• Fajn komunikace, bezproblemove a rychle dodani zbozi

Dobrý den, Jano,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s dodným zbožím spokojená.
    Hezký den Vám přeje Dřevěný-nábytek.cz

• Vlastní bezpečná doprava
    • Skvělá komunikace

Zařídil jsem si kompletně dvě místnosti. Je to poctivá práce ze dřeva , záda a dna taktéž dřevo což není běžné u nábytku inzerovaném všude jinde jako z masivu.Skvelá poctivá práce a jen pohladit desku stolu stojí za ten zážitek .Láska na první pohled.

Dobrý den, pane Ondrášku,
    děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Velmi nás těší, že jste zvolil právě náš nábytek pro vybavení dvou místností. Snažíme se o to, aby každý kus nábytku, který od nás odchází byl v prvotřídní kvalitě a Vy jste ho mohl užívat dlouhá léta. Veškerý náš nábytek je ze 100% masivu bez jakýchkoliv náhražek.

Děkujeme za Vaší pochvalu a budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete časem naším nábytkem vybavit i další místnosti.

Krásný den
    S pozdravem Dřevěný-nábytek.cz

Našel jsem, co jsem potřeboval, objednal, zaplatil a vše mi doručili v pořádku. Škoda, že pro dřeváky nevyužívají např. Zásilkovnu, možná mohla být doprava levnější. Ale chápu, že dělají hlavně nábytek. Reagovali na moji připomínku k vylepšení e-mailové zprávy, což mě mile překvapilo.

Dobrý den, pane Lehečko,
    děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Cena dopravy menších položek je stanovena paušálně, nicméně děkujeme za Váš podmět. Časem uvažujeme o rozšíření možností dodacích služeb.

Ať Vám dřeváky dlouho slouží.Pokud byste cokoliv potřeboval, jsme Vám plně k dispozici.

• Kvalitní česká výroba
    • Výborná komunikace

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Vaše doporučení. Budeme rádi, pokud se k nám budete rád vracet i v budoucnu.

Hezký den

• Příjemné, rychlé jednání.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Těší nás, že jste byl spokojen.

Hezký den Vám přeje Dřevěný nábytek.cz

• kvalitní zboží, dobrá komunikace

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

vše super

děkujeme za doporučení.

Děkuji : )

Dobrý den, pane Horáku,
    děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

Hezký den Vám přeje Dřevěný nábytek.cz

Obchod bych známým doporučila, sice byla delší dodací lhůta, ale nábytek je pěkný. Také komunikace se zaměstnaci velice dobrá. Mám jen jednu připomínku týkající se barvy. Objednala jsem si nábytek v provedení smrk v barvě bílé, ale jako laik bych řekla, že se jedná o přírodní úpravu...

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Dodací lhůta je možná trochu delší, protože se vše vyrábí až na konkrétní zakázku.
    Co se týká barev, je jasné, že fotka není plně vypovídající. Proto nabízíme zákazníkům, kteří si barevným provedením nejsou zcela jistí, bezplatné zaslaní vzorků ještě před samotnou objednávkou.

Povrchová úprava je dělána přírodními transparentními dekoračními vosky. Může se tedy zdát, že odstín není dostatečně sytý, ale určitě je správný dle Vaší objednávky.

Děkujeme

• spolehlivost
    • dobrá komunikace
    • kvalitní provedení

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň i v budoucnu.
    Přejeme hezký den.
    Dřevěný-nábytek.cz

Nábytek je pěkný, bytelný, jsem spokojená. Pouze dodací doba je o něco delší než se uvádí na internet. stránkách.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup i hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s dodaným nábytek spokojená.
    Bohužel nyní jsme vlivem tech. problémů na výrobě nabrali skutečně mírné zpoždění s výrobou a následným dodáním.

Vesměs ale platí, že většinu zakázek dodáváme ještě před uvedenými termíny.

Ještě jednou děkujeme a přejeme hezký den.
    Dřevěný-nábytek.cz

• již při objednávce jsem neobdržel dodací lhůtu, na můj dotaz mne bylo sděleno že má firma mnoho zakázek a dodací lhůtu neni možno potvrdit snad ke konci října ale to neni jistý, i přes toto sdělení jsem zůstal u objednávky . Je jen s podivem že do současné doby se nikdo neozval minimálně s jakým koliv sdělením. Jsem velice sklamán už proto že mne již firma před několika lety stejnou dodávku uskutečnila k naprosté spokojensti. Uvažuji jak se mám dále jednat .

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jelikož se veškerý nábytek vyrábí na zakázku, až na konkrétní objednávku, není možné předem určit datum dodání.

