• Klamú zákazníka

Po týždni, čo mi oznámili, že odovzdali tovar prepravnej spoločnosti, po urgenciách, že tovar nedorazil a prepravná spoločnosť ma nekontaktovala, sa vyjadrili, že tovar už nemajú a ponúkli mi iný....

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, je nám líto, ale zaslané zboží poškodila přepravní firma a další kus už jsme bohužel neměli na skladě. Kolega vám tedy nabídl alternativní zboží, které jste nechtěl a proto vám po dohodě byly vráceny peníze. DF.cz

Mnou objednané a zaplacené zboží bylo dle prodejce zabaleno a odesláno.Po mém dotazu ,kde se zboží nachází byla objednávka zrušena platba navrácena.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, moc se omlouváme, bohužel došlo k chybě při komunikaci mezi naším skladem a expedicí. Než to kolega stihl napravit, rotoped se prodal přímo ze skladu a další již není v ČR dostupný, o čemž jste byl informován. Přeji hezký den, DF.cz.

• dodnes nevim jestli mi zbozi prijde asi si objednam jinde!

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, kolega již s vámi mluvil a zboží bude dnes odesláno, moc se omlouváme za komplikaci, jednalo se o lidskou chybu. Před cca 1-2 týdny došlo k extrémnímu nárůstu objednávek a provozně jsme byly zahlceni. Nyní se už situace vrací k normálu a k podobným problémům nebude docházet. Příjemné odpoledne, DF.cz

• Změna cen ze dne na den.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, také nás navyšování cen produktů netěší, ceny ale změnil dovozce strojů na základě kurzu dolaru a EUR vůči české měně, nemáme tedy možnost to ovlivnit. Hezký den, DF.cz

Dodnes nic neprislo, nik ma nekontaktoval. Takze stoji to za prd.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, u vaší objednávky jste zadal platbu převodem a zatím není objednávka stále uhrazena, čekáme tedy na úhradu. Požádal jsem kolegu, ať vám dnes výzvu k platbě pošle ještě jednou pro jistotu. Jakmile platbu obdržíme, lze zboží dodat obratem. Hezký zbytek dne, DF.cz

• Absolutni neschopnost, zřejmě jednotlivců v teto firmě.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, u vaší objednávky jste zadal platbu online kartou, ta ale neproběhla úspěšně, za což opravdu nemůžeme. Kolega vám dnes zavolá a domluví se s vámi co s objednávkou dále. Pěkný den, DF.cz

• Výběr položek
    • Nespolehlivé údaje v eshopu o stavu skladem. Kupovat zde pouze pokud vám nevadí zboží dorazí.

Využívají přepravní společnost která ani do 7 dnů nedá vědět že zboží přebralaa kdy doručí. Případně eshop uvadí nepravdivé informace i předání zboží přepravci.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, moc se omlouváme, ale náš systém v době před cca 1-2 týdny nepracoval s rezervacemi objednávek, což spolu s velkým nárůstem počtu objednávek způsobilo po několika dnů nesrovnalosti v dostupnostech na našem webu. Netýkalo se to bohužel jen vás, ale desítek zákazníků. Mrzí nás to, už je vše opraveno a podobné problémy už u nových objednávek nemohou nastat. DF.cz

• nedodání zboží

Ačkoliv obchod potvrdil objednávku se zaplacením předem, 2 týdny trvalo, než mi napsali, že zboží už nemají.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, moc se omlouváme, ale náš systém v dané době nepracoval s rezervacemi objednávek a tím došlo během několika dnů k nesrovnalostem v dostupnostech. Netýkalo se to bohužel jen vás, ale desítek zákazníků. Mrzí nás to, už je vše opraveno a podobné problémy už u nových objednávek nemohou nastat. DF.cz

• Objednala jsem si zboží na skladě, zaplatila, ale za 2 dny mi psali, ze ho nemají.

Zbozi nedorazilo a obchod nekomunikuje. Strasne chovani. Nedoporucuji

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, zboží jste objednal 15.3., hned následující den s vámi kolega komunikoval a zboží bylo vyfakturováno a předáno k expedici PPL. Bohužel balíky k vám nedorazili, netušíme proč, kolega už řeší s PPL, informaci máme od vás až nyní. Kolega vás bude kontaktovat, za komplikace se omlouváme. DF.cz

- v podminkach maji "objednavka do odejde jeste tyz den"
    - kdyz mi neprislo zadne info, tak jsem tam v 17 hod volal a ze se k tomu nedostali, ze nemaji lidi, tak to neposlali
    - neposlani se mi skrz nedodrzeni jejich podminek nelibilo a chtel jsem, aby to tedy dovezli jinak, treba osobne
    - na to mi bylo odpovezeno, ze jiz 30 let posiluje a ma 90 kg a ze si to muzeme vyridit v Liberci osobne, tedy jasne vyhrozovani nasilim
    - po trvani na doruceni v ramci jejich podminem mi objednavku zrusili, ale zadny potvrzovani email o zruseni neprisel

- nejkrasnejsi na vsem je, ze jsou heurekou topovani jako doporucovany obchod, coz trosku nepochopim, jak tohle chovani a sluzby muze nekdo doporucovat

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, bohužel s extrémním nárůstem objednávek v tomto období došlo k několikahodinovému zpoždění expedice objednávek. Obdobná situace je na řadě eshopů a věřte mi, že jde o výjimečný stav, běžně jsou uvedené termíny plněny, viz i naše hodnocení na HEUREKA. Když se vám to kolega snažil v klidu vysvětlit, i s omluvou, začal jste na něj arogantně řvát, že vás to nezajímá a požadoval, ať lavici hned naloží a doveze vám osobně. Následovala slovní přestřelka, která, ať už jste kolegovi řekl cokoli, byla neprofesionální a měl se jí vyvarovat. Okamžité zrušení objednávky byl váš požadavek, což kolega také ihned udělal. Za nedorozumění se omlouváme, přeji pohodový zbytek dne.

