Vybrala jsem si koberec AW California Dreams New 29, v názvu je uvedena barva tyrkysová, v popisu modrá, ve skutečnosti je brčálově zelený. Obchod nabízí dodání vzorku zdarma, když jsem si o něj požádala, tak jsem se dozvěděla, že vzorky tohoto koberce nemají. Bohužel vzorek nemají ani na kamenné pobočce v Praze. Ponaučení-nikdy nekupujte něco co jste neviděli.
    Navíc uvádí, že kobercové lišty vkládají do koberce, výsledek-jeden den mi přivezli kobercové lišty a druhý den koberec.

děkujeme za vaši recenzi.
    Tato vzniklá situace nás mrzí. Vzorky koberců máme na většinu zboží, toto zboží se objednává a upravuje na míru přímo u výrobce. Proto vzorky nemáme.
    Co se týká dopravy, vždy volíme nejjednodušší a nejlevnější způsob. Dopravce zřejmě vyhodnotil tuto variantu jako nejlepší. Zboží expedujeme z více našich skladů.
    Za vzniklé potíže se Vám omlouváme.
    Věříme, že při Vaší příští objednávce proběhne vše v naprostém pořádku.

Tým www.eamadeo.cz

Koberec barevně neodpovídal objednanému.
    Místo zeleného dorazil šedomodrý.
    Obchod odmítl výměnu, s tím že poslali zelený a přestal komunikovat.
    Radím zdaleka se jim vyhnout.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za čas strávený sepsáním této recenze.

Koberec posíláme vždy v barvě, která je uvedena na objednávce. Prověřili jsme dodatečně a zjistili, že tomu bylo tak i ve Vašem případě.
    U každého produktu upozorňujeme na možnost rozdílné barevné šarže.

Co se týká přerušení komunikace, tak jak jistě víte, několikrát jsme s Vámi komunikovali.

Tým www.eamadeo.cz

• není co hodnotit zbož nebylo doručeno

Obchod nedoporučuji

děkujeme za vaši recenzi.
    Podle našich informací se ale vaše hodnocení nezakládá na pravdě.
    Zboží vám bylo doručeno v řádném termínu dodání.
    Je nám líto, že uvádíte nepravdivé informace.

Tým www.eamadeo.cz

• Velký sortiment zboží. Skvělá obsluha.
    • Naprosto žalostná domluva ohledně termínu dodání zboží.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Moc jí však nerozumím.

Dáváte minus za skvělou obsluhu a velký sortiment ?
    Zboží odesíláme vždy podle objednávky, ve vašem případě jste měl poznámku, že máme volat ohledně doručení a to jsme splnili.

Ach jo .......:-(

Tým www.eamadeo.cz

Přestože jsme se telefonicky dohodli na dodávce jednoho druhu koberce, rozděleného na 3 díly, koberec dorazil pouze v celku, jako bychom do poznámky nic neuvedli. Přitom to bylo po konzultaci s obchodní linkou.

děkujeme za vaši reakci.
    Velmi nás to mrzí, že jste nebyli s našimi službami spokojení. Je také škoda, že nedoporučejete náš obchod ostatním z toho důvodu, že jste nevyplnil do formuláře objednávky všechny potřebné informace. Na řezání koberců máme kolonku kde si píšete rozměry podle kterých zboží připravujeme.

Tým www.eamadeo.cz

Toto zboží jsem si vůbec neobjednala,pevne doufám,že na výdejním místě mě čeká to správné. Doručení do dvou pracovních dnů se opravdu nepovedlo,natáhlo se to na šest. Objednala jsem si doručení do výdejního místa, řidiči přepravní společnosti mi volali,kde se výdejní místo přesně nachází a do kdy tam jsou. Zatím tedy nic moc. A znovu opakuji,že doufám,že mě na výdejním místě čeká lino a ne tento koberec...

Reakce obchodu Eamadeo.cz

se vší úctou k Vám jako zákazníkovi.
    Vaší recenzi se nedá vůbec porozumět. Píšete, že si zboží budete vyzvedávat na výdejním místě, ale zároveň píšete, že už jste zboží dostala a že Vám ho přivezla přepravní společnost domů a je to jiné než jste si objednala. Proč by Vám ho přepravní služba vozila domů když máte vyzvednutí na výdejním místě? Žádné zboží, které jste si neobjednala jste nemohla obdržet. Nerozumím také slovnímu spojení "zatím nic moc".
    Samozřejmě, kdyby jste si vyzvedla zboží na výdejním místě v řádném termínu vyzvednutí, tak zjistíte, že jsme ho dodali ve lhůtě do 2 dnů.
    Také doufáte, že na na výdejním místě čeká zboží, které jste si objednala. To si můžete být zcela jista, posíláme zboží podle objednávek.
    Zkoušeli jsme Vám několikrát volat, telefon nezvedáte, psali jsme SMS, na ty neodpovídáte.
    Když jsme k Vám volali třetí den v řadě, zablokovala jste si naše telefonní číslo. Opravdu jednání na úrovni.

