• Vidím spíše nevýhody.
    • Nemohu osobně vytknout slabiny prodávajícímu.

• snaží se nalákat na slevy ze kterých nakonec jsou jen vyhozené peníze .....

Objednal jsem si dle katalogu zboží CARTOMIZER VIVI NOVA 2,8 ml SET se 3 různými žhavícimi hlavami v hodnotách 1,8 + 2,4 a 2,8,místo toho mi dorazila nějaká protékající šunka se třemi stejnými hlavami 2,8ohm a k tomu uplně v jiné velikosti a to 3,6 na první pohled je Cartomizér pirátská verze vivy co by se dala leda tak prodávat na vietnamských tržnicích a to jen jedno použití proto tento obchod po mé zkušenosti fakt nedoporučuji!!!!

Reakce obchodu E-cigareta-shop.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení!
    Vámi objednaná Vivi Nova je od Microcig,jak je uvedeno.Nevím,jestli je pro Vás Microcig originál.Pokud protékala,mohl jste a stále můžete reklamovat.Buď Vám ji vyměníme nebo vrátíme peníze,rozhodnutí necháme na Vás.Nelze atomizery před odesláním vyzkoušet.Nikomu by se asi nelíbilo,kdybychom atomizer nejprve naplnili a vyzkoušeli a pak teprve odeslali.
    Za vzniklé potíže se Vám samozřejmě omlouváme!

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Přehlednost,ceny,rychlost zaslání
    • Obchod bohužel nenabízí originální zboží
    • cleartomizér protéká a málo kouří oproti
    • dražšímu a originálu který mám.Žhavící
    • hlavy kouří slabě a moc nevydrží raději si
    • 10kč připlatím a budu kupovat originální
    • jako dosud.

Zaujaly mě nízké ceny,rychlost zaslání zboží i komunikace s obchodem.Zklamala mě nízká kvalita zboží.

Reakce obchodu E-cigareta-shop.cz

Vážený pane Sus,mrzí nás,že clearomizer byl vadný.Pokud clearomizer protékal,měl jste nám ho reklamovat,případné reklamace řešíme okamžitě a výměnou,nestojí Vás to nic,protože i poštovné Vám vrátíme podle zákona.Clearomizer je originál od Ismoky.Dodaný velkoobchodem,který je největší distributor nejen v ČR.Jak jste poznal,že je to neoriginál?I originální výrobky kvalitních firem někdy nefungují jak mají.Kontaktujte nás a zboží Vám vyměníme.
    Omlováme se za vzniklé potíže!

Po tel.komunikaci nový clearomizer odeslán zákazníkovi.