• nevim, prvni nakup
    • nevim, prvni nakup

realita naprosto neodpovida vzhledu dle nabizeneho obrazku, snad pri vyrobe pouzito uplne mokre a hodne nekvalitni drevo, proste dodelej doma

• vysoké poštovné

• Obchod stroze komunikuje, po objednání nábytku nám byl sdělen předpokládaný termín doručení, ale ani po dalších 5 dnech se nikdo neozval..

Zboží bylo špatně zabaleno, pouze v krabici, která moc nedržela. Roh boxu byl zčásti ulomený, na druhé straně ulomený kousek plastu.

• dobré ceny
    • dlouhá dodací lhůta
    • nedostatečná komunikace

nemůžu říct, že je obchod špatný, pouze nespolehlivý.

• Pomalost,

příliš pomalé,nekomunikují po telefonu.

• zboží od českého výrobce
    • tloušťka dřeva u pískoviště 30 mm, běžně bývá 15 mm
    • když jsem vybírala pískoviště, v e-shopu bylo uvedeno, že je skladem. Až po zadání objednávky mi bylo sděleno, že si můžu vybrat jiné pískoviště nebo počkat zhruba 10 dní, než pískoviště naskladní - skladem ho ve skutečnosti neměli
    • napsala jsem odpověď, že se mi nelíbí takový přístup k zákazníkovi, ale že na pískoviště počkám (nechtělo se mi vybírat jiné). Nicméně paní se ani neomluvila, úplně mou výtku ignorovala a odpověděla, že mi dá vědět, až pískoviště naskladní.
    • dřevo je sice krásné, ale místy dost sukovité a popraskané, na pískoviště za 1 800 Kč jsem čekala něco trochu lepšího
    • nabídla jsem příplatek za povrchovou úpravu pískoviště, ale toto prý nedělají
    • zboží bylo
    • zboží bylo nedostatečně zabelené, přepravní společnost poškodila obal a museli balík olepit svojí lepící páskou, aby držel pohromadě

Nejde mi o to, že jsem na zboží čekala 10 dní, ale tato informace měla být u zboží uvedena už když jsem pískoviště objednávala. Nebo se paní aspoň mohla jménem e-shopu omluvit. Celkově mi přišlo, že si zákazníka moc neváží. Příště bych asi zvolila jiný e-shop.

• Piskoviste je slusne a pomerne bytelne.
    • Piskoviste po smontovani ovsem nevypada jako to, co maji na fotce na webu.
    • Hlavni je, ze na svych strankach opakovane deklaruji silu dreva 30mm dokonce jako uzasnou vyhodu oproti konkurenci, v realu Vam poslou piskoviste s prkny o sile 26mm (zaklad piskoviste) a pouze 21mm (sedatko piskoviste). Piskoviste je take jinak reseno v oblasti podrucek a uchytu na otevirani/zavirani nez to, co vidite na obrazku.

U piskoviste zapomente na silu prken 30 mm. I kdyz je piskoviste prijatelne, prislo neco jineho, nez jsem si objednala.

Psala jsem jim email, dostala jsem obratem nabidku vraceni penez, ale zadne vysvetleni k memu dotazu, proc maji na webu neco jineho, nez zasilaji. Pouze vyjadreni "nekontrolujeme každou zásilku co nám přijede z výroby".
    Tento pristup se mi nelibi.

• špatná komunikace

nerad obchoduji s někým, kdo nekomunikuje nebo nechce komunikovat

• 2% za platbu kartou!! Proč o tom dopředu neinformujete zákazníky?

nepříjemný personál

• komunikace

• V klidu domova si vyberete.
    • Poskytli zboží, které jsme hledali.
    • Klamou zákazníka o dopravě zdarma, přičemž si naúčtují za PŘESUN.

Asi bych si zboží koupila stejně, ale nemám ráda mylné informace. Připadám si oklamaná.

I přes spokojenost se zakoupeným produktem v tomto obchodě již nakupovat nebudu. Koupil jsem dětské pískoviště u kterého je napsáno, že je vyrobeno ze dřeva o síle 30 mm. Ve skutečnosti je to milimetrů 25. Člověk nemusí dlouho přemýšlet, aby věděl proč... Musím uznat, že po mém e-mailu jsem dostal možnost zboží bezplatně vrátit, ale o to mi nešlo. Čekal jsem, že to třeba uvedou na pravou míru na svých stránkách, ale evidentně jsem příliš naivní. Zkrátka mě jen mrzí, že z nás zákazníků dělají voly.

• zboží jsem objednala 5.srpna objednávka č.2103068,dnes je 19.srpna nejen, že zboží nedorazilo ale i na dotaz, kdy dojde k dodávce se nikdo nenamáhl mi odpovědět. JJ

• nedostatek komunikace
    • nedostatek snahy o nápravu - kompenzaci

rozhodně nedoporučuji, pokud se rozhodnete pro nákup, raději si tam zajeďte osobně (ani telefonické informace nejsou přesné)

• špatná komunikace

špatná komunikace, velice dlouhá dodací doba bez vysvětlení,zboží špatně zabaleno,mírně poškozené.

• Uvádějí skladem, ale skladem nemají.

• V obchodě jsem nalezl zboží, které jinde nebylo.
    • Zboží, které bylo uvedeno jako skladem, skladem nebylo a po týdnu, kdy jsem telefonicky urgoval zboží mi bylo sděleno, že majitel je na dovolené a zboží bude objednávat následující týden. Žádný e-mail s informací, kdy bude zboží dodáno, ani že momentálně není skladem mi nepřišel.

Toto byl první a zároveň asi i poslední nákup obchodě. Nespolehlivý obchod, který se tváří, že má zboží skladem a po týdnu čekání se dozvíte (po vlastním telefonátu), že zboží skladem není. Pokud můžete, tak se tomuto obchodu vyhněte a nakupujte tam, kde si zákazníka váží. Obchod v žádném případě nedoporučuji.

• no vzhledem k tomu, že jsem zboží objednala před 2 týdny a přišlo mi pouze vygenerované potvrzení a od té doby ani slovíčko, mi dotaz na spokojenost s tímto obchodem přijde docela úsměvný. Žádné zboží, žádná kominukace - nedoporučuji, objednávku asi zruším !!

• nepravdivost informací na webu

objednal jsem si zboží, u kterého je stále informace, že je skladem, ale dostal jsem jen strohou zprávu: zboží není skladem. Nic o případné dodací lhůtě nebo o tom, že zboží už není možné dodat. Připadá mi to neprofesionální v porovnání s ostatními eshopy