Reklama
Přihlásit se a přidat příspěvek
  • 4.12. objednáno a zaplaceno, 10.12. urgováno kde je zásilka, byla jsem ujištěna že je vše OK a je na cestě z Belgie, 18.12. bezdůvodně zrušena objednávka. Stálo to čas, peníze, nervy a ujištění, že tady už nikdy nenakoupím.