Výrobek, který dorazil, NEODPOVÍDÁ
    KTERÝ JE ORIGINÁLNÍ
    JE NEKVALITNÍ, MÁ HLUK V REPRODUKTORU A V INTERIÉRU
    ELEKTRONICKÉ DESKY I NEMÁ CHLADICÍ VENTILÁTOR.PROSÍM O ZASLÁNÍ
    ORIGINÁLU NEBO TAKÉ VRAŤTE CELOU ČÁSTKU A
    ZAŠLETE K VYZVEDNUTÍ, JEDNÁ SE O VELMI NEKVALITNÍ PRODUKT.
    PODVEDĚLI JSTE MĚ TÍM, ŽE JSTE MI PRODAL VÝROBEK MÍSTO ORIGINÁLNÍHO.
    ZÁKAZNÍCI MUSÍ BÝT UCHOVÁVÁNI, NEPODVÁDĚNÍ.

ORLANDO HUGO TROVATO

Už nikdy více

poslano na jinou pobocku, otec je invalida a nemuze jezdit po praze..

Obchod mi objednávku stornoval.

Cenově drahý obchod.
    Je to zuriel.cz

Reakce obchodu E-sipky

nedoporučujete z důvodu toho, že to je cenově drahé? Cenu přeci vidíte dopředu a můžete a nemusíte objednat. Vy jste si objednal, s cenou tedy souhlasil, vše proběhlo v pořádku, pak nerozumím tomu hodnocení. Pokud se mi přeci nelíbí cena, objednám jinde :-) Tak ať se vám daří a snad i s drahými šipkami vám to bude házet! Vše dobré, Petra z E-sipky.cz

• Rychlost dodání.

Nekvalitní produkt. Odlepený panel. Vypadávají baterie.

Reklamace neexistuje

Reakce obchodu E-sipky

Dobrý den, pokud je důvod k reklamaci, je vždy vyřešena. V tomto případě se jednalo o zlomenou násadku, která se zlomila při pádu na zem. Bohužel plastové násadky nevydrží pády na tvrdou podlahu. Může se stát, že šipka vypadne z terče a násadka se pak ulomí. Není to však výrobní vada, která by mohla být uznána k reklamaci. Bohužel. Je to jakobyste reklamovali rozbitý hrníček, který vám upadl na zem, nebo píchlé kolo u auta...

• po prvních hodech se šipky rozpadly,zavity nedržely a plastové letky se polámaly

Reakce obchodu E-sipky

To nás velmi mrzí, rozbité příslušenství samozřejmě je možné reklamovat a rádi Vám pomůžeme.
    Tým e-šipky

• Žádná komunikace i když jsem dvakrát psát email nepřišla žádná odpověď
    • Objednaný terč přišel bez síťového adaptéru i když v nabídce u tohoto terče měl být součástí

Tento obchod nedoporučuji nekomunikuje a objednávka nepřišla kompletní

• ... dodání rychle...
    • ... produkt bohužel nekvalitní, na zaslány e-mail ohledně kvality reakce žádná nepřišla...

☹️

• Po osmi dnech odpověděli, že objednávka nebyla v pořádku vyřízena..

• Žádnou nevidím

Po objednání se nikdo neobtezoval ani dát vědět že jim tam nějaká objednávka přišla. Dlouhou dobu nic a pak najednou objednávka odeslána. Na dnešní dobu špatně.

• Doručovací lhůta je pomalu nekonečná, je zapotřebí velká trpělivost s dobou dodání
    • U zboží s dostupností "do týdne" je tato (ne)dostupnost už asi měsíc (Pozn.: týden má 7 dní - ne 30)

• pouze přeprodávání zboží bez kontroly provedení

Nedbale přichycena zadní deska - nepřicvakáno do středu dřevotřískové konstrukce, ale do okraje, takže z pohledové části byla dýha odloupaná.
    Možná by to chtělo zboží rozbalit a zkontrolovat prodejcem. Domácí kutil zvládne opravit, ale proč???
    Toto byl poslední nákup zde.

Zboží jsem objednal a zaplatil pčed 10 dny a od obchodu první zpráva po 10 dnech je abych ohodnotil nákup.

• zboží je doručeno až do místa bydliště
    • vyhovovala mi cena zboží
    • Odeslal jsem připomínky k návodu a prodejce se neobtěžoval odpovědět !

Proč jsem nakoupil jsem vysvětlil výše.
    S doporučením prodejce bych váhal, prodejce v případě připomínek nekomunikuje se zákazníkem,moje osobní zkušenost.

• rychlost dodání
    • objednal jsem zboží a dorazilo mi jiné

objednané zboží dorazilo velmi rychle, jenom že jsem zaplatil za šipky I.C.E Black a dorazily obyčejné I.C.E., ale za cenu objednaných, kde činí rozdíl nějakých 250,-Kč

Místo 200 ks hrotů přišlo pouze 100 ks :-(

Ceny uvedené jsou platné tak jak je vidíte na eshopu. Ale dohoda ohledně slevy jim nic neříká, tedy dodržení dohody!

• nedostatečná komunikace
    • nepravdivost údajů uvedených na webu

po objednání zboží z tohoto obchodu a platbě předem jsem stále jen čekala a čekala a zboží nikde, ani se nikdo neozval. Přesto, že bylo uvedeno zboží skladem a dodání do týdne po třech týdnech zboží nedodáno.Po odeslání mailu, že potřebuji dárek pro syna a už nemohu čekat, mi bylo odepsáno, že zboží stále není a mohu si vybrat něco jiného.Napsala jsem další mail, že prosím o vrácení peněz, ale na ten se již nikdo neozval.Nakonec jsem musela telefonovat a nakonec objednávka byla zrušena a peníze vráceny. Ještě nikdy jsem v žádném internetovém obchodě nezažila takto příšerný a arogantní přístup k zákazníkovi.Rozhodně zde již nikdy nakupovat nebudu.