• Komunikace a nespolehlivost
    • Nikdo mi nezvedl telefon, bylo mi jen odepsáno na email a poté volali zpětně, že zásilka může dojet v ten a ten den, když už měla být ale dávno doručena

Objednávala jsem si zásilku u které bylo napsáno "doručení do 3-4 pracovních dní". Po dvou dnech mi přišla zpráva "doručena do 48h" což bylo ještě v pořádku. Ale 48h uteklo a zásilka nikde. Volala jsem, nikdo mi nezvedl telefon. Psala jsem email, na ten mi přišla reakce, že se zásilka teprve naskladnila a dojede další den. Ale další den? Volala mi slečna a řekla mi, že zásilka může být doručena až další den opět takže žádná doručovací doba 3-4 pracovní dny ale 6 dní! Bez jakékoliv omluvy! Promiňte ale tohle za spolehlivost a perfektní komunikaci opravdu nepovažuji!

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za čas , který jste věnovala napsání této recenze.
    Pro naši obhajobu uvádíme , že se zákazníky vždy komunikujeme , tak jak je patrné z ostatních recenzí.
    Vy jste objednala zboží 16.4. , platba na náš účet přišla 17.4.(pátek).
    Expedujeme zboží do 3-4 pracovních dnů (expedujeme znamená , že předáváme dopravci , ne že máte zboží již doma).
    Zboží jsme expedovali 21.4. (za 3 dny).

V případě , že jsme Vám způsobili újmu , omlouváme se Vám.

Tým www.eamadeo.cz

• Zavádějící a nepravdivé informace na webu
    • Arogantní a sprosté jednání personálu i jednatele
    • Nespolehlivé

Objednal jsem z tohoto obchodu koberce z toho důvodu, že jsem je potřeboval rychle. Na webu uváděli doručení službou FOFR do 24 hodin od objednání. Proto jsem byl ochoten zaplatit i vyšší částku za dopravu.
    Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem v den objednání odpoledne zakázku prověřoval a dověděl jsem se, že bude odeslána možná za tři dny. Na to konto jsem objednávku ihned zrušil, že si zboží seženu jinde. Poté mi volal jednatel společnosti a nabízel mi, že zboží prý, když ho tedy tak hodně chci brzy, odešlou druhý den a možná, když budu mít štěstí, přijde třetí den. Na mou otázku, proč na webu uvádějí doručení do 24 hod, mi nejprve nebyl schopen odpovědět, poté mi lhal a vymýšlel si nesmysly. Nakonec na mě začal slovně útočit a arogantně se mi vysmívat. Když jsem na to reagoval slovy o tom, co si myslím o jeho podnikání a klamání zákazníka, jak se mě slovně urážet a na své bezbřehé aroganci přidávat.
    Naprosto šílené chování a jednání ze strany shopu, nespolehlivé a lživé informace a dodávce. Útoky a urážky zákazníka při dožadování se pravdivých informací. UŽ NIKDY NIC V TOMTO OBCHODU!!!

Reakce obchodu Eamadeo.cz

po přečtení této recenze musím reagovat jak sám za sebe tak pochopitelně za firmu.
    Jediné co je pravda ve Vaší vylhané recenzi je to , že jste nám volal.
    Když jste nám volal a chtěl jste se ujistit , že Vám zboží přijde včas , mluvil jste s mým zaměstnancem.
    U toho hovoru jsem po celou dobu byl a celý jsem slyšel. To vy jste byl arogantní a zlý a snažil jste se neustále nachytávat mého kolegu na jakémkoliv slovíčku co řekl. Nakonec jste hovor ukončil.
    Rozhodl jsem se Vám zavolat a normálně se s Vámi domluvit. Můj telefonát jsem začal slovy , že uděláme vše pro to aby jste byl spokojený. Na oplátku jste na mě sprostě útočil , nešetřil nadávkami,
    (nikdy jste mě neviděl , tak nemůžete vědět jestli jsem zmrd, debil apod.,tak jste mě nazval)
    Také jste mně nezapomněl říci , že mám mindráky a osobní komplex atd . atd.

Závěrem bych tedy chtěl ještě jednou zdůraznit , že jsme se k vám chovali po celou dobu slušně a že ten ,kdo úplně bezdůvodně útočil a sprostě nám nadával jste byl vy.
    Koberce a podlahy prodáváme již 25 let , ale můžu Vám s naprostou jistotou sdělit , že tak hulvátského zákazníka jako jste vy jsme ještě neměli.......všechno je vždy jednou poprvé.

