S přístupem, a termínem dodání spokojenost velmi dobrá, provedení dveří už tak výborné neni

• Zboží přišlo dle objednání
    • Nedostatečná kontrola kvality výrobku.
    • Výrobek má špatně zavrtané panty - zešikma !!!

• Naprosto neschopní,pomalí a drazí.Kdybych takto pracoval já ihned bych byl propuštěn pro neschopnost.Vícekrát si již nic od této firmy neobjednám!!!

Celková dodací doba byla čtyři měsíce a dveře přišly v několika závozech.A ty poslední nebyli ani podřezány na požadovanou mez.Radši jsem si podělávky na dveřích zajistil jinde.

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

realizace objednávky neprobíhala prostřednictvím eshopu.
    Vaše nespokojenost se službami pobočky nás mrzí, budeme řešit.
    S pozdravem tým eshopu

• dlouhá dodací lhůta

Zboží bylo sice dobře zabaleno, ale nekompletní, chyběl celý montážní balíček. Navíc ocelové spony jsou asi málo dimenzované na tah a tlak, jedna praskla

• Nedodali požadovanou míru !

Objednal jsem šířku dvou dveří 190 mm a byly dodány 180 mm. Dole přikládám potvrzenou objednávku na 190 mm. Ten 1 cm nám chyběl a byl problém dveře usadit. Nechápu, proč, když objednám 190mm přijde 180 mm. Zboží jsem vrátit nemohol, protože bych musel čekat na vyřízení reklamace.

děkujeme za Váš nákup v internetovém obchodě DVERESEPOS.CZ. Vaše objednávka číslo 1493058575 byla zaevidována dne 24. 4. 2017 20:29.

Položka Cena za kus s DPH Kusů DPH Cena s DPH
    Zárubně gravír - levé | povrch - gravír | dekor - bílé | šířka - 80 | rozteč - 72 | tloušťka zdi - 190mm 1 807 Kč 1 21% 1 807 Kč
    Zárubně gravír - levé | povrch - gravír | dekor - bílé | šířka - 60 | rozteč - 72 | tloušťka zdi - 190mm 1 807 Kč 1 21% 1 807 Kč
    Aulida bílé - levé | povrch - gravír | dekor - bílé | šířka - 80 | zámek - dózický | sklo - Kůra čirá | výplň - voština | rozteč - 72 3 204 Kč 1 21% 3 204 Kč
    Aulida bílé - levé | povrch - gravír | dekor - bílé | šířka - 60 | zámek - dózický | sklo - Kůra čirá | výplň - voština | rozteč - 72 3 204 Kč 1 21% 3 204 Kč
    Doprava - Doručení na vybrané místo v ČR1 476 Kč 1 21% 476 Kč

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

uvádíte problém s šířkou dveří 190 mm. Objednal jste dveře 60 a 80, zřejmě tedy máte na mysli zárubně.

Objednány byly zárubně pro sílu zdi 190 mm, dodali jsme zárubně, které lze osadit pro zeď 17,5-19,4 mm.

Nejsme si vědomi žádného pochybení na naší straně.

Děkujeme za pochopení

• spatne zabalene, prislo poskozene

Po třiceti dnech zboží stále nedorazilo

• Délka dodání byla udána "do 3 týdnů" - objednáno a zaplaceno 11.12.2015,
    • 7.1.2016 - informace, že se na mé objednávce usilovně pracuje. Dnes 14.1.2016 stále objednávka nedorazila. Vím, že jde o objednávku přes vánoční svátky, ale neproběhla ani žádná omluva či vysvětlení stran prodloužení termínu, nehledě na to , že šlo o pouze 1ks zárubní... Příště nakoupím raději někde v hobymarketu.

