• Spousta odrazujících recenzí, takže člověk aspoň ví, že nebyla chyba je poslat k šípku
    • Komunikace s montážníkem
    • Nedodržování domluvených termínů
    • Nedodržení domluveného

Týden od zadání poptávky jsme čekali na kontakt montážníka, pak jsme se připomenuli. Montážník, nám dal první termín - ten odložil (ani nás nekontaktoval). Poté jsme dostali týden na to nový termín - ten odložil. Na další termín se neozval a nepřijel.

Co se týká komunikace s montážníkem ohledně vybourání, tak ta je naprosto tristní. Na provozovně/prodejně jsme řešili, že je třeba udělat vybourání starých futer "na čisto", neboť jsou nové podlahy a nově vymalováno což dle osobní domluvy není problém. S tímto montážník evidentně nepočítal a dle vyjadřování po telefonu mu to bylo jedno a oznámil mi, že se může stát že podlahy i zeď se mohou poškodit. Tezí "Když si koupíte nové auto, tak Vám taky může odejít motor." mě upřímně vcelku překvapil.

Poslali jsme je do háje, neboť s jinou firmou jsem to samé již vyřešili během hodiny.

• rychlé jednání při tvorbě objednávky
    • termín dodání
    • komunikace při dodání

Dveře jsme objednávali na začátku května s tím, že termín dodání je několik týdnů. S tím jsme počítali. Nicméně daný termín vypršel již před několika měsíci. Komunikace ohledně konkrétního dodání dveří byla a stále je velmi zoufalá. Před měsícem, kdy měla být konečně montáž realizována, nám bylo dva dny před realizací oznámeno, že se realizace ruší kvůli nedodání komponent pro montáž. Dotaz ohledně alespoň přibližného termínu dodání stále nebyl zodpovězen. Chápu, že vzhledem k situaci mohou být dodávky opožděny, nicméně bych i přes to očekávala větší interakci se zákazníkem. Firmu proto velmi nedoporučuji.

• rychlá odpověď na reklamaci
    • dveře se ani ne po dvou letech rozlepují
    • nekvalitní a samozřejmě chyba na straně uživatele.....
    • již nikdy od této firmy nenakoupíme, sice jsme z počátku ušetřili, ale budeme muset dveře měnit... což by se nám u dveří od truhláře z masivu nestalo...

• Dlouhé dodací lhůty
    • Špatná komunikace
    • Kvalita dveri

Koncem ledna jsme zaplatili zálohu. Je skoro konec dubna a dvoje dveře nám pořad chybí, ikdyž nám bylo řečeno, ze do 14ti dnů budou, což je zítra - velká výmluva - karanténa a Covid!!! Přitom nemáme právě ty dveře důležité (dcera chodí do školy a musí jít brzy spát a dole v obýváku taky nejsou, takže ji rušíme s TV, pro úklidu).
    Komunikace paní na pobočce velice špatná, buď nebere telefon nebo odpoví na mail třeba až po týdnu ( ikdyz pobočky zavřené pořád by měla na homeoffice pracovat).
    Kvalita taky nic moc, pod dveřmi z garáže táhne, takže tak máme deku, jak za krále klacka. A ostatní dveře mají kazy - přijde mi to tak, že montážníci mají fix a případně ranky a odřeniny zamaluji. Dveře do ložnice mají velké poškození a opět paní na pobočce na reklamaci nereaguje. Už bych NIKDY neobjednala a samozřejmě známým, kteří staví domy a rekonstruují ani nedoporučím!

• Špatná komunikace
    • několikrát reklamované dveře ( praskliny a ďolíčky na dveřích...)
    • Kvalita dveří velmi nízká

Dříve jsem se Seposem byla velmi spokojena, dnes bych si ty dveře neobjednala ani do sklepa!! Několikrát ta samá reklamace a vždy přivezou dveře ve špatném stavu.
    Dveře v koupelně po půl roce užívání jsou prohlé.

• Design
    • Dveře nejsou tak kvalitní jak vypadají
    • Špatná komunikace kvůli reklamace.
    • Neuznání reklamace že strany výrobce
    • Nedoporučuji tuto firmu.

