Objednávka po dlouhém čekání zrušena obchodem.

Přišel potvrzující email s číslem objednávky, přesto paní objednávku neviděla a na dotazy směřující k objednávce reagovala podrážděně. Na email s dotazem co tedy bude s objednávkou vůbec nereagovala... Jednání se zákazníkem podprůměrné.

• normální internetový obchod
    • Někde vázne komunikace s dopravcem. Zaplatil jsem fakturu a dopravce ještě vymámil na přítelkyni, která přebírala zboží platbu na dobírku znovu. Takže jsem zaplatil dvakrát. Ve firmě mi slíbili poslat přeplatek zpět, ale po týdnu se nic neděje. Už by měli mít na účtu obě platby!

Původně jsem chtěl platit on-line, ale po vyplnění objednávky mě to už pustilo jen na platbu z účtu nebo dobírkou.Zvolil jsem účet a zaplatil, když mi přišla zpráva, že zboží je u dopravce. Teď čekám, kdy mi pošlou přeplatek. Jinak by byly dveře zatraceně drahé.

Reakce obchodu Shrnovaci-dvere.eu

Vážený zákazníku, jak jste již byl informován e-mailovou zprávou, bohužel došlo k chybě u dopravce, který chybně vybíral dobírku i v případě, že vybírána být neměla. Jak jsme již avizovali, bylo třeba vyčkat na připsání dobírky od dopravce na náš účet, k čemuž došlo včera, dnes jsme tedy ihned přeplatek odeslali na Váš účet. Tím to se omlouváme za pochybení na straně dopravce, které jsme nemohli ovlivnit. Situaci jsme se snažili vyřešit v co nejkratším možném čase. Děkujeme za Váš nákup a doufáme, že Vám zboží bude dobře sloužit. Tým www.dvere-shrnovaci.eu

• barva neodpovídá popisu a vzorníku, i po částečné výměně přišlo zboží opět poškozeno, dodáno PPL službou

raději nenechávat zasílat, plastová lišta prasklá i částečně ulomená v obou případech dodání

• Zboží objednáno 22.12. a dnes 1.1. přijde dotazník ohledně spokojenosti. Přitom jsem zatím neobdržela ani potvrzení objednávky, natož aby přišlo zboží. Ještě že jsem neplatila předem.
  • Zboží objednáno 21.12.2014. Do 27.11. žádná reakce ze strany obchodu, zda zboží dorazí a kdy, přestože bylo avizováno, že zboží je skladem. Ze [email protected] dne 27.11. zaslán dotazník, jak jsem s nákupem spokojen - není to moc dobrá vizitka firmy

• Zboží nebylo vůbec dodáno

• Zbozi ktere se z obchodu vytratilo
    • Neohlaseny dovoz bez predem upozorneni,dovozce nemel kontakt a zbozi bylo poskozene.asi sklad.lezak

Prevzit zbozi osobne u prodavajiciho a radne si ho prohlednout.

• již jednou jsem nákup urgovala telefonicky,ale v čase určeným obchodem mi dveře nedošly.

Je to první nákup-nemohu soudit celý obchod

• několikrat jsem se nemohl dovolat, na mail žádná odezva...pak se ale zadařilo a pán na druhé straně pomohl..

Měl jsme možná jen smůlu na poškozené zboží.. obchod po této zkušenosti nemohu doporučit, od objednání po doručení to trvalo 14 dnů a zboží je poškozené.
    Po týdnu od objednávky jsem volal proč zboží nepřišlo a to teprve zjistili že ho nevyskladnili...
    Teď ještě ho vrátit.. no paráda....