Nepříjemná prodavačka až arogantní .. neochotná. Vše byl problém..

Neochotná obsluha

• Avizováno, nedorazilo

Zboží zatím nedorazilo.

Reakce obchodu Viaco Dům Elektro

velice se omlouváme - zboží bylo přednáno české poště 6.4..
    Dnes 12.4. uvádí česká pošta, že je balík připravován na doručení.
    Předpokládáme doručení v průběhu dneška.

Za team VIACO
    Josef Šťastný.

• V dnešní době čekat na dodání více než 10 dní a zejména u produktu, který nutně potřebujete - baterie do mobilu - je podle zkušeností z trhu nepřijatelné. Komunikace nebo řešení po telefonu nebylo možné, "volaný účastník hovor nepřijímá". Dodatečné vysvětlení, že skladníci jsou na dovolené neberu. Kdybych věděl že dodání bude tak zdlouhavé (dosud zboží nedorazilo), rozhodně bych neobjednal u této firmy.

Viz výše, není k tomu co dodávat.

Vážený zákazníku dobrý den,
    předpokládáme, že se jedná o záměnu obchodů. U nás v e-shopu baterie do mobilních telefonů neprodáváme.
    Dle objednávky jste objednal radiopřijímač Panasonic RX-D55EG-K. Objednávku jste vytvořil 29.7. a dle informací jste si balík od české pošty převzal 30.7..

Přejeme krásný den.
    S pozdravem za Viaco Dům Elektro.
    Josef Šťastný.

Objednáno dva kusy set top boxu, jeden nefunkční, měl vložené baterie v dálkovém ovládači, už to mi bylo divné, zasláno obratem zpět a i když to bylo zakoupeno 20.11. 2019 do dnešního dne mi nepřišly peníze na účet. Neseriozní obchod, nenakupovat.

Reakce obchodu Viaco Dům Elektro

Toto hodnocení našeho obchodu se nezakládá na pravdě. Zákazníka jsme kontaktovali a vše si vysvětlili. Peníze za set-top-box včetně nákladů na dopravu jsme zaslali 28.11.2019 na účet uvedený v reklamačním protokolu, který nám náš zákazník zaslal.
    Doručené peníze zákazník obdržel a zaslal nám omluvný mail zde:

Dobrý den, omlouvám se obchodu VIACO Liberec za negativní hodnocení a poškození dobrého jména obchodu. Chyba se stala na mé straně. Ještě jednou se hluboce omlouvám, ze strany obchodu bylo vše v pořádku.Mrzí mě to nedorozumění. Velš Miroslav

• velice rychlá doprava

• Ten prodavač, který zboží vydával, byl opravdu divný. Vypadalo to, že ho stááášně obtěžuji...

Fritéza přišla poškozená,ve víku chyběl pachový filtr,vnitřní košík rozletovaný a vidlice na vyndavání nepasovala.Vraceli jsme.

• Ceny

Vše v pořádku.
    Rychle doručení.

• Meteostanici jsem dostal vadnou - osvětlení displeje bliká !

• neochotná prodavačka

• Prodejce jaksi zapomněl uvést, že se jedná o vystavený kus - tuto skutečnost jsme se dozvěděli, až když jsme se ptali, proč se porušená pečeť na obalu. U elektroniky dosti zásadní.

• komunikaci

VYSAVAČ VYSÁVÁ DOBŘE.PŘÍSLUŠENSTVÍ SE ROZPADÁ A NEDRŽÍ V SOBĚ-COŽ JE ŠKODA.NA TO ŽE JE TO ZNAČKA BRAVO-ABSOLUTNĚ SKLAMALA

• zboží
    • nepříjemná prodavačka v patře

raději už ne

Nabizeji co nemaji, nebo maji spatny system. Ze to nahodou nekdo koupil na prodejne v tu stejnou dobu, neberu jako omluvu. Tohle by mel resit system o stavu zbozi.

• široký výběr
    • neochotná obsluha v 1.patře obchodu
    • nemožnost koupit vybranné zboží včetně dárku přímo v obchodě
    • dárek k vybranému zboží pouze na eschopu

Široký výběr zboží
    Rychlé vyřízení objednávky eshopu

• Zbozi ktere jsem objednal jako nove dorazilo rozbalene a zcela zjevne pouzite, poskrabane na zadni strane od veseni na zed s pouzitym dalk.ovl. Ktere se snazili zpet prelepit obalem..trapne...

V zadnem pripade tento obchod nedoporucuji!!! Nemam cas se tim zabyvat, nakonec zbozi funguje, ale jsou to zjevne podvodnici!!!

• Nevím
    • Neříká zákazníkům pravdu.

Objednal jsem si žehličku Tefal za 1699,- Kč, Neteř která ji šla vyzvednout zjistila, že kdybych si ji koupil přímo na prodejně, cena by byla o 400 Kč nižší !!!!!! Raději jsme zakoupili v Elektroworld za cenu o 500 Kč nižší, než za kolik jsem ji přes e-shop měl mít.

• Objednaná barva mi byla potvrzena mailem,ale při odběru v prodejně mi bylo řečeno,že není a musel jsem odebrat jinou.

• nevim
    • jine zbozi

nebrat

Reakce obchodu Viaco Dům Elektro

zákazníkovi se touto cestou omlouváme za pochybení, k němuž došlo při manipulaci s obaly dvou obdobných výrobků, kdy došlo k jejich vzájemné záměně. Na základě okamžité telefonické komunikace byla zákazníkovi neprodleně vrácena pořizovací cena kompletní objednávky včetně nákladů, které zákazníkovi vznikly při navrácení výrobku zpět.

Tým společnosti Viaco Liberec