sice z levnějších na e-shopech, avšak dorazilo zboží označené jako kvalita B-povrchová vada, což nikde nebylo uvedeno, zboží jsme vrátili,komunikace s obchodem při vracení zboží bezproblémová

Reakce obchodu Viaco Dům Elektro

děkujeme Vám za Vaše hodnocení, nicméně u výrobku, který jste zakoupila je v popisu napsáno, že se může vyskytnout drobná vzhledová vada. Z tohoto důvodu je cena nejnižší.
    Hezký den
    VIACO Liberec

• Přehnaně předražené poštovné s dobírkou, 169.- Kč je opravdu přehnané.

Reakce obchodu Viaco Dům Elektro

Děkujeme Vám za Vaše hodnocení, ale výše poštovného s dobírkou u Vaší objednávky byla 138,- Kč včetně DPH.
    Viaco Liberec

Obědnal jsem si cívku ke strunové sekačce kterou nikde jinde na internetu nelze sehnat.Celý šťastný,že bude sekačka opět fugovat čekám.Po týdnu čekání mi dorazila bohužel však úplně jiná cívka která je náhradou za tu co mám,ovšem tu jsem nechtěl tu mají všude.Rozdíl v nich je v kousku plastu který stále nemám a kvůli tomu mi sekačka nefunguje.Sečteno podtrženo obědnal jsem si něco jiného než mi dorazilo.To co jsem nechtěl.Krám mi to nevezme zpět protože to je náhrada.Nicméně plast tam chybí a sekačka kvůli tomu nefunguje.Nikdy si zde už nic nekoupím.Toť vše.

* jiné obchody měly toto zboží vyprodané
    * krabice ve které bylo zboží "Sencor SBD 522RT HD" byla již dříve otevřena - žádné vysvětlení!! (Pošta předala obal nepoškozený.)
    * nedoporučuji výrobek-je nefunkční
    * budu reklamovat.