jinak oceňuji, že míchají všechno čerstvé na zakázku, proto se i trošku zdržela objednávka.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi a podnětné připomínky. Na webu ředění napsané je, ale výrobce je na výrobku neuvádí, na etiketu patří spousta povinných údajů a etikety musí splňovat zákonné normy. U zboží Medvídek je související zboží - ubrousky Perlička a Ředící lahvička. Pro větší pohodlí jsme tyto výrobky zahrnuli také do popisu u zboží - vložili jsme odkazy na tyto položky přímo do textu.
    Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

Mohlo by to byt levnější

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco i v budoucnu, neváhejte se na nás obrátit.
    Váš eČlovíček.cz

• ekologické a bio produkty
    • Nevím o žádných zatím

Vřele doporučuji, kvalitní a zajímavé zboží!

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za krásnou recenzi našeho obchodu. Rádi Vaše objednávky vyřídíme i v budoucnu. :)

• kvalitní zboží

kvalitní dětské zboží

Váš eČloviček.cz

• Obchod nabízí různé zboží vyráběné v souladu s přírodou. Mne zaujaly antiperspiranty bez chemie "Aluna".
    • Byl to můj první nákup, zatím nevím o slabinách obchodu

Se zakoupenými výrobky jsem velmi spokojena, určitě se do obchodu vrátím. Obchod mohu doporučit.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod a za hezké doporučení. Jsme moc rádi, že jste byla u nás s vyřízením spokojená a že jste u nás našla produkt, který splňuje Vaše nároky. S produkty z kamence jsme sami též moc spokojeni a díky tomu jsme neváhali zařadit jej do naší nabídky.
    Váš eČlovíček

Zbozi prislo nekompletni, ale komunikace pri reklamaci byla perfektni.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za čas, který jste věnovali napsání recenze. Nedorozumění s nekompletní zásilkou nás opravdu mrzí, ale podle informací od výrobce je vše v běhu a nejpozději do týdne, byste měli obdržet zásilku s kompletním produktem (viz. mail). Za situaci se moc omlouváme. Za eČlovíček.cz Ludmila Kotalíková

• přehled
    • snadná orientace v nabídce
    • několikrát upozornění o probíhající dovolené - super
    • ne

vše co jsem "nutně potřebovala" jsem během pár minut měla objednané
    pro mě úžasný obchůdek....
    určitě nekončím....

• Spolehlivost a rychlost
    • nenašla jsem žádné

Osobní zkušenost bezvadná

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod,. Opravdu máme radost, že jste byla spokojená. Váš eČlovíček

• je rychlý

chceme-li kupovat kvalitní hračky pro děti, tak proč nevyužít zrovna tento obchod. Stavebnice PONY 1 je velmi kreativní, podporuje dětskou fantazii, děti si mohou sestavené hračky vyzkoušet na vlastní kůži (např. koloběžka).

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, děkujeme za vyplnění recenze na náš obchod. Opravdu máme radost,že jste s výběrem zboží a s nákupem spokojená. Stavebnice PONY je opravdu moc fajn věc. Naše děti si s ní hrají už hodně dlouho. :) Váš eČlovíček

• Libila se mi možnost jakekoliv barvy u zidlicky. Prislo mi ze jine obchody to nenabizeji...

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za recenzi našeho obchodu. Výběr židličky je u nás možný a kombinace barev jsou zcela na zákazníkovi. Jsme rádi, že jste byla s vyřízením objednávky u nás spokojená. Váš eČlovíček

• nabídka zboží zaměřená na přírodní suroviny

• sortiment

výborná komunikace, slevy pro pravidelné zákazníky, zdravý sortiment

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezké hodnocení našeho e-shopu. Jsme rádi, že jste u nás stále spokojeni a těšíme se na brzkou virtuální shledanou. Váš eČlovíček.cz

• Našla jsem na těchto stránkách zboží, které jinde nemají.
    • O žádných nevím

Spolehlivý a rychlý obchod.

Reakce obchodu eČlovíček

Dobrý den, moc děkujeme za hezkou recenzi našeho obchodu. Jsme opravdu rádi, že jste byla v našem e-shopu spokojená. Přejeme krásný zbytek prázdnin! Váš eČlovíček.cz