• Deklarovane zboží skladem, opak je pravdou. Ani o tom neinformuji. 3 týdny bych si pockal z ciny taky a levněji.

Snad to dorazí, když už je to zaplacené.

• Ani 10 dní po objednávce zboží se se mnou nikdo nezkontaktoval, aby alespoň sdělil, že zboží není.
    • Objednané zboží bylo skladem a až po pěti dnech se v nabídce objevilo, že již skladem není, přesto ani potom jsem nedostal jakoukoliv zprávu (kromě žádosti o doporučení obchodu).

• Drahé poštovné

• -přehledný E-shop.
    • -Slušné ceny.
    • -V balíku chybí 2 položky ale fakturovány jsou.
    • Při dotazu e-mailem žádná odpověď.

Vidím že to ani není ojedinělý případ, je škoda že takový obchod si zbytečně kazí pověst něčím takovým.

zboží dodáno nekomplektní a na dotaz proč se už neozvali vůbec

Rozhodně nikomu nedoporučím. Letky jako dárek byly rozlepené!! A tři šipky z 9 byly poškozené!!! Opravdu skvělý.

• Tento obchod nedoporucuji s toho duvodu ze se mi celyvh 10 dní nikdo neozval v jaké fázi je moje obědnávka a to se mi nelíbí.

Reakce obchodu E-sipky

v objednávce jste si zadala platbu na účet, údaje k platbě Vám přišly emailem. Čekali jsme na platbu, abychom mohli objednávku odeslat. Po telefonické domluvě jsme Vám nabídli zboží poslat na dobírku, ale o to už jste neměla zájem.

Přejeme hezký den

Www.e-sipky.cz

Tento obchod nedoporučuji, protože zboží které jsem obdržel bylo jiné než to které jsem si objednal a navíc i s rozdílem v ceně v můj neprospěch.