• Levné zboží
    • Asi něco jako špatná komunikace.....

Přes to,že zboží bylo vedeno jako "skladem" a okamžitou úhradu z mé strany přes PayPal a její potvrzení, zboží dodnes nedoručeno.

Zásilkovna se mi ozvala o přijetí objednávky na doručení, ale ta dodnes do zásilkovny nedorazila.... a ani nebylo potvrzena její distribuce obchodem.
    Při pokusu o telefonický kontakt mi bylo sděleno přes sms,že neměli čas telefon vzít, po kontaktu mailem zatím po třech dnech bez odpovědi.... Příště se asi obrátím na byť dražší, ale spolehlivější konkurenci......

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, opět můžeme pouze reagovat, že máme v kontaktech na stránkách zřetelně uvedeno: "Během letních prázdnin dotazy ohledně stavu objednávek a dostupnosti zboží prosím směřujte výhradně na email: [email protected] ( vyřizujeme během 24 hodin)". Dále je na stránkách uvedena informace o omezeném provozu e-shopu v době letních prázdnin, je potřeba si tyto informace řádně přečíst. Prosíme také o pochopení, že i u nás pracují jen lidé a mají také občas nárok na dovolenou . Vždy tyto důležité informace uvádíme na hlavní straně e-shopu.

Zboží objednáno v pondělí ráno. Ještě ten den dorazila sms, že je zboží připraveno k vyzvednutí, ale nic se nedělo. Ve středu jsem psala email, ale nikdo mi neodpověděl. Naštěstí dorazilo ve čtvrtek. Objednáno bylo kurýrem, ale balík přivezla česká pošta. Stránky jsou nepřehledné a v nadpisu jsou jiné informace než v popisu. Zboží nepůsobí originálně.

Nedoporučuji!!! Obchod vůbec nekomunikuje se zákazníkem!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den , objednala jste si v době omezeného provozu z důvodu dobolené , vše uvedeno na naší stránce . V kontaktech je rovněž uvedeno jasně , že v době letních prázdnin je potřeba nás kontaktovat výhradně e-mailem , nikoli telefonicky . Je potřeba si tyto informace řádně přečíst . Drogerie-slevy

• Zboží mi ještě nedorazilo, i když jsem ho zaplatila hned při objednávce... Podám trestní oznámení.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, byl Vám zaslán email ohledně dostupnosti Vámi objednané položky. Platba Vám byla vrácena zpět na Váš účet, jakmile bude zboží v požadovaném počtu naskladněno, Vaše zásilka bude obratem expedována. Děkujeme, Drogerie-slevy

• Zpusob dopravy

Obchod nedoporucuji,sice jsem spokojeny s cenou zbozi, ale tim to konci.
    Doprava: vybrany zpusob dopravy byl kuryrni sluzbou,avsak nakonec dorucovala Ceska posta
    Zbozi: nebyla dodana faktura ke zbozi,jiz tyden cekame na reakci obchodu, a zbozi nemelo u sebe ani cesky navod (coz pro nekoho muze byt problem...)
    Komunikace: v den dodani jsem psal o fakturu a navod,do dnes - po 6dnech od obdrzeni zbozi - nedorazila zadna reakce shopu, natoz omluva...
    Treba to nekoho bude zajimat...

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, pokud není faktura přiložena v zásilce, je vždy zasílána emailem. Prosím o kontrolu také spamové pošty. Dopravce ( českou poštu ) jsme volili z důvodu rychlejšího doručení během letních prázdnin. Pokud zboží nemá český návod, je potřeba nás na toto upozornit. Zboží posíláme rovnou od dodavatele, zásilky neotevíráme. Doposud jsme tento problém neřešili. Omlouváme se za delší dobu vyřízení způsobenou částečně omezeným provozem v době letních prázdnin / avizováno na našich stránkách/. Věříme, že i přesto budete s kvalitou produktu značky AVENT spokojen. Drogerie-slevy

Objednala jsem si zboží, ale bylo nahrazeno čínskou kopií, obal byl otevřený a zboží ušpiněné a zažloutlé. Obratem jsem zboží vrátila.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Viz reakce níže, jedná se o stejný příspěvek na nějž jsme níže regovali.