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

Dobrý den, vzhledem k vánočním svátkům a s tím spojené odstávce výroby byla na titulní stranu eshopu 18.11. umístěna informace o prodloužení dodacích termínů, viz do 31.1. info na www.dveresepos.cz.
    Děkujeme za pochopení

• objednával jsem 2-křídlé dveře, a přišly v podstatě dvoje klasické 1-křídlé, a k jednomu křídlu byla humpolácky přišroubovaná laťka (s jinou povrchovou úpravou!!!) pro vytvoření funkčnosti protikusu. Tedy pak už vůbec nechápu, proč trvala výroba pět nebo šest týdnů.
    • A přiložený návod k montáži? Nejhorší za několik posledních let. Černobílé fotky na kopírce samozřejmě naprosto nejasné, chybí odkaz na firemní video na YouTube. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopil, že omylem jsem dostal jedenkrát navíc spojovací materiál.

Velké zklamání

Vážený zákazníku,
    Vaše zakázka byla vyřízena a expedována do 4 týdnů tak, jak uvádíme na e-shopu (14.8. uhrazena záloha, 11.9. zakázka předána).
    K námitce, která se týká kvality dveří - takto jsou standardně dodávány výrobcem, ve shodném provedení byste je zakoupil i u ostatních prodejců.
    Odkaz na videonávod je v montážním návodu umístěn v pravém horním rohu. Fotky, které znázorňují pracovní postup, jsou okomentovány také podrobným textovým popisem a v barevném provedení je návod k dispozici na http://www.sepos.cz/rs/montazni-navody/.

• vůbec žádné. Nedodržují termín, neozvou se, že termín bude poposunutý..prostě komunikace žádná
    • Naprosto žádná komunikace. Musíte obchod kontaktovat sami. Když Nedodrží termín, ani po 14 dnech se sami neozvou.

Z výše uvedených nevýhod. Již nebudu na tomto eshopu nakupovat.

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

Na našem webu je u dveří Octavianus uveden termín dodání 4 týdny, dveře byly expedovány 14 dní od přijetí zálohy 7.11..
    Za chybný termín dodání sdělený přímo ze strany výrobce, Vám byla jejich pracovníkem zaslána omluva. Děkujeme za pochopení

• Musite platit předem, tím pádem si rozmyslíte zboží nepřevzit.Zboží je baleno ve fólii. Dlouhé dodací lhůty.

Už nikdy více bych si dveře z tohoto obchodu neobjednala. Jedině přes nějakou jinou firmu, která by si na sebe vzala případnou reklamaci. Objednala jsem si dveře s koupelnový m zámkem za příplatek. Dveře mají vyfrézovanou rozteč 8 cm zámek je 7.2 takže otvor pro prostrčení je z velké části překryt a nepoužitelný. Při komunikaci s obchodem kdy jsem měla pocit, že si píši s cvičenou opicí nebo automatem, jsem neuspěla, prý je to v normě i když je to "natěsno" jak napsali. Takže nechápu proč jsem si měla připlácet za zámek když si teď kvůli tomu budu připlácet za úpravu dveří. Takže instalace jedněch dveří je delší než rekonstrukce celého bytu.

• Asi jen cena.

Můj obchod proběhl úspěšně, až na zašpiněný díl obložek, které jsem si objednal. Jelikož nemám fotografii z vybalování zboží, nemám důkaz. Oni mají rozhodně vše OK (kontrolovali 2 x ! ). Nevím co mohlo zašpinění zapříčinit, ale rozhodně to nemohlo být z montáže, což firmu nezajímalo. Příště bych volil jinou zavednou značku než dveresepos.cz. Zklamal mě třeba i takový detail, že těsnící gumu do obložek jsem musel namačkat a uříznout já.

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

Vážený zákazníku, vzniklé situace je nám líto. Bohužel, vzhledem k nahlášení zjištěné závady až po provedení montáže a bez fotodokumentace pořízené ihned při rozbalení, není možné Vaši výtku objektivně posoudit a vyloučit případné mechanické poškození způsobené následnou manipulací nebo montáží svépomocí. Obložková zárubeň je standardně dodávána v demontovaném stavu a jednotlivé díly se instalují při montáži, k dispozici je videonávod na našich stránkách. Děkujeme za pochopení

• Vyzvednuti v prazske prodejne
    • Chovani personalu na prazske prodejne

Prijatelne