Oceňuji rychlost vyřízení objednávky, v nepoměru je cena zboží k nákladům na dopravu a platbu

• zboži bylo doručeno richlo

Vše super

Dlouhá čekací doba.

Zásilka přišla do týdne od objednávky, vše bylo v naprostém pořádku.

• Rychlé vyřízení.

Doporučuji.

Vše jak býti má.Ochota,spolehlivost,cena.Díky.J.V.

• rychlé dodání, zboží skladem.

• Velice rychlé dodání zboží

• Dlouhá doba dodání. Objednávka z 23.1.2024, zboží dodáno 29.1.2024
    • Informace o uložení balíku ve výdejním místě mi nepřišla na mobil, jen e-mailem

První nákup.

Opakovaně musím trvat na celkově pozitivním hodnocení. Mají tu běžný elektroinstalační materiál, který často využívám, přitom prakticky vždy
    za nejnižší, resp. skoro nejnižší ceny. V případě výskytu méně obvyklého materiálu jsou schopni i ten s malým časovým odkladem obstarat.
    Vzhledem k vysoce ochotné obsluze a slušně uspořádanému e-shopu znamená nákup zde vždy dobře využitý čas i peníze. Bonus navíc představuje společný prodej materiálu pro vodoinstalaci, leckdy se to také dobře hodí.

Výborná komunikace se zákazníkem. Poradí nejvýhodnější typ zařízení. Doporučuji.

Rychlost , cena , ochota.

• Solidní jednání, při kvalitativním problému s výrobkem od firmy Schneider okamžitá reakce a náprava.

dobré ceny

Pracovní situace mné nejdŕíve donutila objednávku zrušit objednávku. Ale našli jsme s p. Brůčkem kompromis za drobné snížení zisku eShopu.. OCEŇUJI vysoko.

Široký sortiment zboží
    Příznivé ceny

Pokud možno zpřehlednit (zjednodušit) čísla účtů adresáta...

Jak píšu už pravidelně, tento obchod považuji za z mého hlediska velmi užitečný, nakupuji zde nejčastěji a jen s nejlepšími zkušenostmi. Mají tu velmi dobré zásobování - běžné potřeby pro elektroinstalaci se obvykle dají koupit bez dlouhého čekání. Zároveň vysoce hodnotím solidní úroveň cen zboží. No a navíc mám i to štěstí, že prodejna je v dobře dostupné vzdálenosti od mého domova. Prostě pohoda!

• Dobra cena