Také ještě na naši další obhajobu se můžete podívat na ostatní recenze , kde nás zákazníci chválí za naše příjemné jednání a velkou ochotu pomoci každému s jeho objednávkou a nebo jiným problémem. Proto máme také Zlaté ocenění kvality od Heureky.

Roman Lednej
    jednatel

• Dodaný koberec umělá tráva PEMBA - zelený byl velmi nekvalitní.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaší recenzi , i když je negativní.
    Žádnou reklamaci od Vás nikde neevidujeme , na nic jste si nestěžoval/a.

Možná by bylo dobré doplnit tuto recenzí informací v čem spočívá vaše nespokojenost a z jakého důvodu je koberec nekvalitní, zakoupila jste 2 m2 koberce. Tzn. , že jsme určitě na tak malém množství nemohli přehlédnout žádnou vadu apod.

Tým www.eamadeo.cz

Komunikace s odběrným místem byla nejasná sice vše proběhlo, ale nedostal jsem ke koberci objednané a zaplacené oboustranné lepící pásky, zřejmě na to zapomněli.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za Vaši recenzi.
    Vše jsme již spolu vyřešili po telefonu.
    Lepenky máte zabalené uvnitř koberce.

Tým www.eamadeo.cz

Komunikace s amadeo hrůza, neslušné chování,neváží si zákazníka

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za Váš čas strávený napsáním této recenze.
    Mrzí nás , že jste s nákupem nebyli spokojeni.

Jak je ale vidět z ostatních recenzí , tak si zákazníci pochvalují komunikaci s námi a náš kvalitní prozákaznícký přístup.
    Zákazníků si vážíme a jsme rádi když je zákazník spokojený.

Budeme věřit , že příště budete spokojeni.

• Rozdilna hrubost u lina 2m role vs. 4m role

Zakoupil jsem nekolik kusu lina,do bytu jsem potreboval 2 a 4 metrove sire (stjna znacka lina i barva a vzor,jenze kdyz jsem lino polozil zjistil jsem ze lino v siri 2m je o dost hrubsi oproti 4m roli ta byla naopak o dost hladsi a kluzci.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za Váš názor .
    Vámi popisovaný problém je velmi jednoduché vysvětlit.
    Veškeré PVC a koberce v metráži se vyrábí vždy v určitém množství (mateřské role).
    Každá mateřská role má svoji výrobní šarži. Není tedy možné aby bylo shodné PVC v šíři 2 metry a v šíři 4 metry. Toto popisujeme v našich obchodních podmínkách.
    Je nám to líto ,ale chyba není opravdu na naší straně.

Tým www.eamadeo.cz

• Dobrý den dneska jsme pokládaly pvc a jé jé každá role má jiný rozdíl jedna do oranžova druhá do šeda.

Dejte těm co to řežou lepší brejle nebo nešetřte na světle nebo jim tolik nenalejvejte když nepoznaj povhým okem dva rozdíly.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaši recenzi našich služeb a vaše vtipné poznámky.
    Důvod rozdílné šarže je velice prostý. Objednal jste si 2 kusy PVC stejné barvy , ale každé v jiné šíři.
    To znamená , že máte rozdílné šarže barvy. V našich obchodních podmínkách na to upozorňujeme.

• dobré ceny
    • eshop je spíš jednoduché objednávátko
    • Zboží jsem osobně vyzvedával ve skladu Mělník. Bylo mi půl dne předtím řečeno, že mají otevřeno od 9h. Namísto toho jsem tam skoro hodinu a půl čekal, než někdo dorazil a otevřel.

děkujeme za Váš názor.
    Celou dobu až do dnešního dne jsme si mysleli , že v jednoduchosti je krása....:-)
    Za problémy s vyzvednutím zboží se vám omlouváme.

