• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 měsícem

S touto firmou jsem byla velice spokojená. Ochotný personál, nebyl problém doobjednat zboží a při dodávce mi zboží rozbalili, jestli je vše v pořádku.

Dobrý den, Aleno,
    moc děkujeme za Váš nákup a milé hodnocení. Velmi nás těší, že jste spokojená jak s nábytkem, tak s prací našich zaměstnanců. Budeme rádi, pokud se k nám vrátíte i někdy v budoucnu.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 2 měsíci

• Krásný nábytek s vůní dřeva

Dobrý den, Karle,
    moc děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že jste s dodaným nábytek spokojen.
    Hezký den.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 2 měsíci

• Česká výroba
    • Kvalitní nábytek z masivu

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup i hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 3 měsíci

Bezproblémový obchod, dobrá komunikace, doprava i výborně zabalené zboží prozi poškození.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup i hodnocení, jsme rádi, že jste byl spokojen.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 6 měsíci

• Rychlá dodávka
    • Vyšší cena

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit třeba někdy příště.
    hezký den.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 8 měsíci

• rychlost avčastnost

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení, jsme rádi, že jste spokojen.
    hezký den

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 9 měsíci

• kvalita, dobré jednání, regionální výrobce

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

Dobrý den, děkujeme Váš nákup a hodnocení,
    těší nás, že jste s kvalitou nábytku i jednáním našich zaměstnanců spokojen. Budeme se těšit třeba někdy příště.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 10 měsíci

• Zboží nedorazilo, obchod se vůbec neozval. Zboží bylo uvedeno jako skladem. Nevím jestli obchod vůbec ještě funguje.

Obchod asi nefunguje...

Dobrý den, pane Plachý,
    máte pravdu, že u zboží, které jste si objednal bylo uvedeno, že je skladem. To je určitě pravdou, jedná se o zboží z výprodeje, které tu skutečně máme pro Vás připravené.

Zboží, u kterého je uvedeno, že je skladem, je připravené k osobnímu odběru v sídle firmy v Sedlčanech. V případě, že budete chtít větší kus nábytku dodat přímo od nás (což byl tento případ), může nějakou dobu trvat než naplníme závozové auto, které pojede Vaším směrem.

O této skutečnosti Vás informovala kolegyně z expedice. Následně došlo ke vzájemné dohodě ohledně termínu dodání. Je mi líto, že i přes informace poskytnuté z naší strany k dalšímu postupu při dodání nábytku, píšete negativní recenzi.

I tak za Vaše hodnocení děkujeme a přeji hezký den.

Michal Paclt, obchodní ředitel

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

• Dodávka přímo na místo. Průběžná aktualizace času dodání.
    • Nyní jezdí jen jeden, při těžších věcech je nutné zajistit pomocníka.

Spokojený zákazník

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

Dobrý den, děkujeme za objednávku a následné hodnocení.
    těší nás, že jste s dodaným zbožím spokojen. Řidič jezdí standardně skutečně sám, zpravidla mu na místě vždy někdo pomůže. Pokud na místě není nikdo, kdo by řidiči pomohl a jednalo by se skutečně o těžký kus je možné přiobjednat si závozníka.
    Tuto službu nabízíme už řadu let, vždy je to o předchozí dohodě se zákazníkem, kdy kolegyně z expedice řeší, jak bude na místě probíhat samotná vykládka.
    Děkujeme za objednávku a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

S výrobky jsem velice spokojen,proto jsem si ještě doobědnal jednu židli.

Dobrý den, Jirko,
    děkujeme za Váš nákup. Jsme moc rádi, že jste s naším nábytkem spokojen a že se k nám opakovaně rád vracíte. Jsme rádi, že jste opět zvolil náš obchod, budeme se těšit zase někdy příště.