Den po objednávce oznámení, že zboží skladem nemají a vrátí peníze.
    Po urgencích (email+telefon) peníze po 10 dnech vráceny.
    Celou dobu je na stránkách uvedeno, že zboží je skladem s dodáním do druhého dne ...

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, objednal jste 2 ks síťky na stolní tenis a my jsme měli a máme na skladě pouze 1 kus, což jste nechtěl. I proto visí u produktu i nadále "Skladem". Co se týče vrácení peněz, bylo do účtárny zadáno, bohužel se tam vinou nemoci jedné z kolegyň zdrželo, to se omlouváme. Příjemný zbytek dne, DF.cz

• Zboží nedorazilo kompletní. Ani po dvou urgencích (email, tel. ) to nikdo neřeší. Vše jsem platila předem na účet.

Co říct víc... Kdyby se někdo omluvil, komunikoval. Ale i pouze při tel. hovoru mi bylo řečeno, že je pán někde na servise a ať mu email přepošlu, že se na to podívá. A nic.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, dle informace kolegy vám již v balení chybějící joga-cihlička byla odeslána, jednalo se o chybu naší expedice. Kolega který byl nemocný informaci a váš email nepředal, bohužel, moc se omlouváme. Hezký den, DF.cz

• nemám byl to první nákup.
    • Před odesláním nezkontroluje stav zboží.

• Zatím nemám žádné zkušenosti,zboží ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, za opoždění zásilky se omlouváme, aktuálně řešíme s přepravní firmou PPL, kde se stala chyba. Každopádně dnes by jste již měla mít zboží v pořádku doma. DF.cz

Bohužel od 2.1. zboží nedorazilo, až po mém dotazu - po týdnu objednávky, kdy dorazí mi byl zaslán e-mail, že se teprve bude naskladňovat.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, vaše nespokojenost nás mrzí, kolega vás ale informoval mailem hned 3. 1., že je zboží nedostupné a bude se zasílat až 6 až 7. 1. 2020, patrně jste tedy mail přehlédla. Každopádně zboží je již na cestě k vám, kolega vám ještě zavolá, ať zjistíte, kde byl problém. Hezký zbytek dne, DF.cz

• na strankach uvedeno zbozi skladem po trech dnech jsem po mem telefonatu obdrzel zpravu ze zbozi je nedostupne a to 14 dni pred vanoci

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, na skladě 2 kusy stroje skutečně byly, stroj byl ale za akční cenu a kusy na skladě nestačili na uspokojení všech objednávek. Bylo to způsobené tím, že se skladová dostupnost na webu aktualizuje jen 3x denně. Objednávku jste dělal v neděli 15.12. a kolegyně vás o nedostupnosti informovala v úterý, tedy druhý pracovní den. Každopádně máte pravdu, že reakce měla být rychlejší. DF.cz

Potah na míč neodpovídal velikosti,vracela jsem,ale zaplatila jsem obojí poštovné 250,-Kč

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, jak se vyjasnilo, objednala jste potah u kterého máme výslovně uvedeno, že je určený na míče značky TUNTURI, ale vy jste jej dávala na míč jiné značky, který se rozměrově může lišit, proto vám nepasoval. Co se týče poštovného, pokud nám zašlete mailem kopii dokladu za poštovné na vrácení zboží, není problém vám jej vrátit, máte na to nárok. DF.cz

• žadna
    • nabizeji zboží které nemaji v psanem množství zřejme se jedna o stejný obchod na který jsem psal předtím akorád pod jinou adresou poněvač je to totožné a pak se omlouvaji prodejce nemusí reagovat zboží jsem koupil v globusu akorád trochu dráž s pozdravem Černý

daji na stranky zboží za nejniší cenu a pak ho nemaji no výhody vtom moc nevydím

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, na stránce produktu máme pouze uvedeno, že je "skladem", nikoli počet kusů. Vy jste objednal 3 ks a na byly pouze dva, což nás mrzí, ale rozhodně v tom nebyl žádný úmysl. DF.cz

• rychlost a cena
    • kontrola stavu zboží (rezavé komponenty, zatuchlina)
    • značně špinavé balení

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, hrazdu jsme vám zasílali v originál balení výrobce, to že byly některé prvky uvnitř rezavé bohužel nemáme šanci zjistit pokud není obal poškozený. Samozřejmě ale není problém zboží vyměnit za perfektní, stačí se obrátit na naše reklamační oddělení, zajistí výměnu na naše náklady. DF.cz