• spolehlivost dodání, kvalita provedení skříněk
    • vstřícnost, komunikace super

Obchod Dřevojas doporučuji, kvalita provedení, balení a komunikace je super.

Dobrý den, Jano,
    moc děkujeme za vaše hodnocení, jsme rádi, že jste byla se vším spokojena. Přejeme, ať nábytek dlouho a bez problémů slouží.
    Lukáš

Zakázková výroba - trpělivý přístup k zákazníkovi

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Vaši recenzi a že jste si vybral nábytek právě od Dřevojasu. Přejeme ať Vám dobře slouží a hlavně dlouho vydrží.
    Lukáš

• Kvalita cena a rychlost dodání
    • Žádné

Dobrý den, Veroniko,
    děkujeme za Váš nákup a recenzi. Jsme rádi, že jste si udělala čas na její napsání. :)

• Nejsou zásilkovny.

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Možnost uložení produktů v zásilkovnách nelze bohužel v našem případě realizovat. Produkty, až na drobné výjimky, váhově nesplňují limity dané společností Zasilkovna. Kromě toho jsou vždy paletizované a tudíž příliš rozměrné. Díky tomu ale můžeme garantovat jejich bezpečné doručení v neporušeném stavu až k Vám domů.
    Děkujeme za pochopení,

• Rychlá komunikace
    • Výrobek odpovídá popisu

Dobrý den, Neli,
    děkujeme za Vaší objednávku a recenzi, jsme rádi, že jste spokojená.
    Za Dřevojas,
    Lukáš

Termín dodání do 23.06.21.

dnes je 26.06.2021

Reakce obchodu DŘEVOJAS

velice nás mrzí vzniklá situace, ale vzhledem ke zpoždění dodávek komponentů od dodavatelů, došlo i k prodloužení dodacího termínu. Za zpoždění se ještě jednou omlouváme a doufáme, že budete s galerkou spokojen.
    Za Dřevojas,

• kvalita,dizajn

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za chválu a za Vaši recenzi. Doufáme, že budete s nábytkem spokojen.

Rychlost

Dobrý den, Luciusi,
    děkujeme za Váš nákup a recenzi.

• Vše super

Dobrý den, Světlano,
    vážíme si, že jste si udělala čas napsat recenzi a mockrát Vám děkujeme za Váš nákup. Doufáme, že budete spokojená.

• Bezproblémové jednání
    • Dovoz až do domu
    • Platba při dodání

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste byl se vším spokojen.

• Spokojenost

Reakce obchodu DŘEVOJAS

moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste se vším spokojen. :)
    Lukáš

Výroba kvalitního, široce konfigurovatelného nábytku do koupelny. Přehledné webové stránky obchodu s nabídkou již hotového, nebo konfigurovatelného zboží, které je následně vyrobeno dle zadaných parametrů. Při konfigurování nábytku se zvolená barva pro lepší představu okamžitě vizuálně projeví. Nabídka výrobků je podpořena rozsáhlou škálou jejich technických nákresů či návodů k použití. Zástupkyně obchodu po zadání objednávky se zákazníkem aktivně konzultuje, případně po dohovoru opraví chybně zadané požadavky na výrobu nábytku, ještě před jeho zadáním do výroby. Takový přístup a individuální péče o zákazníka již sám o sobě dává záruky za vysoce kvalitní provedení a následné dodání objednaného nábytku.

Dobrý den, Slávku,
    mockrát Vám děkujeme za podrobnou recenzi. Vážíme, že jste si udělal čas jí napsat a že jste si vybral nábytek právě od nás. Vyřídím Vaší chválu všem kolegům, kteří se na výrobě Vašeho nábytku podíleli. Ještě jednou děkujeme.

• Výhodná koupě -rychlé dodání zboží

Reakce obchodu DŘEVOJAS

děkujeme, že jste si vybral nábytek od Dřevojasu a že jste si udělal čas napsat nám recenzi.
    Velmi si toho vážíme. :)
    Lukáš

Byli jsme moc spokojeni. Všechno objednané zboží přišlo ještě před plánovaným termínem dodání a včetně montážního materiálu. Slečna na zákaznické lince nám poradila, zná zboží, které prodává.

Dobrý den, Stanislave,
    děkujeme za Vaši milou recenzi. Vaší pochvalu jsem vyřídil kolegyni, která s Vámi konzultovala objednávku, ale i všem, kteří se podíleli na její výrobě. :)
    Mockrát děkujeme.
    Lukáš

• Dobře zpracovaný nábytek do koupelny

Příjemný personál.

Dobrý den, Katko,
    mockrát Vám děkujeme za napsání recenze a hlavně za nákup našeho nábytku. Doufáme, že Vám bude spolehlivě sloužit a že budete spokojená.

• rychlost odbavení

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mockrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti a doufáme, že budete s naším nábytkem spokojen.

• Kvalita
    • Velmi dlouhá čekací doba

Dobrý den, Lukáši,
    děkujeme za Vaší recenzi a chválu. Mrzí nás ale, že nejste spokojen s lhůtou dodání našich produktů. Za jejich kvalitou si stojíme, a proto je nevyrábíme na sklad, vždy na objednávku. V současnosti máme dodací lhůty 3-5 týdnů, o které informujeme na stránce každého produktu. Objednávku jste navíc provedl 11.2. a expedována by měla být v nejbližších dnech, tedy ještě dříve než zmíněné 3 týdny. Nicméně doufáme, že budete s naším výrobkem spokojen a že si nás v budoucnu opět vyberete.
    Děkuji.

• rychlé jednání

Už máme 4 roky koupelnový nábytek, teď jsme dokupovali ještě jednu skříňku. Nábytek je kvalitní i po 4 letech používání vypadá jak nový.

Dobrý den, Jarmilo,
    děkujeme za Váš nákup, těší nás, že jste s nábytkem spokojená a že jste se i po těch letech rozhodla nakoupit právě u nás.
    Lukáš

• vstřícná komunikace na zákaznické lince i po e-mailu, vše zodpovězeno, vysvětleno

Reakce obchodu DŘEVOJAS

mnohokrát Vám děkujeme za příjemnou recenzi. Jsme rádi, že jste byl spokojen a děkujeme za Váš nákup.