• Dodan absolutne nefunkcni zmetek

Vznikly mi dalsi naklady a ztrata casu za odeslani zmetku zpet.

• obchod uváděl zboží skladem, ale to znamenalo skladem u externího dodavatele
  • nesouhlasí inzerovaná doba odeslání

• Zboží skladem nebylo ani týden od objednání odesláno. Kromě potvrzení objednávky žádná další aktivita obchodu.

• ceny a sortiment
    • týden od objednání žádná informace o odeslání nebo o problému s doručením

Pred 9 dny jsem si objednala zbozi a zatim zadna odezva od obchodu a ani zbozi na ceste natoz jeho doruceni. Pouze automaticka odpoved pri objednani a jinak nic. Vubec netusim zda zbozi vubec dorazi.

nemam

Čekám 9. den a zboží zatím nedorazilo.

Mimo potvrzení objednávky 30.8. 2023 12:38 žádná reakce od nikoho, ani dopravce.

• Objednávka jinak proběhla v pořádku
    • Zboží bylo dobře zabaleno
    • Příliš dlouhá doba vyřízení a dodání objednávky

Příliš dlouhá doba vyřízení a doručení objednávky (7 dní) + ceny stejné nebo vyšší než u konkurence. Za mě obchod nenabízí nic, co by bylo výhodou a přimělo mě zde nakoupit znovu.

Přesně jak jsem se dočetl i v jiných recenzích:
    obchod inzeruje zboží skladem, ale skladem ho nemá,
    následně nabídne negarantovaný termín dodání,
    předem provedenou úhradu nevrací bez zbytečného prodlení s odvoláním na fakt, že dle OP má na vrácení 14 dní,
    dle mého názoru úmyslně uvádí zákazníka v omyl a zadržují peníze zákazníka, co nejdéle to jde.

• Přes informaci, že zboží bylo po zaplacení 5.7. odesláno, dosud tj. 12.7. nedorazilo.

• Nevím
    • Nejasný termín dodání u zboží skladem

Objednáno zboží skladem, zaplaceno a ani po cca 20 dnech nedorazilo. Od obchodu žádné info ohledně nedodání zboží.

• považuji tvrzení o tom, že je zboží skladem, za klamavou obchodní praktiku,

považuji tvrzení o tom, že je zboží skladem, za klamavou obchodní praktiku, zboží za devět dní nedorazilo a ani nevím zda je skladem.

• Stále mi nepřišlo objednané zboží

internetový obchod ukazuje, že zboží je skladem, ale po týdnu jsem musel objednávku zrušit, protože stále nebyla odeslána

Položka kterou má obchod skladem po 4 pracovních dnech + 1 víkendový jelikož umožňují víkendové doručení stále nedoručil

• Uhrazeno, nedoručeno

Zboží dorazilo za 1 měsíc

Doručení trvalo neskutečně dlouho

• Prezentují produkt, který není skladem

Prezentují produkt, který není skladem a je označen, že skladem je.