zakoupeno, zaplaceno, zabaleno, odeslano, vyzvednuto, Rychly proces.

• Dobrá cena

Baleni, rychlost dodani.

Zboží sice ještě nebylo vyzkoušeno, ale nákup proběhl bez problému a ke spokojenosti.Mohu doporučit.

• dobrá komunikace s obchodem

• dobré ceny

Celkově proběhl obchod v pořádku (zboží bylo v pořádku doručeno), ale slíbená doba doručení nebyla dodržena, což považuji za zásadní chybu. Ano, předvánoční období je náročné, ale když při objednání 18.12. je uvedeno datum doručení "21.12. u vás v dílně", tak bych předpodkládal, že tomu tak bude. Obchod však předal zásilku do dopravy bez jediné řádky vysvětlení či omluvy až 22.12.! To považuji za selhání. Rozumím, že se může zásilka zdržet na straně dopravce, ale nerozumím, proč se takto zdrželo vyskladnění (bez jakékoli snahy o vysvětelní ze strany obchodu). Přesto bylo zboží v pořádku doručeno (27.12. ve večerních hodinách do boxu), a v minulosti bylo vše v pořádku, proto dávám tři hvězdičky. Jako vánoční dárek doručeno nenávratně pozdě, pokud toto týdenní (!) zdržení pominu, pak zbytek proběhl v pořádku.

• zboží skladem

Vše OK.

• Dobře zabaleno
    • Levné zboží

velmi rychlé vyřízení objednávky, dobrá cena.

• Velmi přívětivé ceny

• Dobré ceny
    • Výběr zboží

zboží nedorazilo, takže není co hodnotit

Vše ok

• Vždy rychlé doručení
    • Výborné ceny
    • Velký výběr
    • Vše skladem, jak je popsáno
    • Velmi děkuji :-)

Už jsem v tomto e-shopu nakupoval a zatím bylo vždy vše v pořádku. Teď to bylo trochu slabší. Více jak týden od objednávky jsem se musel připomínat, nakonec mi bylo řečeno že nemají skladem jednu položku a kdy bude nevědí. Šlo o blbost za pár korun tak jsme ji z objednávky vyškrtli a druhý den od telefonátu dorazila, nicméně pokud taková situace nastala v nějakém jiném shopu kde jsem objednával většinou volali sami. Dále mi přišla jedna položka v zásilce poškozená tak řeším reklamaci.
    Jinak jsem se samotným obchodem i jednáním spokojený, chápu že se nemusí vždy úplně dařit.

Rychlost, vše bez problémů.

vše v super pořádku