• Kvalita, rychlost odeslání

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

• krásné zboží, bezchybné řemeslné zpracování, příjemná komunikace s obchodem

určitě doporučuji... nábytek z přírodního materiálu je skvostem v každém interiéru, ráda se sem zase vrátím

Dobrý den, paní Vrchlavská,
    děkujeme za Váš nákup a milé hodnocení. Velice nás těší, že jste s dodaným nábytkem spokojená a budeme moc rádi, když se k nám v budoucnu opět vrátíte.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

• Kvalitní, celodřevěný nábytek, ošetřený Osmo Color. Za mne úžasná kombinace. S nábytkem jsem spokojena.
    • Termíny dopravy viz. výše.

Pokud budu kupovat nábytek, určitě bude obchod patřit mezi ty, kde budu vybírat. S nábytkem jsem vždy byla spokojena. Nepříjemně mne překvapil přístup prodejce k doručení nábytku. Přeci jen, ne každý může být doma v danou hodinu. Jedná-li se potom o hodinu, kdy je běžný člověk v práci, pak mne přístup typu: "Ve čtvrtek ve dvě nemůžete? Aha, tak to skříň obdržíte až za pár týdnů." opravdu trochu zaráží.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení.Těší nás, že jste s dodaným nábytkem spokojená.
    S dopravou bohužel není možné zcela vyhovět všem požadavkům zákazníků. Nevezeme zboží pouze Vám ale i řadě jiných zákazníků. Časově je skutečně nutné se v daný den trochu přizpůsobit. Málokterá přepraví služba Vám doručí zboží v přesný den a na konkrétní hodinu, nebo dokonce večer po pracovní době.

Děláme maximum abychom vyhověli všem našim zákazníkům a vždy se snažíme najít vhodné kompromisní řešení. Vzhledem k velkému množství zakázek je pak možné, že v případě odmítnutí termínu dodání bude další termín až za několik dní. Vždy záleží na oblasti závozu a vzájemné dohodě s kolegyní z expedice.

Mrzí nás, že jsme přesně nevyhověli Vašim požadavkům k termínu dodání. Věříme ovšem, že jsme nakonec i ve Vašem případě udělali maximum a doručení proběhlo v pořádku. Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i nadále.

• doprava zdarma

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme Vám za nákup a hodnocení.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

• Krásně zpracovaný kus nábytku ze dřeva.
    • Žádné zbytečné kartóny pro převoz a přesto bez škrábance.
    • Příjemná komunikace obchodu - ústní.
    • Knihovna byla doručena o cca 14 dnů dříve než bylo uvedeno ve Knihovna byla doručena výrazně před termínem.

Sice jsme nakupovali poprvé, ale firma na nás působí velmi spolehlivě. Příjemný je i ústní telefonický kontakt oproti běžně užívané e-mailové korespondence. Nábytku nelze nic vytknout, splnil naše představy. Po naší zkušenosti obchod určitě doporučujeme.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

moc Vám děkujeme za nákup a milé hodnocení. Jsme rádi, že jste s dodaným nábytkem i s našimi službami spokojen. Budeme rádi, pokud nám zachováte přízeň a na náš obchod se obrátíte i v budoucnu.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 1 rokem

Komunikace rychlá,placeno PŘEDEM,ale dodací doba dost dlouhá.

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Delší dodací lhůta je z důvodu výroby velké části sortimentu na konkrétní zakázku. Věříme ovšem, že na kvalitní zboží se vyplatí určitě počkat.

Velmi dobrý

děkujeme za hodnocení.

• nakoupil v obchodě Dřevěný-nábytek.cz před 2 lety

• kvalitní a velice pevná konstrukce nábytku

Velice příjemné a vstřícné jednání obchodního oddělení, kvalitní a velice pevná konstrukce nábytku, postel s matracemi doporučena lékařem i známými, kteří nábytek používají již léta ve svém pensionu

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za nákup a milé hodnocení. Těší nás, že jste spokojen.

• poctivou výrobu
    • trochu delší dodací doba, ale stojí to za to

celková spokojenost

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

děkujeme za Vaší objednávku a hodnocení. Těší nás, že jste s dodaným zbožím spokojen.

• široký sortiment
    • přijatelné ceny
    • dobrá komunikace

Reakce obchodu Dřevěný-nábytek.cz

moc Vám děkujeme za hodnocení.