• Pěkný design
    • Příplatky úplně za cokoliv
    • Nedorazily všechny díly k montáži
    • Nedostatečná kontrola kvality výrobku
    • Neochota a nekomunikace personálu
    • Nedodržení dohodnutých termínů

• Při délce čekání si můžete dobře rozmyslet, zda dveře vůbec potřebujete
    • Nedodržení termínu
    • Logistické chyby - nedorazily všechny správné díly k montáži
    • Nedodržení termínu
    • čekání 101 dní na 1 dveře
    • neochota ze strany operátorů

Dveře dorazily 101 dní od objednání, ke kování nedorazily správné díly, takže jsme je museli reklamovat spolu s klikou, která začala po prvním týdnu zlobit. Pozor, firma Sepos nevyrábí protihlukové dveře, přeprodává dveře Masonite. Proto také bude tvrdit, že protihlukové dveře nejdou usadit do obložkové zárubně. Jdou, ale musíte objednat jinde.

S přístupem, a termínem dodání spokojenost velmi dobrá, provedení dveří už tak výborné neni

• Nekvalitní vyrobek
    • Špatná domluva
    • Neochota

Objednali jsme bezpečnostní dveře do stávající zárubně (panelový dům). Bylo nám řečeno, že si musím připlatit, protože dveře jsou atypického rozměru (v paneláku?). Vzhledem k tomu, že i po instalaci dveří do bytu foukalo, byli jsme nucení si objednat i nové zárubně. Nejdřív nám bylo řečeno, že se nevyrábí (dveře jsou a zárubně ne?). Po několika hovorech se paní přemohla a zárubně na tyto bezpečnostní dveře byly. A jaké bylo překvapení, když zárubeň přišla. K instalaci byla již přizvána jiná firma, která se zděsila. Zárubeň je za x stovek korun ze stavebnin, univerzální. Bez předvrtaných otvorů na dveře, bez laku a rezavá. Navíc nám bylo řečeno, že Sepos lže. Dveře nejsou na míru, ale standardní (kdo by to čekal v paneláku). A zárubeň rozhodně nemá cenu x tisíc, ale jen pár stovek. Již nikdy!

• Pravidelné nákupy, vždy OK.

Vždycky zboží výborně zabalené, nikdy žádná sebemenší vada, vždy doručeno včas.

• Kvalita komunikace, vstřícné jednání

vše bzlo v pořádku nemám co vytknout

• Zboží přišlo dle objednání
    • Nedostatečná kontrola kvality výrobku.
    • Výrobek má špatně zavrtané panty - zešikma !!!

• ochota, vstřícnost

• Dobre technicke poradenstvi

• Skvělá komnúnikace s Paní Kozákovou !
    • Chtělo by to zapracovat na stránkách e-schopu zlepšit podporu, docela dost chyb ani přihlášení registrovaného uživatele nejde.

Sepos doporučuji kvalitní zárubně a dveře za rozumnou cenu !!

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení a připomínky.
    Na úpravě stránek již pracujeme a doufáme, že v nejbližší době bude vše již plně funkční.
    Tým eshopu

• Naprosto neschopní,pomalí a drazí.Kdybych takto pracoval já ihned bych byl propuštěn pro neschopnost.Vícekrát si již nic od této firmy neobjednám!!!

Celková dodací doba byla čtyři měsíce a dveře přišly v několika závozech.A ty poslední nebyli ani podřezány na požadovanou mez.Radši jsem si podělávky na dveřích zajistil jinde.

Reakce obchodu DVERESEPOS.CZ

realizace objednávky neprobíhala prostřednictvím eshopu.
    Vaše nespokojenost se službami pobočky nás mrzí, budeme řešit.
    S pozdravem tým eshopu

Profesionalni pristup.

Výhodné bylo objednávku provést přes Eshop . Firemní prodejna dveří ve městě Jihlava má výhodu v tom, že dveře s vybraným povrchem a skutečnou barvou povrchu vidí zákazník reálně. Nevýhodou obchodu jsou pro zákazníka vysoké ceny proti stejným výrobkům objednaným přes Eshop.