• Nebyly schopni odeslat...

Lavička přišla s promáčknutým pěnovým válcem na podepření nohou. Nikdo evidentně nekontroloval, v jakém stavu zboží uvnitř krabice je.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, zboží zasíláme vždy v originálním obalu. Již jsme informovali zástupce značky Marbo o problému. Spojí se s Vámi naše Servisních oddělení a domluvíte se na postupu či náhradě lavičky. Děkujeme za pochopení. DF.cz

• Opravdu rychle odeslani produktu.
    • Peclive zabaleny produkt.
    • Nemam vyhrady k obchodu, ale ke stavu doruceneho produktu

Pres dobre zabaleni produkt dorazil jiz s nekolika otluky (promackla mista cca 2cm2), take ve vyzbroji pro uchyceni nebyla rezervni hmozdinka ani sroub. Nevadilo by to, kdyby jeden z metrickych sroubu neme vadny zavit, bylo nutne si behem montaze jit koupit nahradni metricky sroub. Kvalita az na otluky a vadny sroub je velmi dobra.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás Vaše relativně nepříjemná zkušenost s instalací žebřin, která byla zřejmě způsobena přepravní společností a vadou šroubu. Spojí se s Vámi náš zákaznický servis, aby ověřil, že vše je v pořádku. Děkujeme za objednávku. DF.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Poškozené zboží
    • Slabá komunikace

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, zboží je vždy odesíláno v originálním obalu. Dle zaslané fotodokumentace bylo zboží poškozeno zřejmě v přepravě či přímo u výrobce, kterého jsme o vzniklé situaci obratem informovali. Po zaslání zboží zpět Vám samozřejmě vrátíme prostředky na Váš účet případně můžete vybrat jinou alternativu z našeho sortimentu. Omlouváme se za komplikace, které ale bohužel nejsme schopni ovlivnit. DF.cz

Část objednávky byla nefunkční.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, samozřejmě vadné či neplně funkční zboží Vám rádi vyměníme. Prosím o vyplnění formuláře na https://www.domaci-fitness.cz/servis. Zároveň předávám Váš kontakt na Servisní oddělení, které Vás bude ihned kontaktovat a domluvíte se na postupu. Věříme, že se podaří vyřešit záležitost k Vaší plné spokojenosti. DF.cz

Ode dne kdy jsem odeslala objednávku , jsem neobdržela žádnou zprávu o tom, v jaké fázi objednávka je. Žádné informace o tom, zda zboží bylo odesláno, popr. kdy odesláno bude .

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, Vaše objednávka byla ihned v den objednání předána přepravní společnosti PPL. Bohužel se jednalo o vícebalíkovou zásilku a došlo k nedohledání na svozovém depu. Situaci jsme se bohužel dozvěděli až dnes. Kolega z expedičního oddělení se s Vámi spojí a bude Vám zasláno nové zboží znovu. Omlouváme se za komplikace. Situace je nyní v přepravních společnostech složitá, vzhledem k probíhajícím akcím Black Friday jsou velmi přetížené. Děkujeme za pochopení. DF.cz

• dobré ceny
    • špatná komunikace
    • zboží deklarované skladem na skladě nemají

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, bohužel při balení zboží jsme zjistili, že je sporttester poškozený a nemůže být odeslán jako standardní zboží. Kolega se s Vámi spojil a protože v černé variantě není bohužel dostupný ani u výrobce nabídl alternativy, ze kterých jste nevybral. Budeme rádi, pokud ještě projdete náš sortiment a vybere případně jiný model. Děkujeme. DF.cz

zboží přišlo poškozené, poté nulová komunikace

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za komplikace vzniklé zřejmě poškozením zboží při přepravě. Po komunikaci s výrobcem jsme objednali svoz zboží od Vás k vyřešení reklamace. Omlouváme se za mírné zdržení ze strany výrobce, který nám nejdříve komunikoval zaslání náhradního krytu a až následně bylo domluveno stažení vibrační plošiny k výměně za novou. O všem jste byla vždy informována emailem. Děkujeme za pochopení. DF.cz

• Velice špatná komunikace a zmatky s dopravcem. Interní komunikace u DHL špatná.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za problémy s přepravní společností, Váš podnět jsme předali k řešení. Bohužel interní procesy v DHL nedokážeme ovlivnit, většinou se jedná o chybu jednotlivce na depu či při doručení. DF.cz

Obchod se ani neobtežuje zavolat kdy zboží doručí. Nespolehlivost.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, zboží jste objednával se statusem Skladem u dodavatele, ihned po objednávce jsme jej pro Vás objednali a kolegyně Vám o tomto zasílala email. Dnes bylo zboží od firmy HMS naskladněno a obratem jej zasíláme.