Závěrem Vám musím napsat, že nás vaše negativní recenze mrzí o to více, že není vůbec pravdivá. Je vymyšlená a neměla jste vůbec zájem si o tom popovídat.
    Přeji Vám mnoho štěstí v dalších nákupech.

Roman Lednej, jednatel a tým www.eamadeo.cz

• Čekám na zásilku už 10 dnů.

děkujeme za vaši recenzi.
    Vše jsme vyřešili po telefonu, věříme, že k vaší spokojenosti.

Tým www.eamadeo.cz

• Záměna barev, při obědnání jsem chtěla světlou barvu toho produktu do ložnice,střední barvu(ta byla o malinko tmavší než v ložnici),jsem chtěla do kuchyně a tu tmavší barvu jsem chtěla do chodby(z důvodu že se tam přezouvá).No a ta tmavá je ted v ložnici,ta světlá je v kuchyni a ta sřední je chodbě...Vracet se nám to už nechce,protože ta pokládka dost hoří a než by se to vše vyřešilo ,tak je měsíc pryč...Vždy jsem byla spokojená,ale tohle mě zklamalo...

Dobrý den paní Jarčo,

děkujeme za Váš čas strávený sepsáním této recenze.
    Jestliže jste měla jakékoli pochybnosti o správnosti dodaného zboží, stačilo nám zavolat a my vše prověříme ihned.
    Provedli jsme kontrolu Vaší objednávky a zjistili jsme, že je všechno v naprostém pořádku.
    Vyexpedovali jsme objednávku přesně podle Vašeho zadání.

Prosím zkuste si také udělat kontrolu objednávky a určitě zjistíte to samé co my.

Tým www.eamadeo.cz

• Bohužel mne zatím nikdo nekontaktoval a o zboží nic nevím. Platila jsem 4.4.2023. Což je 6 dni. Od té doby se nikdo neozval.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

nemůžete hodnotit naší službu, když jste ještě zboží neobdržela.
    Objednala jste si službu obšití koberce.
    Jsme pořád v termínu dodání.

• Nejasny nakup

Podle zobrazeni je zaklad 1 bezny metr delky koberce +nasobek 1/4m druhe strany. U mne spatna dodavka objednavky!

Reakce obchodu Eamadeo.cz

objednal jste si šíři 4m a délku 0,45m. V nákupním košíku máte vše vysvětleno.
    Dostal jste potvrzenou objednávku, tím že jste ji zaplatil jste potvrdil správnost.
    V případě jakékoliv nejasnosti nám můžete každý den v týdnu zavolat od 8.00 hod. do 18.00 hod. Rádi bychom Vám vše vysvětlili.
    Tím by se také Váš nejasný nákup vysvětlil.
    Tým www.eamadeo.cz

Objednán jeden druh koberce, ale v různých délkách 3m a 5m. Bohužel každý kus má jiný odstín. Zde už neobjednám!

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za Vaši recenzi.
    Na problém, který popisujete upozorňujeme u každého produktu .
    Upozorňujeme na něj z důvodu, aby si to každý zákazník uvědomil a předešli jsme tak zbytečným stížnostem.
    Zde je text upozornění:
    "V případě objednání stejného druhu zboží v různých šířích, nezaručuje prodávající úplnou totožnou barevnost, neboť zboží nemusí být vyrobeno ve stejné výrobní šarži, viz. obchodní podmínky. "

Vaši negativní recenzi vnímáme jako nepravdivou.

Tým www.eamadeo.cz

Koberec přišel na okrajích značně ušpiněný...

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že nejste spokojen.
    Ušpinění se zřejmě stalo při přepravě koberce. Zboží balíme důkladně abychom těmto problémům předcházeli.
    Při předání koberce podepisujete přepravní list, mohl jste uplatnit reklamaci a my bychom dodali nové zboží.
    Věříme, že na nás nezanevřete a při Vaší další objednávce bude již všechno v pořádku.

Poslán jiný typ koberce

Reakce obchodu Eamadeo.cz

uznáváme chybu, vše jsme vyřešili k vaší spokojenosti.

