• Zboží Nedoručeno
    • Nejhorší e-shop za posledních 15let
    • Nakupujte!
    • Podvodníci !
    • Peníze nevrátili

Předáno na českou obchodní inspekci, prý jsem několikátý v pořadí se stejným problémem.

Obchod mi objednávku nedodal ani 2 měsíce po objednání. Přes několik emailů jsem se snažil alespoň získat zpět peníze. Ty mi však také nepřišly zpět. Rozhodně zde nenakupovat nebo už své peníze ani zboží neuvidíte

Na dotaz neodpověděli, telefon nefunkční. 12.12. Objednáno a zaplacená objednávka v nedohlednu.

Zboží nedorazilo, když jsem napsala, tak se stěhoval sklad, stále jsme si psali, nakonec zboží nebylo skladem a vrácení peněz proběhlo až když jsem pohrozila nahlášením na ČOI

• Obchod absolutně nekomunikuje. Po odeslání objednávka jsem obdržel e-mail s textem "A je to, dospěláku. Vaši objednávku ze dne 31.1.2024 už poctivě pročítáme a začínáme na ní s radostí pracovat. Informace ... obdržíte v dalším e-mailu." Uplynulo přesně 7 dní, odeslal jsem tři e-maily s dotazem a nic, žádná reakce.

• 3.1.2024 jsem objednala, reklamovala, nikdo se neozval, zboží nedorazilo a už ho nechci

• Zboží nedorazilo ani do 14 dnů a peníze za předem zaplacenou objednávku také zatím ne

E-shop nedoporučuji, velice nerada píši negativní hodnocení, ale obchod se neměl k jakékoliv interakci, po naléhání mi bylo sděleno, že zboží vůbec nemají na skladě. Po následném dalším naléhání mi bylo přislíbeno vrácení částky za objednávku, bohužel, zatím nic a opět bez jakékoliv komunikace.

• Nedodání objednaného zboží
    • Eshop neodpovídá na emaily
    • Eshop prodává zboží, které ani nemá

Nikomu nedoporučuji tento eshop, pokud nechcete přijít o peníze. Je to podvod. Jsem další z podvedených lidí. Zboží mi vůbec nepřišlo, ani žádná reakce na vrácení peněz.

Poslední upozornění přišlo s tím, že zboží bude dodáno do expedičního skladu.
    5 dní nato jsem se musela sama připomenout, že zboží nedorazilo a nemám žádné zprávy o objednávce. Dodnes zaplacené zboží nemám, přišel dopis, že se na tom pracuje.

• Snažili se komunikovat.
    • Zboží ještě nedorazilo a pozdě jsem zjistila,že mnou objednaný výrobek, je v jiných obchodech levnější.
  • Obchod nedoporučuji, zboží mi dosud nedorazilo.

• Pokud nemajï zboží na skladě, nevygenerují se platební údaje. O ty si musíte napsat. A poté byla komunikace s obchodem dost pomalá. Nejvíc mne pobavilo, když poté, co jsme se domluvili na zrušení objednávky, mi přišel email, že objednávka nebyla zaplacená.

• Neodpovídaji na mail.

Zboží nedorazily i když je zaplacené.Číslo na reklamace neexistuje.Na e-mail nikdo neodpovídá

• zboží jsem ještě nedostala

Nie su schopni najst platbu ani po zaslani potvrdeni z banky, ziadny telefonicky kontakt. Je to banda podvodnikov

• Dotazník z heureky došel dřív než jaká kolik reakce z obchodu. Zboží bylo placeno převodem před týdnem a stále žádná zpráva o odeslání.

Skoro 3 týdny jenom slibují, zaplacené zboží nemám.

Stav ke dni 27. 7. 2023:
    Objednávka 11. 7. 2023, platba 12. 7. 2023. Na urgenci 19. 7. 2023 informace, že ze zákaznické podpory, že zjistí stav objednávky. Bez odezvy. Dne 24. 7. 2023 přes webové rozhraní podána žádost o storno objednávky a vrácení peněz. Skoro obratem mail, že objednávka je na cestě na expediční sklad. Od té doby beze změny. Vážně uvažuji o podání podnětu na Českou obchodní inspekci k prošetření.