• nevím

Bezproblémová komunikace

Rychlost, kvalita

Dveře fungují jak mají. Zatím sem spokojen.

Objednávka po dlouhém čekání zrušena obchodem.

• Rychle dodání kvalitní dveře,komunikace z obchodem perfektní,doporucuji

Přišel potvrzující email s číslem objednávky, přesto paní objednávku neviděla a na dotazy směřující k objednávce reagovala podrážděně. Na email s dotazem co tedy bude s objednávkou vůbec nereagovala... Jednání se zákazníkem podprůměrné.

Rychlé dodání,dobrá komunikace.

komunikace a dodávka dveří kvalitní a rychlá

• zboží skladem bylo dodáno ihned

• velice ochotná pomoc po telefonu

Rychlé dodání , jen přepravka natrhla karton, ale zboží bylo v pořádku. Komunikace v pořádku reagují na dotazy.

Vyhodil jsem 200.- kč za lištu .nemusí být.

Výborná komunikace s obchodem a super rychlé vyřízení a dodání objednávky. Plná spokojenost!!!

• Potřebovala jsem dveře i obložky ve stejném designu a tento obchod jako jediný z mnoha, které jsem oslovila je opravdu má.

Komunikace pracovníků obchodu je na velmi slušné úrovni a zejména oceňuji jejich 100% snahu vyhovět požadavkům zákazníka.

Pouze modulo má trošku odlišnou barvu od dveří, i když bylo oboje bílý dub. Jinak vše v pořádku

• Rychlá odpověď,bezvadná komunikace.
    • Dobrá recenze.
    • Nevím o ničem.

Dobrá cena.
    Vše vpořádku.
    Ano,neváhala bych zde znova nakupovat.

• normální internetový obchod
    • Někde vázne komunikace s dopravcem. Zaplatil jsem fakturu a dopravce ještě vymámil na přítelkyni, která přebírala zboží platbu na dobírku znovu. Takže jsem zaplatil dvakrát. Ve firmě mi slíbili poslat přeplatek zpět, ale po týdnu se nic neděje. Už by měli mít na účtu obě platby!

Původně jsem chtěl platit on-line, ale po vyplnění objednávky mě to už pustilo jen na platbu z účtu nebo dobírkou.Zvolil jsem účet a zaplatil, když mi přišla zpráva, že zboží je u dopravce. Teď čekám, kdy mi pošlou přeplatek. Jinak by byly dveře zatraceně drahé.

Reakce obchodu Shrnovaci-dvere.eu

Vážený zákazníku, jak jste již byl informován e-mailovou zprávou, bohužel došlo k chybě u dopravce, který chybně vybíral dobírku i v případě, že vybírána být neměla. Jak jsme již avizovali, bylo třeba vyčkat na připsání dobírky od dopravce na náš účet, k čemuž došlo včera, dnes jsme tedy ihned přeplatek odeslali na Váš účet. Tím to se omlouváme za pochybení na straně dopravce, které jsme nemohli ovlivnit. Situaci jsme se snažili vyřešit v co nejkratším možném čase. Děkujeme za Váš nákup a doufáme, že Vám zboží bude dobře sloužit. Tým www.dvere-shrnovaci.eu

• dobrá cena
    • rychlé jednání

Jsem spokojena.Určitě tento obchod doporučuji.Dobrá je jak cena, tak rychlost dodávky.

Dobrý

• nákup z domova

obchodní tranzakce s tímto obchodem určitě
    já jsem nakoupil bez problémů