• Spatna komunikace

Hruza

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, objednal jste si 20/11 v době avizovaného omezeného provozu eshopu. O tomto termínu jste byl emailem informován, rovněž o termínu expedice. Vaše zásilka je již od včerejšího dne nevyzvednutá na pobočce zásilkovny. Drogerie-slevy

• NEKOMUNIKUJE!!!!!!!!

Jsem z toho docela zděšená, zboží jsem objednala, zaplatila bankou a .... došlo mi, že se objednávka vyřizuje, následně, že nějaké zboží není skladem a v okamžiku, kdy jsem jim napsala dotaz, jak to se zbožím vypadá, přestali komunikovat.
    Třeba jim křivdím, ale opravdu mi na mé e-maily neodpovídají a telefon nikdo nezvedá.
    Všechno se dá pochopit, ale absence komunikace ne. Musím zvážit, jestliže se neozvou, jaké kroky podniknu dál....

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, dle informace byla již Vaše stížnost v pořádku dořešena. Drogerie-slevy

• První a v každém případě poslední ,dnes mi po 18 dnech zase přišel e-mail,že mi zboží pošlou,ale to už poněkolikáte,tak se opravdu těším
    • Velké slabiny ,nabízejí co nemají,neberou telefony,neodpovídají na e-maily,vyinkasovali peníze a nic....

ZDE NENAKUPOVAT!!!!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, dle informací zásilkovny již byla zásilka v pořádku doručena a vyzvednuta. K dotazům ohledně objednávek slouží především naše zákaznická podpora na emailu : [email protected] Ta by měla reagovat během 48 hodin. Bohužel k velkému množství objednávek před vánocemi je telefonní kontakt ohledně objednávek a reklamací omezen. Děkujeme za pochopení. Drogerie-slevy

• Objednal jsem zboží 11 dní zpět a zboží stale nedorazilo, pokud to bude problém v české poště, což je dost možné, pak svůj názor přehodnotím.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, zásilka byla v pořádku expedována. Do emailu jsme Vám zaslali bližší informace a číslo zásilky pro její trasování. Drogerie-slevy

Zbozi je objednano jiz 2 tydny a stale nedorazilo,obchod nekomunikuje...

Nic si neobjednávejte protože jsem zboží objednal a bylo skladem a vzápětí přišel email že zboží není skladem že dodavatel nedodal zboží. Již jsem čekal skoro 14dnů a dnes mi bilo zděleno že zboží není a at jsi objednám něco jiného. Hrůza ze strany obchodu když něco prodávají co nemají at se stydí.

• Komunikace nulová, neberou mobil, nečtou emaily.

Rozhodně nenakupovat a když už, tak neplatit předem.

• dlouhá doba dodání
    • zaslaná chybná zásilka, kterou jsem musela jít vrátit (2x cesta navíc)
    • slíbený dárek za vrácení chybné zásilky, nepřišel žádný

Absolutní neochota

Zboží jsem objednal s tím že bylo na webu uvedeno "SKLADEM"

Asi po 5ti dnech přišel e-mail:

"Vaše Objednávka číslo ------- se vyřizuje.

Vámi objednaná položka je bohužel momentálně vyprodána, zboží jsme objednali u dodavatele, jakmile bude položka naskladněna, budeme Vás ihned kontaktovat"

Už je to 10. den a obchod se stále neozval.
    Pouze poslal formulář na recenzi.
    Tak tady jí máte ;-)

• zboží dorazilo nekomletní dle nabídky

jsou nedostupní na dotazy, budu zboží vracet

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, v kontaktech je uvedeno, že nás máte kontaktovat výhradně na našem emailu [email protected] . Zákaznická podpora vše řeší během 48 hodin. Po důkladné kontrole jsme zjistili, že Vaše objednávka byla vyřízena kompletně. Pravděpodobně jste si špatně přečetla, co balíček obsahuje. Vámi požadovaný produkt ve Vámi vybraném balíčku není obsažen. Drogerie-slevy