Tým www.eamadeo.cz

• Objednala jsem si koberec o rozměrech 4x2,8 a dopravce mi dovezl malý hnědý koberec mnohem menších rozměrů.

děkujeme za Vaši reakci.
    Omlouváme se Vám za vzniklé potíže. Chybu uznáváme a vše jsme již po dohodě s Vámi napravili.
    Věříme , že příště bude vše v naprostém pořádku jako je to vždy u našich ostatních dodávek.
    Tým www.eamadeo.cz

• Zdaleka se vyhýbat tomuto obchodu

Reakce obchodu Eamadeo.cz

vaše recenze nás nemile překvapila a mrzí nás.
    Jak je vidět z ostatních recenzí kde jsou zákazníci s našimi službami velice spokojení a hodnotí nás pozitivně ,jsme seriózní eshop.
    Můžete alespoň specifikovat důvod proč jste nebyl s našimi službami spokojen ?

Tým www.eamadeo.cz

Obchod si účtuje balné 39,-Kč. Předpokládal bych tedy, že tedy role s kobercem bude mít alespoň konce obaleny kartonem. Bohužel koberec je zabalen pouze v nepřiléhajícím igelitovém pytli - během dopravy stačí několikrát posunout a igelit je děravý, roh koberce přehnutý a koberec na okraji špinavý. Kdyby to balné nebylo účtováno tak bych to ještě nějak pochopil, ale ani největší idealista nemůže věřit, že takto zabalený koberec přejede přes Česko v pořádku.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaši reakci a hodnocení.

Zboží se vždy snažíme zabalit tak , aby se při přepravě neponičilo.
    Ve vašem případě se bohužel toto nepotvrdilo.
    Balné účtujeme pouze 39 Kč , poplatek není pouze za igelit , ale také za lepenky a papírovou návinku.

Potrhane hnus!!

Nemůžu nic hodnotit zboží jsem zatím nedostal

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaši recenzi.Objednala jste si službu entlování koberce. Tuto službu dle našich obchodních podmínek zaručujeme do 1 měsíce.
    Snažíme se vždy všechno urychlit , vaše zboží odešleme 9.8. 2019.
    Věříme , že potom hodnocení změníte -:)
    děkujeme
    Tým www.eamadeo.cz

• Obdrzel jsem uplne jiny koberec

Reakce obchodu Eamadeo.cz

podle našich poznámek jsme zjistili , že koberec byl odeslán správně.
    Vy jste koberec vrátil bez udání důvodu , dle obchodních podmínek. A my jsme Vám obratem vrátili peníze na účet.

Tým www.eamadeo.cz

Přesto že inzerují doručení do 24-48 hodin poo celé ČR, ani po deseti dne mi objednaný koberec nedorazil. Telefony neberou, když už jsem se někam po dlouhé době dovolal, byly pouze samé výmluvy, potom už jsem se nedovolal nikam.

31.7.2019
    jmenuji se Bárta a rád bych uvedl k hodnocení, k mé objednávce ze dne 18.7.2019, že koberec nebyl do dnešního dne doručen. Celý půbeh lze snadno doložit. Koberec jsem objednal dne 18.7.2019, dne 22.7. mi přišla od zásilkové služby Fofr oznámení o možnosti sledovat zásilku, ze kterého jasně vyplývá, že byl dán k doručení teprve 29.7.2019 (tedy po deseti dnech od objednání, a nikoliv jak na svých stránkách tvrdíte 24-48 hodin). Přestože řidič uvádí že na místě byl a nazastihl nás, pravda je takové že jsem ho předem kontaktoval telefonicky a dohodl se s ním na konkrétní době doručení (11-12 hodin dopoledne téhož dne) což nedodržel. Dále bych uvedl že jsme se pokoušel v průběhu minulého týdne (tedy 22-26.7.2019) kontaktovat vaši firmu telefonicky kde se mi nepodařilo se na číslo +420 731 132 945 dovolat vůbec a jednou se mi podařilo dovolat na číslo +420 725 044 849 do Rokycan, kde pán vším vinil přepravní službu a přislíbil nápravu, bohužel pak již také telefon nebral. Poslední realizovaný hovor se mi podařil do Prahy, kde pán řekl že s tím nemůže nic dělat a odbyl mě, že kontakty na odpovědnou osobu nemá a nic řešit nemůže, nemá s tím nic společného. Téhož dne 29.7.2019 mě z čísla +420 731 132 945 kontaktovala paní (která se nepředstavila jménem) řka že prý má ode mě zmeškané volání. Když jsem jí celou věc vyložil a požadoval nápravu a přiměřenou satisfakci, velmi asertivně moje požadavky odrážela a nakonec mě předala jednateli, panu Lednému, který po*** editováno***kratším bezvýsledném hovoru telefon zavěsil. Takže KOBEREC DORUČEN NEBYL a HODNOCENÍ SE ZAKLÁDÁ ZCELA NA PRAVDIVÝCH INFORMACÍCH.

