• nejlevnější, bez problému

Příjemné překvapení, že vše šlo hladce. Strojek dorazil rychle, slouží bezva.

skvělý výběr, skvělá komunikace, doporučuji

• zboží bylo dodáno v krátkém termínu a v pořádku

• Spkkojen

• široký sortiment, dobré ceny
    • nevím o žádné

Skvělé a příjemné jednání, vstřícnost, rychlé a bezproblémové dodání. Z mojí strany naprostá spokojenost. Děkuji Domácímu prostoru a doporučuji v tomto obchodě nakupovat každému.

Nakoupil jsem zde poprvé, dodání bez problémů, velmy rychlé

• Rychlost dodání, cena, vše dle popisu.
    • To je spíš takové vtipné: Nafukovací kajak, který byl inzerován jako „vystavený, nafouknutý na prodejně“, přišel opravdu nafouknutý.

Obchod mohu doporučit. Zboží mi přišlo nejdříve poškozené, ale po reklamaci bylo bez problémů vyměněno a navíc za kvalitnější produkt. Velice férové jednání. Děkuji.

Rychlé dodání zboží, naprostá spokojenost. Obchod mohu jedině doporučit.

• Dobrá komunikace.
    • Chybně uvedené výdejní místo!!!

• sami zavolali aby se domluvili, to se moc často nestává :-D super
    • nahlásili kdy přijedou a bylo to tak

• Absolutně nedoporučujeme tento obchod! Když má dojít na vrácení peněz ze strany prodejce, přestanou komunikovat, jmenovitě pan Grolmus. Když se po několika pokusech s ním spojíte s naléhavou prosbou o vrácení peněz, tak se nic stejně nestane. Vysvětlíte mu situaci, že peníze šly ze sbírky na konkrétní věc, že jste velmi vážně nemocná 3.stupeň invalidity ZTP a stejně Vám neustále píše o obchodních podmínkách jak má čas na vrácení finančních prostředků. Za nás absolutně nelidské chování.

dodání rychlosti blesku. ve čtvrtek objednáno v pátek dovezeno na adresu kurýrem. zboží bylo kompletní, přesně jak bylo v popisku. cena výhodná

Vše OK

• vyjdou vstříct při potřebě upravit popis zboží na faktuře

• Doporučujeme

• rozumné ceny
    • velmi rychlé dodání

Vše Ok

• Zajímavé zboží za skvělé ceny
    • Kupoval jsem zboží drobně poškozené. Oceňuji reálné fotografie

Rozhodně doporučuji

• komunikace

objednávka realizována 26.05.2024 s dotazem na objednaný produkt (stav, poškození, balení, ..). 02.06.2024 dorazil automatický požadavek na hodnocení e-shopu. Bohužel ani po týdnu nedorazila odpověď e-shopu na dotaz v OB. Zřejmě hodnota OB cca 15 tis Kč za námahu nestojí. Po přečtení některých recenzí zde, jsem z opatrnosti volila platbu převodem s tím, že po zaslání odpovědi uhradím nebo požádám o storno OB. PS. Spam zkontrolován - ani tam žádná zpráva.