• nekomunikativnost
    • délka dodací lhůty

nemohu zhodnotit kvalitu zboží, ale návazné služby jsou velmi nekvalitní a proto je nutná opatrnost - platby předem nedoporučuji.
    Považuji za drzost chtít hodnocení, přes to ,že zboží nedošlo.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, u Vámi objedaného produktu bylo zcela jistě uvedeno " objednáno". Ihned po obdržení objednávky s tímto označením klienta informujeme, že zboží je objednáno u dodavatele a zašleme mu předpokládanou dobu doručení. Klient může objednávku stornovat nebo akceptovat dobu dodání. Ta může být v některých případech delší než 14 dní.Dotazník spokojenosti nezasíláme my jako obchod , generuje jej automaticky heuréka. Může tedy v tomto konkrétním případě přijít dotazník dříve než objednané zboží. Drogerie-slevy

• ŽÁDNÉ
    • VŠECHNO V TOMTO OBCHODĚ JE ŠPATNĚ, ZBOŽÍ DORAZILO ŠPINAVÉ, OTLUČENÉ A ANI PO 3 MĚSÍCÍCH NEBYLA ZÁSILKA KOMPLETNÍ!!!

NEDOPORUČUJI NÁKUP V TOMTO OBCHODĚ..ZBOŽÍ VÁM NEDORAZÍ V POŘÁDKU, ZÁSILKY JSOU NEKOMPLETNÍ, KOMUNIKACE S OBCHODEM NA BODU MRAZU

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den , pokud došlo zboží poškozené , je potřeba zaslat reklamaci ať můžeme celou věc řešit s dopravcem . Zde bohužel nedošlo k pochybení z naší strany , ale rádi dáme s Vámi celku věc do pořádku . Bohužel v době letních prázdnin je telefonický kontakt omezen , vše řeší naše zákaznická linka na emailu [email protected]. Děkujeme za pochopení

• rychlost, cena
    • stejně jako ostatní internetové obchody reklamace s tím spojená doprava

• nejsou
    • téměř žádná komunikace a dlouhá dodací lhůta, nebo možná žádná ?

vyberte jiný obchod !

• Objednala a zaplatila jsem si dopravu kurýrem po Praze. Čekala jsem na dodání do 17:00 v nahlášený den, bohužel nic. Druhý den jsem měla e-mail, že jsem nebyla zastižena při pokusu o doručení ve 12:34. A že zboží je uloženo na poště - bez lístku, bez udání pošty. Bohužel nikdo nezvonil, neměla jsem ani žádný telefon (přestože byl uvedený na obálce u adresy)!!! A reakce obchodu na připomínku - v podstatě žádná!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, informovali jsme Vás obratem, že zboží bude doručováno jako balík do ruky českou poštou ( doručení následující den ). Bohužel nemůžeme za skutečnost, že Vás nezastihli a balík uložili na poště. O tomto jsme Vás také informovali a zaslali také ID zásilky. Pošta je vždy dle Vámi uvedené adresy. Reagovali jsme obratem, na tento email jste nám také odpovídala. Nevidíme zde tedy žádné konkrétní pochybení z naší strany. Drogerie-slevy

• nekomunikace
    • část zboží nedorazila
    • nečestnost
    • většina pozitivních recenzí od neověřených zákazníků, od ověřených většinou negativní

2/5 mého objednaného zboží vůbec nedorazily, přístroj Scholl je jen čínská napodobenina a ještě není ani kvalitně slepená, náhradní hlavice - měla být 1 jemná + 1 extra hrubá byly zaměněny na 2 extra hrubé ( asi na prodejně nikdo netušil, že když pošlou ruské zmetky, že si to bude někdo schopný přeložit, že se nejedná o objednané zboží, ale za schválně vyměněné). Neuvěřitelně NEČESTNÉ jednání ze strany obchodu, jak si můžou dovolit neposlat celou objednávku a ani neinformovat zákazníka? (kdybyste náhodou chtěli opět otevřít to téma, že mám váš mail ve spamu, tak vás upozorňuji, že jsem to několikrát kontrolovala). Takže z toho důvodu se podle mě jedná o podvod. Poslala jsem 2 maily, kdy dostanu to, co jsem si zaplatila, zatím bez odpovědi ( asi na to nemají čas, zato reagovat zde na negativní recenze čas je, zajímavé, že?)Takže doporučuji všem NENAKUPOVAT!! A kdyby náhodou, otevřete zásilku přímo před pošťákem nebo v zásilkovně, já to udělala a mám prohlášení dvou svědků, že všechno zboží, co bylo na faktuře, nedorazilo. Takže pokud Vám nedorazí (stejně jako mně), tak s tím můžete pracovat. Jako to udělám já, pokud mi nedorazí zbytek.Všem zákazníkům hezký den, pevné nervy a nakupujte jinde!!!

