Zboží objednáno před týdnem a ještě nedorazilo.

• Zrušení bez vysvětlení.

Chaos.

• doprava

Doprava po předání zásilky byla velmi rychlá, ale to jediné můžu vyzdvihnout. Na změnu stavu objednávky jsem čekala příliš dlouho, ale to bylo způsobeno zřejmě svátkem. Objednané zboží ale nesplňuje jasně dané podmínky.

• Doba čekání.

Volal jsem bylo řečeno že pošlou, zatím nic nedorazilo.

stop working in 14 days, bad quality

Obchod mi dodal jiny typ adapteru, nez jsem si objednal. Zbozi jsem vratil, ale ani po 2 mesicich mi stale nebyly vraceny penize.

Neskutečně dlouhá doba dodání.

• Objednal sem ... poslali e-mail že předali zásilkové a nic nepřišlo...po třech nedělích sem jim napsal jestli mě to pošlou teda...a odpověď byla že skladník neposlal zásilkovně a ani neposlal e-mail že to nepřijde...a teď už ten výrobek nemají ...super obchod teda

Bohužel nemohu hodnotit kladně, protože jste mě zboží neposlali a ani ještě nevrátili peníze Tryznová

Zboží prestalo fungovat po 3 dnech,již 3 tydny čekám na vyřízení reklamace a žádná odpověď.

• Po dotazu kdy přijde zboží po více než týdnu napsali ze není skladem.
    • Vrácení částky trvalo zase více než týden.

• Zmatecne jednani
    • Neprofesionalni
    • Polozky deklarovane "skladem" vubec skladem nebyly
    • V pripade problemu nekomunikuji

Chtel jsem nakupu u nich dat ve finale sanci, ale instinkt mne nezklamal. Objednal jsem 2x Berger MagSafe nabijecku pro Mac. Zbozi v e-shopu bylo oznaceno SKLADEM. Po zaplaceni bankovnim transferem zbozi stale nebylo predano PPL. Po telefonicke urgenci mi bylo emailem sdeleno, ze ten samy den bude zbozi PPL predano. Nestalo se. Po me dalsi urgenci mi byl opet poslan email s tim, ze zbozi skladem vlastne vubec neni a ze ma objednavka byla e-shopem zrusena. Na muj dotaz, kdy a jak mi budou vraceny penize doposud nikdo nereagoval. Na penize stale cekam...

• Podvodníci

Jsem dostal zboží po repase, který hned vrátil zpátky a peníze za objednávky mně nevrátili

• Zajímavá cena
    • Velmi dlouhá dodací doba
    • Bez reakce na pokus o komunikaci

Doba dodání přes týden u zboží "skladem". Přišel e-mail, že zboží předali přepravci, přitom se tak stalo až o týden později. Zveřejněné pokyny k péči o baterie značí buď nepochopení procesu nabíjení, případně nutnost zvláštní péče z důvodu absence standardních funkcionalit na BMS, příp. v nabíječce.

Po objednání mi přišel kus který jsem si neobjednala. Obchod zařídil vrácení zboží a poslání nového. Po vyzvednutí zboží nefunkční a obchod neodpovídá na dotazy?
    Vážně vřele nedoporučuji. Nikdy víc! Nechápu jak to může být ověřený obchod..

objednávku jsem zaplatila hned a stále čekám kým mi přijde nějaký email že objednávku konečně odeslali. Čekám už 11 dní a myslím že už mi zboží ani nepřijde, zbytečně vyhozené peníze.

• Zbozi bylo poskozeno

• reagují, odesílají i komunikují rychle
    • bez průtahů po druhé reklamaci vrátili peníze do týdne
    • Doručil jiné zboží než objednané.
    • Doručili jiné zboží než objednané i podruhé(oprava první vrácené zásilky)
    • z objednávky do druhého dne se stala záležitost na 20dní

Obchod komunikuje rychle, a fungoval by správně kdyby doručoval objednané zboží....

• Nevhodné chování zaměstnanců