• ihned po registraci do obchodu začnou masivně spamovat
    • nejschou schopni v rozumné době poslat proforma fakturu, kolik se má zaplatit. Ani po 3 týdnech čekání faktura nedorazila, pouze mraky spamů.

Reakce obchodu Drbal

mám jen pár poznámek k Vašim lživím informacím:

1) žádný spam Vám nechodil, pouze jednou týdně týdenní souhrn otevřených objednávek.
    2) proforma fakturu jsem Vám poslal 2 pracovní dny po uskutečnění objednávky
    3) Na proforma fakturu jste nijak nereagoval.
    4) Když jsem Vám psal urgenci, napsal jste mi tento mail:
    "Pane Drbale,

jak zajistite, ze PPL zasilku skutecne doruci. Mame s PPL docela problem. Od 1.6. nam nedorucila nalik z Nemecka a nekomunikuje. Navic PPL zfalsovala udaje v tracking listu, kde uvedla, ze se s adresatem dohodla na doruceni v jiny vhodny den.... Nikdo tu od PPL nebyl, nikdo z PPL neposlal ani avizo. My se dozvedeli o zasilce az na zaklade patrani u odesilatele v Nemecku. Ten zasilku poslal pres DHL Parcel Service, ktery zasilku predal ceske PPL....

Obavam, se ze s Vasi zassilkou by o mohlo byt podobne. Proforma proplatime, az bude jasne, ze zasilka dojde.

Jiri Picka"

Jen aby ostatní zákazníci věděli, jaký jste lhář, uvádím, že jste si doručení PPL vybral sám. I přesto jsem Vám nabídl jinou alternativu (Česká pošta, Toptrans). Když ani po měsíci nebyla proforma faktura uhrazena, byla objednávka zrušena.

• Bohužel byl provoz obchodu ukončen.

Byl to výborný obchod.

Reakce obchodu Drbal

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme se i nadále snažit, abyste byli s našimi službami a zbožím spokojení.

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.