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, jednalo se o špatnou dodávku od dodavatele , vše již řešíme přes našeho právního zástupce. Všechny zaslané reklamace řešíme ve prospěch našich zákazníků. . Dotazy musíte směřovat na naše zákaznické oddělení - email [email protected]. Vše necháme opětovně prověřit a budeme Vás kontaktovat. Drogerie-slevy

• Žádné
    • Dorazila mi pouze kopie originálního produktu, po 5-ti minutách použití přestala fungovat

Určitě nedoporučuji obchod.

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den, veškeré zboží kupujeme přímo od výrobce nebo velkoobchodního dodavatele. Vše kontrolujeme . Pokud je tedy zaslaný produkt poškozen, je potřeba jej zaslat zpět . My jej budeme reklamovat u dodavatele a Vás samozřejmě odškodníme . Děkujeme, Drogerie-slevy

• Nízké ceny, ale jen na první pohled, protože to, co si objednáte, stejně nedorazí, přijde jiná gramáž a tak vlastně přeplatíte.
    • Výhodu má snad jen to, že je možno doručit na výdejné místa a tak platíte za doručení jen 55 Kč.
    • objednáte si něco, doručí vám něco jiné, přeplatíte tak dost velkou sumu. Sice slíbí řešení, ale stajně nic neudělají a pak se stupidně za pár dní zeptají, zda je vše v pořádku. Když reagujete, že ne, tak vám pošlou doklad, že jste si zboží vytvedli (to původní), ale že dost toho chybí je již vedlejší.

Obejdnala jsem si určité zboží, které ihned zaplatila. Vše bylo skladem, nikde žádné info, že by neco nebylo. Platbu jsem provedla online kartou ihned. Pár dnů se nic nedělo, pak mi tedy přišel email, ze kterého nebylo nic pochopitelného, ale že se něco mění. Tak jsem na to reagovala, co to znamená. Odpověděli, že vše bude doručeno. Objednala jsem mimo jiné 3l aviváže - 2x, a doručili mi 2x 1,8l. Mimo to i změna jiných výrobků za jiné. Když jsem napsala dost nespokojený email, ihned reagovali a navrhli, že pošlou ještě další dvě aviváže. Tak jsem na návrh řešení přistoupile. Jenže nic se nedělo. Za několik dnů mi drze poslali email, jeslti je vše ok, tak jsem odepsala, že ne, že mi ještě dluží zboží a na to byla od obchodu reakce, ve které mi poslali doklad o doručení té předešlé zásilky.
    Strašné chování, nevím, jakým právem si dovolují změnit zboží, aniž by předem upozornili a pošlou úplně něco jiného. Vyřízení také trvá dlouhou dobu, rozhodně v žádném případě nedoporučuji. Spíše doporučuji cokoli jiného, než tento obchod, hrůza a děs.

• pobocka, na ktere jsem si nechala zbozi zaslat ma 14 dni zavreno, obchod tuto informaci neuvedl, dozvedela jsem se primo od pobocky

dodaci lhuta cca 3 tydny je neskutecne dlouha doba

Reakce obchodu www.drogerie-slevy.cz

Dobrý den , systém generuje propojení s pobočkami zásilkovny automaticky, není tedy naší povinností kontrolovat a informovat klienty o otevíracích hodinách vybrané pobočky. Pokud by jste měla zájem o přeposlání na jinou pobočku, to pro Vás samozřejmě můžeme zařídit. Drogerie-slevy