Dostal jsem zboží s poruchou. Požádal jsem o reklamace. Už s servisním oddělením v kontaktu dva týdne, ale dosud mi přesně neřekli termín odvozu zboží. Komunikace strašně pomalá komunikace přes e-mail.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, čekali jsme na naskladnění od dodavatele, omlouváme se za zdržení. Dle dohody Vám vyměníme step za nový. DF.cz

- není USB flash, na přečtení návodu je potřeba lupa,na email nikdo nekomunikuje

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, s výrobkem je dodáván uživatelský návod jako součást balení přímo od výrobce. Kolegyně z Expedice Vám jej zašle ještě elektronicky společně s popisem programů vibrační desky. Věříme, že stroj bude dobře sloužit. DF.cz

Obchod má velkou 1 s hvězdičkou.
    Podložka se nehodí pod běžecký pás.
    Krásný den

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, Vám objednaná puzzle podložka má uvedeny rozměry v návodu, stejně tak jako její využití. Samozřejmě pokud Vám nevyhovuje a podložka je nepoškozená není problém Vám ji vyměnit za jiný vhodný typ. Prosím napište nám na [email protected]. Obecně lze doporučit pod běžecké pásy či těžší silové stroje tužší materiál, např. produktovou řadu podložek PREMIUM. DF.cz

• komunikace
    • uvedené zboží skladem vůbec skladem není a ani jeho pozdější dodávka není možná!
    • objednávka na základě těchto informací námi zrušena

U zboží uvedeno skladem, po provedené objednávce jsme kontaktovali obchod s dotazem kdy zboží dorazí. První den nám nikdo tento dotaz nedokázal zodpovědět. Následující den nám bylo sděleno, že zboží není skladem a nebude.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, omlouváme se za komplikace způsobené naším dodavatelem, který nám dodal boxovací pytle poškozené. Čekali jsme na náhradní zavezení zboží. Kolega Vás bude telefonicky kontaktovat ohledně dodání. Abychom vše urychlili nabízíme možnost závozu naším firemním vozem místo přepravní společností. Děkujeme za pochopení. DF.cz

• objednávku jsem zrušil, jelikož zboží mělo dorazit až na měsíc.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, již v době objednání činkového setu byla uvedena dostupnost 18.12.. Kolega následně s Vámi objednávku potvrzoval do rezervací, nicméně termín byl pro Vás nakonec příliš dlouhý. Prosíme o výběr zboží, které je skladem, jinak nejsme schopni objednávku vykrýt. Děkujeme za pochopení. DF.cz

Spokey Onego lituji peněz co jsem za něj dala :-(((,je maximálně na výšku 150 cm ,při šlapání přeskakuje nešlape souvisle...škoda že nebyli psány podrobnější informace o výrobku a já blbec si neprečetla recenze dříve

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost s uvedeným rotopedem. Stroj můžete ve 14ti denní lhůtě vrátit a případně si i vybrat jiný z našeho sortimentu. Můžete nás kontaktovat na našem info emailu, kde domluvíme podrobnosti o případném výměnném balíku. Věříme, že nalezneme řešení k Vaší spokojenosti. DF.cz

I když avizovali, že mají zboží skladem, tak nebylo.

Zboží nedorazilo, až po mojí urgenci za 14 dní mi pán sdělil, že zboží nemají.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, bohužel jste objednala aktuálně nedostupné zboží, což bylo uvedeno v detailu u produktu. Ihned po Vaší objednávce jsme ověřovali stav u dodavatele, ten čekal na potvrzení výrobce ze zahraničí. I přes naše urgence bohužel není ani dosud informace o dostupnosti. Po dohodě jsme tedy museli objednávku stornovat. Budeme rádi, pokud si vyberete jiný typ zboží z našeho sortimentu. Doporučujeme vybírat produkty dostupné skladem. Děkujeme za pochopení. DF.cz

Obchod dvakrát po sobě zrusil objednávku na zboží, které měli mít skladem a reálně jej neměli k dispozici.

Reakce obchodu Domácí fitness s.r.o.

Dobrý den, mrzí nás Vaše nespokojenost. Bohužel došlo ke špatnému zařazení zboží z kategorie Rozbaleno/Bazar. O tomto jsme Vás ihned informovali. Nabídli jsme Vám slevu na nový produkt, která i nadále platí. V případě, že ji budete chtít využít napište prosím informaci do poznámky u objednávky v košíku. Děkujeme za pochopení. DF.cz