Raději jsem si zavolal zda je zbozi skutecne skladem, kdyz se to pise na eshopu. Bylo sice skladem u dodavatele, ale dal uz vse probehlo dle slibeneho casoveho planu ...

Objednávku jsem z důvodů na své straně zrušil. Obchod na tuto situaci reagoval profesionálně, ihned potvrdil storno a vše rychle vyřídil včetně vrácení peněz.

• Reagovali na dotaz, doporučili mi výrobek, rychlé dodání

• rychlé jednání, dobré ceny
    • škoda, že zboží nejde vyzvednout přímo a je nutné platit dopravu

• Potřebovala jsem urychlit objednávku. Byli naprosto skvělí, milí a navíc to opravdu stihli.

• Rychlost a ochota

Cena, rychlost, ochota 1*

• Veliký výběr
    • Odbornost
    • Skvělá komunikace
    • Ochota
    • Snaha najít řešení dobré pro mě, ne pro prodávajícího

Já už jsem e-outdoor hodnotila dříve, tak se asi budu opakovat. Nepotřebuju vybavení z Kauflandu nebo z Decathlonu. Chci mluvit s člověkem, který tomu rozumí a na jehož doporučení se můžu spolehnout. A dostat vybavení, které bude fungovat dlouho a spolehlivě.

• Domluva na rozdělení objednávky pokud něco neni skladem a spěcháte na dodání
    • Výběr zboží
    • Vracel jsem 2 položky, bude to měsíc, co jsem posílal zpět a zatím mi nebyly vráceny peníze
    • Po připomenutí v mailu žádná odezva, po zavolání mi bylo řečeno že budou prostředky vráceny druhý den a zatím nic
    • 18.7.objednáno, 20.7. Dodána první várka, 24.7 dodán zbytek zboží, hned 24.7 psán mail o vrácení zboží dle instrukcí, 27.7. Dodání vráceného zboží zpět na obchod, 22.8 stále nebyly navráceny peníze...

Hodně si rozmyslím, jestli budu příště nakupovat právě zde, jsou lepší obchody s kvalitnějšími službami. Kdybych se nepřipomenul, tak snad ani neví, že mají něco vracet. Neplní zákonnou lhůtu na vrácení peněz.

Objednala jsem dva stejné výrobky, které byly dle webu skladem. Zboží bylo zaplaceno, peníze strženy z účtu, přišel potvrzovací email. Po týdnu jsem zboží stále neměla a ani žádné další info ke zpožděné objednávce. Dvakrát mi ale přišel automatický email, že zboží nebylo zaplaceno. Zavolala jsem na zákaznickou linku, kde mi bylo řečeno, že zboží bohužel není skladem a přijde až koncem příštího měsíce, zažádala jsem tedy o vrácení peněz, ale ani k tomu zatím nedošlo…

• najdete zde vše potřebné

nic

• Rychlost.

Zboží skladem není skladem. Není vůbec a nebude.

Ochota .pohotové jednaní...vše OK.

úžasně super milé chování jsem nadšenej

• Čelovka byla doručena velmi rychle
    • Odpovídá popisu
    • Při nákupu nebyla žádná přibližná indikace toho jak brzo lze product očekávat, jen to, že ho mají
    • Měla jsem problém otevřít čelovku pro vložení baterií, šlo to velmi z tuha

• Rychlé vyřízení a doručení objednávky.
    • Cenově jeden z nejlepších e-shopů s outdoorovým vybavením.
    • Dárek k objednávce, jako příjemné nečekané překvapení :-)

Přehledný web, snadný výběr, rychlé dodání.

• Pomalé dodání a žadná komunikace, tak si člověk neni jisty co se děje a jestli nejsou penize ztracené.

Spokojenost s cenou i rychlostí dodání.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Příznivé ceny
    • Dobrý výběr zboží

Měli v nabídce i zboží, které už jinde není (byť to byli poslední kusy). Potěšilo.