Obchod na základě mé reklamace komunikuje, ale stůl je špatně vyrobený a navrhuje poslat stůl zpět . Nový stůl zatím prý nepošle ani slevu nenavrhl. Prodejci jsme navrhli , že si stůl v dílně necháme upravit aby deska stolu seděla , nesouhlasil .pro nás není možné poslat stůl zpět jelikož celý dům včetně vybavení předáváme zákazníkovi a pokud nepředáme dílo kompletní nepřevezme jej.

Reakce obchodu E-zahradninabytek.cz

Dobrý den, stůl jsme si chtěli na vlastní náklady vyzvednout u zákazníka a zjistit případnou závadu, jelikož uvedené stoly dodáváme dlouhodobě a zatím se žádný problém u stolu nevyskytl, pouze vždy špatnou instalací zákazníka. Pokud nám to nebylo umožněno, není žádný důvod poskytovat slevu.

• Rychle doruceni
    • Virivka nefunguje,komunikace s eshopem pouze email,neda se dovolat,musim virivku odeslat na vlastni naklady na servis,objednat kuryra atd. Oprava v cene,ale dle sve osy. Nelze uplatnit pravo odstoupeni od smlouvy,protoze je pouzita. Tolik vyjadreni zakaznickeho oddeleni. Nikdy vice zde nebudu nakupovat. Jesteze pan ze servisu Hanscraft je normalni! Vedet to,koupim si virivku primo od nej!
    • -
  • Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• při reklamaci nutno dodat do výrobního závodu na vlastní náklady

Píší doručení do 72h a nic nepřišlo na vířivku 14000kč doprava zdarma a když si objednáte ještě k tomu ještě 1 věc za 1000kč tak už dopravu chtějí platit příště objednám u konkurence špatné jednání děkuji

• Zboží skladem, není skladem. Klamání zákazníka!

Místo ZAPLACENÉHO 5litrového balení impregnačního oleje poslali 1 litr, na žádosti o nápravu nereagují, nekomunikují.

Zboží uváděné jako "skladem" ve skutečnosti neměli a dodávka se prodlužuje.

Po objednávce nic. Pak po dotazu na termín doručení - neumíme dodat, nabídli náhradní řešení. Odsouhlasil jsem, nicméně došlo opět něco jiného, než bylo domluveno. Nábytek je pěkný, ale nesedí k sobě. Nemám sílu to řešit dále, i když v tom je přes 20 tis.

Zatím jsem nic nedostal,hodnotit mohu až budu mít co hodnotit

• Špatně zajištěná doprava - podíváte-li se, kde všude téměř týden naše zakázka cestovala, pochopíte....... přepravce Gheis

Jak jsem napsala - špatně zajištěná přeprava. Navíc - objednávali jsme dle weg. stránek , popsaných parametrů , včetně barvy. Ještě jsem v objednávce barvu popsala a byla jsem ujištěna pravocnici firmy i telefonicky, že barvu posílají, jakou jsem chtěla . Leč - přišla jiná. Když jsem telefonovala, majitel či šéf firmy mi sdělil, že to je věc Číny, která to "tak má nafocené" / a oni za to nemohou. Jiné barevné proveden nikdy neměli. Je to fér vůči zákazníkům?

• obchod možná dobrý, ale doprava zásilky nemožmá.Je sobota a od úterý čekám marně na doručení.
    Č.Č.

• Týden po nákupu jsem stejný produkt (pouze pod jiným názvem) našel u jiného prodejce o 22% levnější.

Zboží asi 4 dny zaseklé někde na depu a bez jakékoliv komunikace jak ze strany dopravce, tak e-shopu - a na tel. dotaz slib a následně znovu nesplněno :(

• Byla mi zaslána informace, že zboží není skladem i když na stránkách je stále uvedeno zboží na skladě.

• to nevím
    • nabízí zboží, které nemá

Z jediného pokusu asi těžko učinit nějaký závěr, ale objednala jsem si zboží a druhý den mi přišla odpověď, že jej nemají a mít ani nebudou. Nevím, proč takové zboží je tedy nabízeno.
    Obchod bych nedoporučila.

• drahá přeprava

Dvouměsíční dodací lhůta je spíše směšná.

Nedoporucuji!!!

ZBOŽÍ DORAZILO ALE NÉ CELÉ CHYBĚL SPOJOVACÍ MATERIÁL A PŘĚPRAVNÍ SLUŽBA MĚ ZBOŽÍ NEDORUČILA MUSEL SEM SI HO VYZVEDNOUT NA POBOČCE ...