• Výhody nenabízí žádné !
    • Nekomunikuje se zákazníkem !

V tomto obchodě jsem nakupovala poprvé a naposledy. Obchod posílá jiné zboží než nabízí.Když jsem odstoupila od kupní smlouvy tak se mi nikdo z obchodu neozval a proto tento obchod nedoporučuji!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, Vaše objednávka dle záznamů nebyla ani odeslána, z důvodu neuhrazené platby, přestože jste volila platbu převodem. Nebylo tedy možné Vám odeslat jiné zboží. Drogerie-slevy

• zboží, které přišlo vypadalo již použitě

• ŽÁDNÉ
    • Objednal jsem v úterý 7.6.2016 a zatím se nikdo neobtěžoval mě kontaktovat

Zde si nic neobjednávejte nepříjde vám nic a jsem rád že jsem neplatil předem ještě by mi vzali peníze a domů by mi dorazilo tak akorát kulový provozovatel obchodu by se měl na podnikání vykašlat ale zřejmě je to nějaký zloděj

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Vážený pane Slouka , Vaše recenze je opravdu vrchol neslušnosti. Objednal jste si zboží u kterého je jasně na stránkách uvedeno : "Objednáno". Ihned po obdržení Vaší objednávky jsme Vám zaslali pro jistotu email , že zboží je objednáno u dodavatele a čeká na doplnění na sklad. Jakmile bude zboží naskladněno, budeme Vás kontaktovat. http://www.drogerie-slevy.cz/vyhledavani/?string=3730. Kritizovat vlastní neschopnost přečíst si řádně informaci o dostupnosti zboží vnímáme opravdu jako neadekvátní hodnocení. Pokud jste si nepřečetl ani náš email, zkontrolujte si spamovou poštu. S pozdravem, Drogerie-slevy

• Nekomunikuje

Neobjednávat zboží není originál

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, na základě Vašeho požadavku , email ze dne 21.4, byla Vaše objednávka stornována. Odešel Vám také email s informací o změně stavu objednávky. Nebyl tedy další důvod ke komunikaci. Jelikož jste zboží ani neobdržela, nemůžete přeci hodnotit, zda je nebo není zboží není originál ? Tato recenze se nezakládá na pravdě, není možno ji tedy vnímat jako objektivní. Zboží které prodáváme je zboží které nakupujeme výhradně od výrobce nebo velkoobchodního zprostředkovatele. Jedná se tedy vždy o zboží originální určené pro prodej v rámci zemí EU. Drogerie-slevy

• dosud nedorazila část mé objednávky,
    • dlouhá doba od zaplacení do dodání zboží

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, zásilka byla expedována během 3 dní, jelikož jsme čekali na vyjádření k jedné nedostupné položce , nebylo možno zásilku bez Vašeho vyjádření dříve expedovat. Běžně zásilky expedujeme následující pracovní den. Děkujeme Drogerie-slevy

• Žádná informace o stavu objednávky, zatím po 14 dnech nedorazilo.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, na Vaši objednávku jsme reagovali emailem během 24 hodin, tedy 14.4. Kopii odeslaného emailu zasíláme opětovně na Váš email.Bez Vašeho stanoviska nelze bohužel objednávku vyřídit. Je potřeba důkladně kontrolovat poštu, případně také poštu spamovou. Drogerie-slevy

• Má tady na Heurece dost negativních recenzí, to je opravdu velké plus. Bohužel jsem to zjistil až po objednání, moje chyba, snad se víc podobných blbců nenajde.
    • Existuje !

Ze šesti objednaných vůní dorazily pouze tři správné, a tři naprosto jiné které jsem si neobjednal. Ve schránce omluvný email s textem:

Jedna položka je aktuálně boužel vyprodána : Ambi pur car fresh atlantic komplet
    - dovolili jsme si Vám tento 1 kus nahradit již objednanou vůní Pacific Air

K Pacific Air si nečuchnu, v balíku totiž nebyl ani jeden.

