Myslím že ne originál dostala

Zakoupené parfémy mají hodně malou intenzitu vůně ani ne 1hod.

• Nepřišel ani jeden vzorek krému který tam mel byt k objednávce ..nejsem spokojena

Nedoporucuji

Jeste stale jsem neobdrzela objednavku.

obal zboží pomačkaný, chyběla klasická obalová folie

• Hello.
    Made an order (01471000733261) 04.01 with delivery to the store.
    Parfumerie Douglas
    Mariana Barchyshyn
    nám Republic 1
    110 00 Praha 1
    Czech Republic
    Order paid. Please tell me, when it will be delivered to the store. Thank you.

Dobrý den.
    nám republika 1
    110 00 Praha 1
    Česká republika
    Objednávka zaplacena.
    Kdy bude doručeno na prodejnu
    Děkuji

sledovací číslo:
    81062506539-19001

• Celkem rychle odeslání
    • Na faktuře je napsaný dárek za nakup, který měl být k nákupu avšak v balíčku se nenachazel
    • Obchod nereaguje na emaily ani po více jak 14.dnech

Zapomněly položku, podpora neodpovídá

• Linka nefunguje
    • Na email žádná odpoveď

10.12. jsem si objednala dvě tvářenky, DPD neeviduje, že přijalo danou objednávku i když na Douglas už je napsané, že byla odeslaná.
    Balíček potřebuji pod stromeček.

katastrofální komunikace obchodu, zruší objednávku a ani ze slušnosti nedají zákazníkovi vědět že je zrušená, rozhodně nedoporučuji

Objednávku mi na dovolenou 2x zrušili, z důvodu, že jedno zboží nebylo skladem a druhé neposlali, objednávka visela jako by se vyřizovala, ale nikdo nic nenapsal, že zboží není. skladem, dokud jsem je sám nekontaktoval. Dnes tento obchod nedoporučuji

• Замовила парфуми тиждень тому, нажаль ще не прийшов

• Obchod vůbec nedoporučuji infolinku nikdo nezvedá a na email nikdo neodpovídá
    • Nulová komunikace

• Obchod zrušil již zaplacenou objednávku, dotaz na zákaznické lince i mailem bez odpovědi, nereagují.

Zakaznický servis nic neřeší

• 20 dní čekám na opravu faktury a nereaugují

Většinu zboží prezentovaného v akci, omezené datem, nebylo skladem!!!

• Na něco dobré ceny, někde v obchodech příjemná obsluha
    • Nakupovala jsem v aplikaci a ta je teda nepřehledná a už v ní nakupovat nebudu.

V obchodě byly sice úžasné prodavačky, je vidět, že rozumí své práci, ale v balíčku chyběl vzorek, který mi byl potvrzen. To mě překvapilo, dosud se to nestalo.

• Porušování zákona - nedodání daň.dokladu v el.podobě, potvzení objednávky bez s chybějícimi údaji o cenách jednotkových položek.

Podvody na e-shopu. U růžové rtěnky NYX inzerována cena 89 Kč, Poté, co zákazník položku rozklikne / pro vložení do košíku/ se cena změní na 189 Kč. Po mém upozornění byl podvod raději odstraněn.

• Objednaný produkt byl použitý a otevřený.

Nedoporučuji!