Rychlost, dostupnost

objednávku zrušil obchod a po 9 dnech nevrátil peníze

• Rychlý, bezproblémový nákup. Výborná komunikace s obchodem.

vše ok

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

kvalita dodaneho zbozi, velka ochota, dobra cena

• Zajimavé produkty , které konkurecňí prodejny a eshopy nemají k dispozici
    • Velmi profesionální přístup
    • Špatně se hledá na mapě kde se prodejna nachazí

• rychle jednání

vse bylo bezva

• Příjemná komunikace, rychle připravené zboží, určitě nakoupím znovu
    • Doporučuji tento obchod, skvělý výběr a k nákupu jsem dostala mnoho vzorečků na vyzkoušení

Velká nabídka produktů, přehledné, vše, co jsem potřebovala, bylo skladem. Skvělé ceny, doporučuji!

• Rychlá komunikace, zboží v pořádku, přehledný eshop. Doporučuji.

některé zboží neměli, po telefonické dohodě mi vrátili peníze.

• V dosahu MHD - metra

• Vše dorazilo v pořádku! Moc děkuji za milé dárečky, slečna byla ochotná a milá :) Vřele doporučuji!!!! :)

• Obchod přijal objednávku kterou nemohl pokrýt a až přes urgence přiznal, že zboží není a následně vrátil peníze. Sám nekomunikuje, musíte jej sami uhánět. Nákup určitě nedoporučuji.

• vstřícnost a ochota, dotahování věcí!