• Přímo od výrobce

I absolutely love Dyson products. I own 3 vacuum cleaners, 3 hair dryers, and 1 air purifier. I love them all. Yes, these products are more expensive than others, but I am confident in their products and am very pleased with their warranty. Dyson stands confidently behind their products. And, this makes me a satisfied customer. I will continue to purchase Dyson products.

• velmi dobré "sání"

• rychlost doručení

Přehledné informace

• Naprosto všechno ! Jednání, doba doručení, kéžby byli takové všechny e-shopy !

• Rychlé jednání. Supr.

Vysavač je supr. Velký pomocník v úklidu.

Děkuji za skvěle odvedenou práci. Poradenství na telefonu, servisní poradce a rychlost při objednání. Sl. Ilona Novická - děkuji za přístup k zákazníkovi na telofonu a super rychlé dodání!

• zboží jsem objednal a v pořádku došlo-co víc si přát?

• objednávala jsem zboží 19.4. , přišla jen potvrzená objednávka a nic dalšího. 23.4. jsem telefonoval do obchodu abych se dozvěděla, že zboží snad budou naskladňovat v pátek 24.4. A na můj dotaz, jestli tedy po víkendu zboží dostanu se mi dostalo nejistého ujištění, že snad by to mohlo příští týden dojít na mou adresu - abych řekla pravdu, takhle si služby u zboží za 14tis. kč opravdu nepředstavuji

Typ produktu jsme měli předem vyhlédnuté podle internetové stránku společnosti. Jednání zástupců společnosti prostřednictvím internetu bylo vstřícné a vedlo k rychlé finální formulaci objednávky a převodu finančních prostředků.

Rychlost

• perfektní výrobky

• extrémně dobře zabalený produkt, extrémní kvalita produktu

Rychlost dodání a dobra komunikace přes telefon.

• přehledné ww. stánky, rychlé dodání objednaného zboží ve velmi důkladně zabaleném balíčku proti poškození

• značka

• Bezva výrobky
    • Standardní komunikace
    • Perfektně zabalený balík
    • Asi nic

Objednané zboží které mělo být skladem tak nepřišlo. Až po čtyřech dnech po zavolaní mi bylo řečeno že ho nemají a mám si ho objednat jinde.