Vzhledem k velkému množství výroby dochází v poslední době k prodloužení dodacích termínů, o čemž jste byl informován. Následně se s Vámi snažila spojit kolegyně z expedice a informovat Vás o stavu Vaší zakázky, to se bohužel opakovaně nepodařilo.

Mrzí nás, pokud jsme Vás zklamali, ale z našeho pohledu jsme udělali maximum proto, abyste byl o stavu Vaší objednávky plně informován.

Dle posledních informací od kolegyně z expedice se s Vámi spojila a nábytek nyní již máte. Věřím, že stálo za to si na nábytek počkat :).

Pěkný a bytelný nábytek.
    Dodací doba je delší než se uvádí v internet. obchodě, kolem 2 měsíců.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení obchodu. Dodací termíny jsou nyní bohužel trochu delší, děláme ovšem maximum proto, abychom uvedené termíny dodání příliš nepřekročili.

• Kvalita výrobků
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Solidní termín dodání
    • Výběr barvy, materiálu, povrchové úpravy
    • Hodila by se doprava zdarma

Já už s obchodem zkušenosti mám.
    Nábytek mám skoro 10 let, je kvalitní, pěkný.
    Oceňuji nabídku materiálu - preferuji borovici; bohatou paletu barev a několik povrchových úprav i variant u všech druhů nábytku, který obchod nabízí.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš opakovaný nákup a hodnocení. Velmi nás těší, že jste s naším nábytek spokojena.
    O dopravě zdarma v současné době neuvažujeme. Ručíme za kvalitu a bezproblémové dodání a myslím, že cena dopravy 590,-Kč po celé republice je při hodnotě samotného nábytku poměrně zanedbatelnou položkou :).

Ještě jednou děkujeme
    Dřevěný-nábytek.cz

• Jak hodnotit zboží, které po 46 dnech od objednání ještě nedorazilo? Jako "fór dobrý". Vzhledem k tomu, že je to realita, tak "špatný"

Velmi dlouhé dodací lhůty.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

velmi se omlouváme, že Vámi objednané zboží zatím nedorazilo. Vzhledem k velkému množství zakázek se bohužel nyní může vyjímečně stát, že se dodání zboží zpozdí. Žádný nábytek není skladem a vše se vyrábí až na konkrétní zakázku.

Velmi se za toto zdržení omlouváme. Na Vaší zakázce se velmi intenzivně pracuje a bude dodána v co nejkratší možné době. Dotazník, který Vám Heuréka zaslala je nastaven automaticky a nebere v úvahu v jaké fázi je výroba.

Věřím, že budete s dodaným nábytkem spokojena a toto zpoždění, ke kterému došlo nám odpustíte a na naši firmu nezanevřete.
    V případě jakýchkoliv dalších dotazů Vám jsem já i kolegové plně k dispozici.

Děkuji

Michal Paclt, obchodní a marketingový ředitel
    UNIS-N, spol. s.r.o.

• Již dříve jsem nakoupil několik kusů nábytku a mohu potvrdit že jsem byl vždy spokojen jak s komunikací, dovozem, a kvalitou.
    Děkuji B.Kunst.

Dobrý den, pane Kunst,
    děkujeme za Vaše hodnocení i opakovaný nákup. Velmi nás těší, že jsme si již po několikáté vysloužili Vaší důvěru a nábytek jste u nás opět objednal. Jsme rádi, že jste jak s nábytkem, komunikací, dovozem i kvalitou dodaného nábytku spokojen a těšíme se třeba zase někdy příště.
    Dřevěný-nábytek.cz

• Rychlé, ale vážně rychlé dodání .
    • Rychlé vyřízení ochodu
    • V případě nejakého zádrhelu, rychlé vyřešení
    • Žádnou jsem nezaregistroval.

Dobrý den Mirku,
    děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Děkujeme za pochvalu, jsme moc rádi, že jste s dodaným zbožím i službami našeho obchodu spokojen.
    Budeme se těšit třeba někdy příště.
    Krásný den Vám přeje
    Dřevěný-nábytek.cz

Super rychlé jednání a komunikace

Dobrý den, Mirko
    děkujeme za Váš nákup a pochvalu. Velmi nás těší, že jste spokojená.
    Budeme se těšit třeba někdy příště.
    Dřevěný-nábytek.cz

Vstřícnost a ochota byla výborná, zboží dorazilo rychle.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

moc děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Velmi nás těší, že jste s dodaným zbožím spokojená.
    Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.
    Hezký den Vám přeji

100% kvalita, rychle jednani

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

moc děkujeme za nákup a Vaše hodnocení. Těší nás, že jste spokojena.