• 2x jsem si byla objednavku vyzvednout a pokazde fronta az ven, tak jsem se na to vys.....

Objednal som si nejake kremy poslali ste mi cislo objednavky a to je vsetko...........a ani neviem ci je ta objednavka este aktualna a chcete po mne hodnotenie ???????????????????

• Po týdnu od přijetí platby tvrdili, že nemám zaplaceno. Na můj popud po kontrole zjistili, že ano a bez omluvy čekám další dny než odešlou. Opravdu des vše mají skladem.

Nikdy více!!!!!

• prodávají zboží, které nemají

Objednala jsem si léky, přišly za týden. Když si jinde objednám třeba vysavač, který nepotřebuji nutně, mám ho druhý den doma.

• Dobré ceny
    • Velmi dlouhá doba dodání

Objednávku jsem po týdnu stornovala, neb firma ještě týden po objednání neodeslal. Storno proběhlo bez problémů. Objednala jsem pak u jiné firmy a měla jsem do dvou dnů.

• Zboží nachází ve obchodě, který pracuje do 16:00. Vyzvednout osobně ne můžu, pracují od 6:00 - 18:00. So-Ne jsem mám volno,ale pobočka jé uzavřena. Prosím vás o vrácení peněz na můj účet. Zboží nepotřebují. Děkuji moc

• Zboží bylo doručeno, peníze za nedoručené vráceny
    • Nikdo mě nekontaktoval, že větší část objednaného zboží nemají na skladě i když v eshopu měli napsané, že ho mají. Nechali si ho zaplatit, musela jsem je pak po pár dnech sama shánět, jak to vypadá se zásilkou a jestli bude celá a ještě zbytek zásilky ( který tedy meli ) došel až 10 dní po objednání. Jiné dvě lékárrny dodali do dvou dnů, a z jedné z nich volali hodinu po objednávce, že něčeho mají menší počet, než jsem objednala. Jo, a peníze vrací až po 14 dnech po zrušení části objednávky ( nikoli od zaplacení ).

Nedoporučuji, je mnoho vstřícnějších, komunikativnějších a rychlejších lékáren.

• Od potvrzení objednávky 14 dní žádné zprávy, co je s objednávkou

Doba dodání 14 dnů

• Vůbec žádná komunikace zboží vůbec neodpovídá obrázku, budu vracet

žádná komunikace

• Objednáno mám 10 dní, ihned jsem zaplatila a bohužel nikdo se mnou nekomunikuje.

Nekomunikují se zákazníky

• Ceny
    • Sortiment
    • Doba dodání
    • Chyby v e-shopu
    • Laxní komunikace

Pokud něco není na skladě a je třeba objednávat, očekával bych zprávu. Eshop má chyby a po telefonu jsem se dověděl, že na odstranění některých se pracuje už roky.

• Objednávka zrušena obchodem s příslibem vrácení peněz, do dnešního dne je však postrádám na účtu.

Zboží bylo skladem, ale po týdnu mi objednávku zrušili. Peníze nevraceny.

• Meli na sklade to co jinde nemaji

K odeslani zasilky doslo az 8 dni po objednani, ani po 11 dnech jsem objednavku jeste neobdrzel.

• Objednala jsem si jen 15 kusů respirátorů,které byly podle inzerátu skladem.Došel mi emai,že jsou ale nestíhají balit.Asi za 14 dní došel další emai,že respirátory nejsou.

Léky byly odeslány až týden po objednání, byla jsem nucena si je mezitím obstarat jinde. Infolinka byla mimo provoz, nebylo možné objednávku zrušit nebo změnit.

• Byla jsem vždy spokojena.
    Zboží mám objednáno, a ještě nedorazilo. Chápu, že jsme dnes v těžké situaci.
    Ale co nechápu, že jsem svou objednávku ještě po 11 dnech neobdržela - a vy mi píšete, ať ohodnotím nákup, který jsem podle vás obdržela!

• Neserióznost
    • Zřejmě nabízejí zboží, které nemají skladem

Objednávku potvrdí, pošlou požadavek k zaplacení, po 7-8 dnech vám oznámí, že zboží nemá ani dodavatel s tím, že vám vrátí platbu.