objednávku zrušil obchod a po 9 dnech nevrátil peníze

• Obchod přijal objednávku kterou nemohl pokrýt a až přes urgence přiznal, že zboží není a následně vrátil peníze. Sám nekomunikuje, musíte jej sami uhánět. Nákup určitě nedoporučuji.

zboží nebylo skladem, přestože obchodník uváděl opak.....

Objednané zboží skladem nebylo, přestože e-shop měl příznak SKLADEM... Info o zrušení mé objednávky přišlo až za celé dva dny, přestože obchod věděl hned, že zboží nedodá.

• zboží neměli a ani po 14 dnech nemám peníze zpět na účtu

• dobré ceny

Dlouhá čekací doba. Komunikace obchodu až po týdnu od objednávky. Zboží v E-shopu co nabízejí, nemají na skladě. Do dne jsem neobdržela zakázku i když je zaplacená...

Maji v nabídce veci ktere fyzicky neposilaji . Overte jsi pred objednanim jestli to vubec maji na sklade!

• Zboží nabízí skladem, lze vkládat do košíku, poděkují za objednávku a za hodinu pošlou email, že objednávku ruší, protože ani jednu věc nemaji.

Nevím co mám hodnotit,objednala jsem si uvedené zboží a po několika dnech mi bylo oznámeno,že zboží není na skladě a objednávka se ruší.

zboží jsem objednala, objednávka byla potvrzena, ale po zaplacení mi sděleno, že krémy nejsou na skladě

• Ne nakupujte zde