Přihlásit se a přidat příspěvek
  • Pozor na tuto firmu...prodá výrobek, který po roce nefunguje z důvodu špatné baterie na kterou se nevztahuje záruka !!! Baterii za peníze vymění a na tuto baterii se už záruka vztahuje....zvláštní ....

  • Zásadně nedoporučuji. Zakoupila jsem zde dvě elektrické koloběžky po cca 3 měsících nefunkční. Firma mě neuznala reklamace a odmítá vrátit peníze. Nekomunikuje. Už nikdy více!!!! Varování pro všechny u této firmy nenakupujte!!!

  • Absolutně nedoporučuji,2* objednávka displeje na mobil,2* prisel prasknutý. Problém s reklamací i přes doložené foto. Zásilka absurdně zabalená v papirovem obalu od výrobce jen polepena stitskem s adresou kam zasílali. Na shopu nikdo tel nebere,reagovali az po FB kdyz sem jim napsal z jiného uctu. Naslibovali reklamaci a doteď se jiz nikdo neozval. Pokud nechcete resit problemy a cekat na displej mesic nez ho vymenite urcite neobednavejte s DS EXIM. Splachnute penize do zachoda. Pokud nekoho zajima foto jak sou schopni poslat krehkou zasilku staci napsat preposlu.