Pokud možno zpřehlednit (zjednodušit) čísla účtů adresáta...

Jak píšu už pravidelně, tento obchod považuji za z mého hlediska velmi užitečný, nakupuji zde nejčastěji a jen s nejlepšími zkušenostmi. Mají tu velmi dobré zásobování - běžné potřeby pro elektroinstalaci se obvykle dají koupit bez dlouhého čekání. Zároveň vysoce hodnotím solidní úroveň cen zboží. No a navíc mám i to štěstí, že prodejna je v dobře dostupné vzdálenosti od mého domova. Prostě pohoda!

• Dobra cena

• výběr produktů

• Rychle,ochotne

Jednani ferove,rychle,dorucene

• Klamání zákazníka o ceně produktu

Reakce obchodu E-Elektromateriál

rozhodně nešlo z naší strany o klamání zákazníka. Bohužel jsme dostali ze strany dodavatele chybné podklady k přecenění a zboží jedné značky bylo omylem cca 2 dny chybně naceněno. Byla to chyba a za tu se omlouváme.
    Bohužel zákazník, který nám dal toto záporné hodnocení, na což má samozřejmě právo, toto zjistil a ihned učinil cca 5 objednávek, kdy objednal zboží v běžných cenách dohromady za cca 500tis v souhrnné hodnotě objednávek za cca 600,- Kč. Zákazníkovi muselo být jasné, že se jedná o chybu a nebudeme schopni objednávky za tyto ceny vyřídit. U výrobků nebylo ani uvedeno, že jsou ve slevě (ta by byla asi 99,99%).
    O chybě jsme zákazníka ještě ten den informovali, vše mu vysvětlili, chybu uznali a omluvili se.

• Prodej po metrech.

• prijemne jednani

co pisou na e-shopu to plati

• Vyhledávání a profesionální jednani

• dobrá cena, rychlé dodání

• Levne ceny
    • Domluva na rozlozeni zakazky do vice casti

S obchodem jsem velice spokojený jak na rychlost tak dobré ceny.

Bohuzel nektere zbozi nebylo skladem, ale po konzultaci jsme se dohodli na redukci objednavky.

Poslali omylem zásilku na jiné výdejní místo. Zásilku z výdejního místa nestáhli dříve, byť to slíbili, takže na dodání jsme ve finále čekali cca 14dní. Počítáte-li čas, nedoporučuji. Žádná omluva, žádná snaha urychlit to (mohli poslat jiný kus a vrácený si pak nechat) a vykomunikovat to.

Super obchod, dobře ceny, vstřícní zaměstnanci. Dekuji

• Ochota, rychlé dodání.

• asi ok.

• Ani 9 dnů po objednání zboží nedošlo, asi objednávku zruším.

Žádná komunikace ani o stavu objednávky,

Každopádně chválím, nakupuji zde ve většině případů. Pro mě jsou pozitivní ceny, dost široký sortiment běžného elektromateriálu i potřeb pro instalatéry, ochotná obsluha a nakonec i dobrá dostupnost prodejny. Nemám žádné výhrady!

Moc děkuji, sehnali mi nesehnatelné. Komunikace skvělá. Slušnost, ochota, zkrátka super.