Zatím není co hodnotit a hlavně 9 dní??

Reakce obchodu E-Elektromateriál

děkujeme za Vaši objednávku. Tu jste učinil v pátek po naší pracovní době a objednal jste zboží, u něhož uvádíme termín naskladnění jeden týden.
    Zboží jsme ihned v pondělí objednali a následující pondělí odeslali na Vaši adresu. Tudíž jsme přesně splnili termín, který u zboží uvádíme, bohužel tato doba urychlit nelze při objednávce a je potřeba tyto informace vzít v potaz.

E-elektromaterial.cz

• Přes měsíc dlouhá doba dodání, posílám zpět protože už mám dávno z jiného obchodu.
    • Dodací lhůta

Reakce obchodu E-Elektromateriál

děkujeme za Vaši reakci. Vybrala jste si zboží, které nebylo na skladě ani u nás, ani u výrobce , čímž jsme se netajili a bylo to u výrobku uvedeno. Jsme rádi, že jste jinde zboží sehnala, my jsme ho odeslali na Vaši adresu ihned poté, co nám bylo dodavatelem dodáno.

E-elektromaterial.cz

• v pořádku

• došlo v pořádku

Rychlý a spolehlivý obchod, doporučujeme.

• Cena produktu
    • Spolehlivy obchod
    • Vysoka cena dopravy

Celkove obchod funguje. Jedina vytka by byla nejlevnejsi forma prepravy, ktera vychazi DPD za 93kc, (neni mozne pres balikovnu 65kc ani zasilkovnu 79kc), takze z 500kc je 100kc doprava, nic moc. Bohuzel v mistnim elektru tyto typy nemaji.

Jak to mam popsat objednav sem si zboží a obchod ho neposlal. Celkovi minusu.

Reakce obchodu E-Elektromateriál

nelze se než přiznat chybu a omluvit se. Objednané zboží dorazilo pozdě a my si to špatně pohlídali. Bohužel poslední dva roky výrobci nedodávají své produkty v garantovaných termínech a občas nám to uteče, což se stalo ve Vašem případě, takže se ještě jednou omlouváme.

Spokojenej rychlé doručení a vše vpořadku

• Opakované objednávky. Vyřízení vždy bez problémů

• spolehlivý obchod
    • široký sortiment

Jsem spokojený. Namontováno a pracuje dobře.

Vse dle dohody.

• široká nabídka
    • rychlost vyřízení objenávky

zatím nelze vybrat DPD pickup box přímo v obchodě; musí se zadat ručně adresa boxu do poznámky

• Vše OK
    • Rychlé

Nedoporučuji. Náš případ přidáváme České Obchodní Inspekci.

Reakce obchodu E-Elektromateriál

je nám líto, že jste nebyl s naším obchodem spokojen. Koupil jste si u nás svorkovnici, kterou jste reklamoval jako vadnou s tím, že jsou u ní stržené závity. Svorkovnici jsme odeslali k výrobci na odbornou expertízu. Výrobce reklamaci zamítl s tím, že chyba vznikla na straně zákazníka neodbornou montáží. S tímto stanoviskem jsme Vám odeslali výrobek zpět. Bohužel jsme neměli jinou možnost, jak jinak na tuto situaci reagovat.

• DPD

DPD dopravce je super - mohl jsme nechat zpravu a nechali balik kde jsem jim rekl.

• bohatý sortiment

• Jednoduché a rychlé. Na prodejně si člověk ještě může doplnit nákup

• Rychlé vyřízení objednávky, skvělý prozákaznický přístup

Velmi vstřícný přístup k zákazníkovi