Tým www.eamadeo.cz

Dokud jako zákazník neobdržíte zboží fyzicky tak se na to nespoléhejte. I přes to, že jsem dostupnost zboží ověřovala předem a bylo mi potvrzeno, tak nakonec po objednávce a zaplacení a potvrzení termínu dopravcem přišla zpráva z obchodu, že zboží nedodají.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

omlouváme se Vám za vzniklé potíže.
    Vše jsme si vyjasnili po telefonu.

• Ceny
    • Výběr
    • Dopravce

Nemám nic.Firma Fofr zaměstnává prolhané líné řidiče. Měla jsem telefon na nabíječce,pak jsem si všimla nepř. hovoru.Volala jsem zpátky a řidič mi tvrdil, že už u nás byl ( v 10:53) že nikdo nebyl doma.Domek stojí přímo u silnice,od 9:00 dopravce vyhlížím a zmetek takhle lže. Toto není první špatná zkušenost s lhaním řidičů od této firmy.Nadále budu objednávat,ale ne tam,kde dopravují prohání líní zmetci. Snad se zítra uráčí zboží dovézt.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaše hodnocení naší práce a snahy.

Všechny tyto problémy se dají řešit vzájemnou komunikací.
    Je nám líto, že nejste s našimi komplexními službami spokojená, ale na druhou stranu nás také mrzí, že nazýváte řidiče línými zmetky a lháři. Podle našich informací se líní zmetci druhý den uráčili zboží přivézt.
    Budeme rádi, když nám dáte druhou šanci.............

Tým www.eamadeo.cz

Obchod nemá možnost obští seříznuté části, což jsem zjisti až dodatečně po objednání a zaplacení.
    Mám vyzkoušené, že v jiném obchodě to dělají automaticky.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujem za Váš názor a čas strávený napsáním této recenze.

Je nám líto, že píšete, že nemáme možnost obšití seříznuté části běhounu . Není to pravda, obšití koberce samozřejmě nabízíme, jak se dá také zjistit na nabídce našich služeb na našem eshopu.
    Vaši recenzi považujeme za nepravdivou a zbytečně poškozující naše jméno.

• Rychle vyřízení objednávky
    • Velký výběr zboží
    • Dobrá lokalita obchodu
    • Neprofesionální přístup zaměstnance prodejny

Při vyzvednutí zboží, 14.4.2022 v 16:45, byla jsem poučena dost nepříjemným způsobem, jaký “blbý” koberec jsem si koupila. Navíc prodavač napodoboval můj přízvuk se slovy “naťukala”, “každý chceme ušetřit, ale jste koupila koberec za par korun…atd”, můj výběr koberce a mě probíral s dalším zákazníkem. Přijde mi, že zákazník má právo kupovat to, co chce a nemusí poslouchat výčitky prodavače. Dost nepříjemná situace…Doporučuji dat pozor na chování personálu.
    Jinak v obchodě je velký výběr zboží, dobra lokalita prodejny a rychle vyřízení objednávky.

děkujeme za Váš názor.
    Vaše recenze nás mrzí, snad jste se jen s naším zaměstnancem nepochopili.
    Nemáme důvod a ani nechceme chovat se k zákazníkům nepřijatelným způsobem.
    Přijměte naši omluvu.

• nepruznost

Dobrý den pane Petře,

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.
    Bohužel mě vůbec nepřekvapuje, že jste udělil tak nízké hodnocení.
    Ještě dnes nám zvoní v uších Vaše nadávky a sprostá slova, kterými jste urážel mojí kolegyni.
    Objednal jste si zboží s dodáním do 7 dnů, zboží jste si vyzvedl na našem odběrném místě již 6. den !!!

Udělali jsme pro Vás maximum a snažili jsme se Vám ve všem vyhovět.

Jak se říká, za dobrotu na žebrotu....................

Roman Lednej, jednatel a Tým www.eamadeo.cz

Zboží integrovali skladem zaplatit jsem musel předem a do dnešního dne nemám ani peníze a ani koberec. Prý inventury u dodavatele ale to je trochu opozdena informace.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

omlouváme se za způsobené potíže. Mezi vánočními svátky se nám z nějakého důvodu neaktualizoval sklad zásob.
    Zboží obdržíte co nejdříve.
    Přijměte naši omluvu.

Tým www.eamadeo.cz

Eamadeo.cz je super obchod už jsem si objednavala vicekrat ale dopravce je k plači ve skladu v Dolni Roven mi nechaly zboži týden ležet nedali vubec vědět , zboži bylo poškozene proto pišu tento odkat vyměnte dopravce je škoda že Vam děla špatné jmeno

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za pochvalu našeho obchodu. Co se týká dopravce, tak vždy záleží na lidech, kteří tam pracují.
    Z naší zkušenosti víme, že když nějaký řidič nekomunikuje se zákazníkem a neplní si své povinnosti, tak je nahrazen.