• mají co jiní nemají

• ihned po registraci do obchodu začnou masivně spamovat
    • nejschou schopni v rozumné době poslat proforma fakturu, kolik se má zaplatit. Ani po 3 týdnech čekání faktura nedorazila, pouze mraky spamů.

Reakce obchodu Drbal

mám jen pár poznámek k Vašim lživím informacím:

1) žádný spam Vám nechodil, pouze jednou týdně týdenní souhrn otevřených objednávek.
    2) proforma fakturu jsem Vám poslal 2 pracovní dny po uskutečnění objednávky
    3) Na proforma fakturu jste nijak nereagoval.
    4) Když jsem Vám psal urgenci, napsal jste mi tento mail:
    "Pane Drbale,

jak zajistite, ze PPL zasilku skutecne doruci. Mame s PPL docela problem. Od 1.6. nam nedorucila nalik z Nemecka a nekomunikuje. Navic PPL zfalsovala udaje v tracking listu, kde uvedla, ze se s adresatem dohodla na doruceni v jiny vhodny den.... Nikdo tu od PPL nebyl, nikdo z PPL neposlal ani avizo. My se dozvedeli o zasilce az na zaklade patrani u odesilatele v Nemecku. Ten zasilku poslal pres DHL Parcel Service, ktery zasilku predal ceske PPL....

Obavam, se ze s Vasi zassilkou by o mohlo byt podobne. Proforma proplatime, az bude jasne, ze zasilka dojde.

Jiri Picka"

Jen aby ostatní zákazníci věděli, jaký jste lhář, uvádím, že jste si doručení PPL vybral sám. I přesto jsem Vám nabídl jinou alternativu (Česká pošta, Toptrans). Když ani po měsíci nebyla proforma faktura uhrazena, byla objednávka zrušena.

• Solidnost, rychlé vyřízení.

• rychlost a spolehlivost

• JInde nesehnatelné díly
    • Končí....

Vše proběhlo naprosto bez problémů

opět vše v pořádku nemám jediné výtky

• Obchod má to co potřebuji

Dá sa tu kúpiť to, čo inde nie.

Reakce obchodu Drbal

děkujeme za Váš nákup a hodnocení. Budeme se i nadále snažit, abyste byli s našimi službami a zbožím spokojení.

Jen co se týče nespokojenosti s dodací lhůtou. Ano, zboží jste objednal 29.3.2018 a doposud Vám zboží nebylo doručeno. Ovšem sám jste (tak jako vždy) zadal platbu předem, která nám byla připsána na účet dnes večer, tudíž balík odejde hned zítra. To, že balík ještě nebyl doručen tedy není naše vina.

SUPER

• Dobrá komunikace

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.

V tomto obchodě lze získat naprosto unikátní díly spojovací techniky ČSLA. Organizace obchodu je bezchybná, včetně možnosti reklamace, výměny zboží, a pod. Problémem je, že vyprodané díly se ve většině případů v nabídce již neobjeví, ale to samozřejmě není vinou tohoto obchodu.

• Spolehlivý zdroj materiálu
    • V poslední době omezil provoz

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.

Dobrý obchůdek na velmi kvalitní věci a za pár korun respektive haléřů

• přehlednost

• velice spokojen

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.

Jasně přehledný eshop s přesným počtem kusu

• pohodlný nákup

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.

• obchod se speciálním zbožím pro specifickou skupinu zákazníků

Pěkný dne přeje Ondřej Drbal.

vše v pořádku, jsem spokojen nemám žádných výhrad