• Po dotaz na dodání zboží jsem dostal odpověd obratem.
    • Objednávka dorazila za 9 dnů, údajně díky dodací době pralinek, které nebyli skladem. Bohužel to obchod předem neuvedl. Doporučují objednávat jen kávu, pralinky u původního výrobce (Janek), dodání bude rychlejší a e-shopy si nemusí zboží přeposílat.

Reakce obchodu Drip it

Dobrý den, děkuji za Vaši recenzi. O odložené době dodání informujeme pomocí štítků u každého produktu, což jsme udělali i v tomto případě. Budeme rádi, když nám dáte tip, kde byste takovou informaci uvítal, aby byla viditelnější. Jirka z Drip it

• Skvělý produkt
    • Zboží, které je zaplaceno mi stále nebylo doručeno, ač jsem měla rezervu na doručení cca 7 dní. Chtěla jsem si vzit kávu na cesty, ale nepřišlo. V objednávce kolegyně měla vánoční dárky, které taky nestihnou přijít. Vtipné bylo doručení newslateru 18.12. o tom, že stihnou dodání do vánoc. Zaplacena objednávka z 10.12. ač hlásili, že je zabalena stále nebyla předána do přepravy. Teď už vůbec nevím, co s objednávkou je.

Reakce obchodu Drip it

Dobrý den, děkuji za komentář. Vaši objednávku jsme odeslali 18. 12. Pravděpodobně tak zůstala na depu Zásilkovny. Snažíme se s Vámi spojit, abychom situaci vyřešili. Zavolejte nám prosím na číslo 602 789 984. Jirka z Drip it

• Obchod nekomunikuje, nezájem o zákaznika

Reakce obchodu Drip it

Dobrý den, děkuji za recenzi. Vaši platbu jsme již dohledali a objednávku odešleme ještě dnes. Očekávát ji můžete nejpozději ve středu. Co se týče komunikace, vidím, že kolegyně Yvette vám na e-mail odpověděla ještě ve stejný den, kdy jsme ho od Vás obdrželi. Dejte nám prosím vědět, co podle Vás mělo proběhnout jinak. Jirka z Drip it

• neskutečně dlouho trvá, než vyřídí objednávku, jsem docela zvědavý, jestli a kdy ji dostanu

mizerná komunikace, jednou za dva dny někdo napíše, že už se s objednávkou něco děje, ale vy jí stále nemáte

• Již jsem i psala na mailovou adresu a nikdo nereagoval. Štve mě to jelikož jsem zboží zaplatila předem...........Nedělám to ráda, ale můj syn má skvělou zkušenost. Já ne děkuji Monika Kirchnerová objednávka 04722

• dodací doba 6 dní

• Výborný produkt, vyhovuje mi. Ale stále není vyřízená objednávka, i když jsem zaplatil a dostal potvrzení o platbě.
    • Pořád mi nepřišlo vyrozumění, jestli je objednávka zpracována, nebo není. Jsou to dvě krabice kávy, co měly být na skladě, takže prodlení moc nerozumím.

• Na stránkách dodání následující pracovní den.Je to 6 dní od objednávky a dnes přišel email o zpracování...a balík nikde.

Obchod nezaslal celou uhrazenou objednávku a nekomunikuje.

Na objednané zboží stále čekám, zboží tedy nemohu hodnotit.
    Doufám, že se dočkám.

Reakce obchodu Drip it

Děkuji za recenzi. Vaše objednávka je již na cestě a bude doručena pravděpodobně zítra.

Za zpoždění se omlouváme. Během slevové akce jsme přijali více objednávek, než jsme čekali. Z tohoto důvodu jsme nabrali zpoždění, o kterém zákazníky vždy informujeme a dáváme jim možnost kontaktovat nás v případě, že na svou objednávku spěchají.

S pozdravem,
    Jirka z Drip it

• Dlouhá dodací doba u zboží skladem

Po 6 dnech zatím nemam zboží. Na to, že je rok 2023, tak celkem hell.