Dobrý den po čase,

nevím proč to děláte a co tím sledujete. Opět po několika dnech nám dáváte 10% hodnocení.

Vaše recenze je vymyšlená a nesmyslná a nezakládá se na pravdivých informacích.
    Vámi objednané zboží jste obdržel .

Jak je vidět z ostatních recenzí , tak se všemi zákazníky komunikujeme a jsou s našimi službami spokojení.

Více se k této recenzi vyjadřovat nebudeme.

Tým www.eamadeo.cz

• Obchod inzeruje doruceni v ČR do 24-48 hodin. Zboží jsem neobdržel ani po 9-ti !!! dnech. Telefony neberou ani v obchodě ani na přepravní službě. Když už jsem se konečně jednou dovolal, dostávám pouze vyhýbavé odpovědi, nakonec mi byla přislíbena urgence a přímý kontakt na dispečera - samozřejmě zase nic, opět neberou telefony.

Koberce za normální, celkem slušnou cenu. Bohužel pokud koberec potřebujete v nějakém rozumném termínu, radši si ho jeďte koupit někam do kamenného obchodu, Měl jsem rezervovaný termín pro celý týden u kladeče, bohužel dál už má jiné zakázky, takže budu v kanceláři bez koberců ještě bůhvíjak dlouho.

děkujeme za vaši reakci.
    Jsme přesvědčeni , že tato vaše reakce není určená nám , ale zřejmě jinému eshopu.
    U nás jste zboží objednal 13.4., to byla sobota. Bylo to standardní zboží , které máme skladem.
    15.4. v pondělí (první možný pracovní den) jsme odesílali zboží z našeho skladu a vy jste podle předávacího listu od dopravce přebíral zboží 17.4. To znamená do 48 hodin.

Z těchto výše popsaných důvodů si myslíme , že jste se opravdu spletl.

Jak je vidět z ostatních recenzí od našich zákazníků tak se zákazníky komunikujeme a objednávky plníme v termínech.

Tým www.eamadeo.cz

• Já naprosto nevím o jaký obchod jde!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme za vaši recenzi , i když Vám musíme sdělit , že ji vůbec nechápeme.
    Tým www.eamadeo.cz

• Dlouhá čekací doba komunikace žádná.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme vám za vaši recenzi.
    Mrzí nás , že nejste s našimi službami spokojeni.
    Jak je vidět z našich ostatních recenzí , zákazníci si pochvalují rychlou dodací lhůtu zboží a naší perfektní komunikaci se zákazníkem.
    Vámi objednané zboží je neustále na skladě.
    Tým www.eamadeo.cz

• Zboží rozbaleno a spinave.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za váš názor a recenzi.
    Snažíme se vždy zboží zabalit tak aby se nemohlo při přepravě poškodit a ušpinit.
    Ve vašem případě byla naše snaha marná a za to se vám omlouváme.
    Tým www.eamadeo.cz

V pátek 14.6.2019 jsem si objednal koberec (běhoun). Objednávka proběhla bez problému a byla mi i ten samý den potvrzena s tím, že zboží je skladem a co nevidět mi bude doručeno. V úterý 18.6.2019 mi však od společnosti přišel další email, že zboží mi doručeno nebude z důvodu, že požadované množství nemají k dispozici. Nedokážu dost dobře pochopit proč to jeden den jde a za ctyři dny to zase nejde. To tam v té firmě jsou tací "inteligenti", že nemají přehled o samotném zboží. V 21.století, kdy je všechno přes počítače, pro mne nepochopitelné. Koberec jsem nakonec zakoupil, ale v jiné barvě. Ten mi již byl po dalších třech dnech doručen.

Reakce obchodu Eamadeo.cz

děkujeme Vám za čas , který jste věnoval napsání této recenze.
    Přijměte prosím naši omluvu za způsobené potíže.
    Jak je patrno z předchozích recenzí vždy se snažíme zákazníkovi vyjít vstříc v jeho požadavcích a zákazníci to oceňují.
    Ve vašem případě se stala chyba v naší databázi . 21. století s tím nemá nic společného :-)
    Jsme rádi , že nakonec vše dobře dopadlo a koberec vám byl doručen .
    S pozdravem a omluvou