Jsou to drobnosti, zboží nemá cenu vracet a i kdybych se o to pokusil, po přečtení několika recenzí zde, je mi jasné že poštovné bych z obchodu již nevydoloval.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, po kontrole Vaší objednávky nebyly potvrzeny výše uvedené skutečnosti. Dle dodacího listu, byla nahrazena pouze jedna vůně vůní náhradní, o této skutečnosti jste byl informován před expedicí. Rovněž jsme doposud neobdrželi Vaši stížnost ani reklamaci. Nelze tedy toto hodnocení vnímat jako opodstatněné. Co se týče výměny zboží případně doposlání zboží , vždy poštovné plně hradíme my! Jelikož máme po 2 letech působení na trhu stále 83% spokojených klientů, lze soudit, že naši práci odvádíme dobře. Pokud dojde k nějakému nedorozumění, vždy se snažíme vše s klientem vykomunikovat a vyřešit. Pokud ovšem jsme klientem na tuto skutečnost upozorněni. Což se bohužel v tomto případě nestalo. S pozdravem, Drogerie-slevy

• od objednávky uběhlo 10 dní a zboží ještě nedorazilo, nemám ani informaci o předpokládané době doručení - velké zklamání

špatná zkušenost

• přehlednost webových stránek
    • přijatelná cena
    • Přestože na stránkách je uvedena doba doručení 7 - 10 dnů, šestý den jsem dodržela e-mailem dotaz, že mnou objednané zboží nemají, muselo by se objednat, současně byla nabízena nevhodná alternativa.
    • Mnou požadovaná objednávka byla vyřízena za 13 dnů.

Nespolehlivý

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, obdrželi jsme informaci od dopravce, že Vám byla dnes zásilka předána. Doba doručení zboží je uvedena v popisu 7-10 dní. Zásilka byla ihned poté expedována, tedy 2. pracovní den . Dodací doba byla v pořádku dodržena , je potřeba vždy počítat dobu v pracovních dnech. Děkujeme Drogerie-slevy

• nedodržování dodacích lhůt

byla to moje první zkušenost s tímto obchodem, bohužel špatná, příště nakoupím radši jinde

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, v popisu produktu bylo uvedena doba dodání 7-10 dní. Na tuto skutečnost jsme Vás upozornili emailem a nabídli možnost objednávku stornovat. Je vždy potřeba se pozorně podívat na termín dodání, aby nevznikala podobná nedorozumění. Standardně zboží expedujeme během 24 hodin. Drogerie-slevy

• Zboží špatně, nedostatečně zabaleno, zajištěno, některé výrobky se během přepravy otevřely a částečně vytekly!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, tato situace nás velice mrzí, vždy se snažíme vše řádně zabalit, aby k poškození obsahu zásilky nedošlo. Prosím zašlete nám reklamaci na email , abychom mohli poškozené zboží nahradit novým. Poté můžeme vše řešit s dopravcem.Děkujeme Drogerie-slevy

• nízká cena

Objednala jsem si pilník na nehty Scholl. Výrobek není originál, nemá dvě rychlosti,zvuk připomíná spíš zbíječku. Na první pohled nápadně připomíná čínské výrobky z Aliexpress. Navíc strojek přišel dost poškrábaný, chyběla i červená izolační vložka. Vzhledem k nízké ceně nebudu vracet a utrácet další peníze za poštovné. Jinak komunikace i rychlost odeslání zboží byla o.k.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, velice nás tato zkušenost mrzí , pokud by jste poslala reklamaci , vše bychom mohli řešit s dodavatelem . Jelikož jsme doposud reklamace neřešili , muselo se jednat o ojedinělý vadný kus . Bohužel z naší strany není možné kontrolovat každý jeden kus produktu . V našem obchodě nakupujeme především produkty od přímých výrobců , ojediněle od velkoobchodních distributorů . V žádném případě nekupujeme ani neprodáváme čínské produkty . Objednala jste si strojek původní verze - velvet smooth, což je původní řada , tato řada má pouze jednu rychlostní variantu . Drogerie-slevy

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• chybí komunikace se zákazníkem

zboží dorazilo neúplné, obchod nereaguje na vyřešení situace