Dobrý den, Lukáši,

Děkuji za recenzi. Omlouvám se za zpoždění, obvykle vyřizujeme objednávky do druhého dne. Vaše zásilka je na cestě. Předpokládám, že bude doručena dnes.

Jirka z Drip it

• Zboží po týdnu od objednání a zaplacení dosud nedorazilo. Výrazné zklamání, když mám zkušenosti z jiných e-shopů, že dodáno bývá i druhý den.

Dobrý den, Martino,

Děkuji za recenzi. Omlouvám se za zpoždění, obvykle vyřizujeme objednávky do druhého dne. Od začátku června nám přichází více objednávek, než jsme čekali. Chvíli nám zabralo, než jsme si s tím poradili. Tento týden už je vše v pořádku.

• Rychlé odeslání
    • Nulová komunikace ohledně vrácené nevyzvednuté objednávky.

Nerad píšu negativní recenze, ale bohužel musím, prodejci jsem dal docela dlouhou dobu na napravení. Bohužel jsem z osobních důvodů nebyl schopný vyzvednou objednávku v Alzaboxu včas, prodejci byla objednávka dle sledování vrácena a doručena zpět 23.3.2023, čekal jsem vrácení peněz automaticky a obratem, bohužel k tomu ani po 2 týdnech nedošlo, proto jsem je emailem o vrácení peněz požádal 7.4.2023, do dnešního dne obchod nijak nereagoval a peníze nevrátil, komunikace taky z jejich strany žádná neproběhla.

Reakce obchodu Drip it

Děkuji za recenzi. Peníze jsme Vám vrátili na účet spojený s Vaší platební kartou. Omlouvám se za časovou prodlevu. V době, kdy se nám vrátil balíček běžela slevová akce, a tak jsme nezvládali vše řešit tak rychle, jak je u nás obvyklé.

Vaši novou objednávku jsme dnes vyřídili. Pokud se kdykoli v budoucnu vyskytne problém, neváhejte nám zavolat na +420 602 789 984.
    Po telefonu zvládneme situaci vyřešit obratem.

S pozdravem,

Dlouhá doba od objednání
    příšerný dopravce, nerespektuje vlastní pravidla, doba dodání diametrálně jiná než deklaruje

Reakce obchodu Drip it

Co konkrétně se přihodilo? Vaši páteční objednávku jsme ihned v pondělí odeslali, doručena byla dopravcem ve středu. To je u pátečních objednávek standardní doba doručení.

Přeji prima den,

• dobrá káva
    • za plnou cenu dorazila nekompletní zásilka
    • obchod ani po urgencích nekomunikuje

Místo dvou balení kávy dorazilo jen jedno v originál zabalené krabici. Na opakované reklamace obchod nereaguje. Za mě nedoporučuji. Zatím nejhorší jednání.

Chtěl jsem Drip It použít jako dárek k Vánocům. Rodiče si kávu vyžádala, protože byli velmi spokojeni, když jsem jim před časem filtry pořídil v kampani HITHITu. Je mi líto, že i přes potvrzení objednávky zásilka nedorazila...

Reakce obchodu Drip it

Dobrý den, Martine, děkuji za hodnocení. Mrzí mě, že je negativní, ale naprosto mu rozumím a omlouvám se, že jsme to tentokrát nezvládli. Škoda, že jste se nám nezavolal, nebo alespoň nenapsal email, abychom o tom věděli dříve. Udělali bychom maximum, aby balíček, byť se zpožděním, dorazil do Vánoc. Zavoláme Vám a dohodneme se na dalším postupu. Přeji hezký den, Jirka z Drip it.

• Obchod reagoval rychle, zbozi odeslano vcas
    • I přes dodržení přesného postupu přípravy je káva velice slabá, nevýrazná, vodová.

Maximálně jako nouzové řešení nekde u ohne nebo na cestách.